Petreceri tribale 2010

  • Autor subiect DeletedUser8343
  • Data de început

DeletedUser9103

NEW OVERTIME situat pe strada Serban Voda 76-78 in intersectia Budapesta.

Uitate la fiecare intersectie daca vezi ceva bar, posibil sa-l gaseti :))

P.sUndeva pe granita cu ungaria ;)
 

DeletedUser

pai la Budapesta pe un colt e biserica si posta, pe unu un Domo, fast food pe altu. e carciuma ok la sincai, la horoscop si o bodega la budapesta chiar langa domo. curios ca e o carciuma in zona aia pe care n-o stiu... promit ca ma documentez pana sambata
 

DeletedUser8343

pai la Budapesta pe un colt e biserica si posta, pe unu un Domo, fast food pe altu. e carciuma ok la sincai, la horoscop si o bodega la budapesta chiar langa domo. curios ca e o carciuma in zona aia pe care n-o stiu... promit ca ma documentez pana sambata

Pe coltul cu shaormeria DRISTOR mergi inspre parcul Carol .. e imposibil sa il ratezi :)
 

DeletedUser

1. Unde e carciuma?
2. Avem voie sa aducem cavaleria grea?
3. Cine da de baut?
4. Se intra si cu berbecii? Sau doar catapultele au voie?

1. oriunde este bautura :D
2. doar paladinii :p
3. vis3z,sau doar visez :D
4. daca e vorba de perechi,te-ai scos..berbeci se gasesc :))
5. ma mir cum de nu ai folosit sfantul cuvant 'Gin' pana acum :eek:
 

DeletedUser

5. ma mir cum de nu ai folosit sfantul cuvant 'Gin' pana acum :eek:

E post, bre. Nu mai folosesc Gin decat pe post de apa de gura, ca la ultimele "ieseli" am fost sofer... da' vedem sambata... ca daca merge ginisoru e posibil sa declar cateva razboaie.

P.S.: sa le spuneti alora la carciuma sa ia vodka neagra, ca sa avem motiv de alianta dimineata.


Pe coltul cu shaormeria DRISTOR mergi inspre parcul Carol .. e imposibil sa il ratezi

depinde in ce stare sunt cand ma apuc sa-l caut :D




era sa uit...

6. Promit ca aduc o surpriza pt vis3z (de fapt mai multi "surprizi")
 

DeletedUser

pffff lume multa inseamna ca trebuie sa stau cuminte si sa nu mai gresesc masinile :)))
1. Unde e carciuma?
2. Avem voie sa aducem cavaleria grea?
3. Cine da de baut?
4. Se intra si cu berbecii? Sau doar catapultele au voie?

berbecii stau la usa ,cica nu au voie :)))
 

DeletedUser33390

Da cred ca am sa vin si eu chiar daca vechi mei colegi de triburi sau lasat si nu vin cu mine vin sa va cunosc pe voi :)
 
Sus