Petreceri tribale 2010

  • Autor subiect DeletedUser8343
  • Data de început

DeletedUser23756

...e simpla lista, un sfert din Scitii :D ceva de pe clasica si ro1 si cativa nebuni amatori de senzatii tari de prin tara :)

Ingeraso cand vin in tara dau de baut asta e clar iar pe tine alizeea nu te uit cu cafeaua aia :p
 

DeletedUser14000

...e simpla lista, un sfert din Scitii :D ceva de pe clasica si ro1 si cativa nebuni amatori de senzatii tari de prin tara :)

Ingeraso cand vin in tara dau de baut asta e clar iar pe tine alizeea nu te uit cu cafeaua aia :p

Esti invitatul meu, fac o cafea "divina" :D
 

DeletedUser4838

Mă bag și eu ca musca în lapte, nu am mai postat nimic de aproape un an. Ăla care a zis că ne trebuie o nucleară e mare ratat.

Revenind la gânduri mai bune vă pot spune că nu credeam că o să mă distrez cu niste necunoscuți, dar uite că s-a întâmplat. Mai multe comentarii mâine că acum sunt cam dizzy, o fi de la alcool :p

Noapte bună, AA (vă știu eu care)
 

DeletedUser

ce faci bre? pui poze?!?!?! cu cine?!?!? ca n-a fost nimeni acolo... am trecut si eu prin fata si era pustiu... vis3z visa ingerasi si atata tot... ce poze sa pui? faci reclama la carciuma?
 

DeletedUser29092

Lasa pozele alea, ca era toata lumea trotilata..Oricum,m-am distrat, a fost super ok :D
 

DeletedUser

astept pozele :D

vreau sa vad si eu cum a fost, poate o sa ma alatur si eu candva :eek:
 

DeletedUser

no ce sa vezi, vechi si noi, noi si vechi. vezi cum s-au tratat PNA-uri sub influenta sucului :))
 

DeletedUser

ce faci bre? pui poze?!?!?! cu cine?!?!? ca n-a fost nimeni acolo... am trecut si eu prin fata si era pustiu... vis3z visa ingerasi si atata tot... ce poze sa pui? faci reclama la carciuma?

sefa nu ai somn sa inteleg ...cred ca ai baut cam putin :D:D:D

no ce sa vezi, vechi si noi, noi si vechi. vezi cum s-au tratat PNA-uri sub influenta sucului :))

suc ???? numai suc am baut toata seara ...deala cu aroma de bere si vin :))
 

DeletedUser

am zis si eu acuma, ca sa va scot, dar na, tot cu ursu tii :D si zi si tu macar subtil, cu aroma de struguri si maltz :D tot eu sa va invat :)) zic si eu cat pot, ca nu e craus pe aici :))

P.S. Pusca si cureaua lata/ Ce barbat ai fost odata :))
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

la ora asta inca da cu virgula ..... dar vad ca unii nici nu au ajuns bine acasa si au bagat o doza de extern :)))
 

DeletedUser

am ajuns si acasa, am si dormit, am baut si cafeaua si acush is la munca. oricum nu am mai fost pe extern de ceva vreme. astept si eu un avertisment, un ban ceva, sa am ce sa mai sarbatoresc :)) da nu e bai, ca pot sa fac si alt cont :D
 

DeletedUser

ar fi prima oara cand reusesc sa imi iau ban :rolleyes: acuma na, am comis-o :D si mi-e lene sa mai editez :D
 

DeletedUser

pffff CE poze vreti sa apara? :)) nu de alta da...hm.... stiu eu ce stiu :)))


am facut poze compromitatoare la TOATA lumea :))) :D
 

DeletedUser

valeu, traieste!!! :O bre, sa nu te puna sfantu sa pui din alea de au spart obiectivul la camera :)) stim ca ai masluit probele. si na, la proces prezinti doar ce iti convine :))
 

DeletedUser

va dau cate o cafea daca veniti pana la unirii :)) sa va reveniti oleaca. bine, ca nenea craus nu are nevoie, a baut toata noaptea numa pepsi :(
 
Sus