Petreceri tribale 2010

  • Autor subiect DeletedUser8343
  • Data de început

DeletedUser6681

numai faceti galagie.. ca :))) ma doare capul si nu gasesc pozele..:))
 

DeletedUser

no oky, nu dau inapoi. am zis, ma tin de cuvant. normal ca si tie, doar nu-s chitros...cred! numa sa ai buletinul, ca nu te lasa SRI-stii sa intri altfel :D
 

DeletedUser

bre, da eu dau cafeaua, nu matale :)) si cum adica mai ales ei? dau si ei. numai ca nu vei primi si matalutza, ca ai baut pepsi si nu ai nevoie de cafea >:)
 

DeletedUser

prin Pantelimon nu da nimeni o cafea? plzzzzz!!!!!!!!!!
daca se poate si adusa la pat... stiu ca sunteti baieti de treaba si ajutati omu la greu, asa ca depuneti si voi un mic efort... si aduceti-o fierbinte, neagra si tare
 

DeletedUser

daca e vopsita, merge? o lansez de acuma cu paladinu, ajunge mai repede. unirii-pantelimon, o aruncare de pietroi, 2 pasi :rolleyes:
 

DeletedUser4838

prin Pantelimon nu da nimeni o cafea? plzzzzz!!!!!!!!!!
daca se poate si adusa la pat... stiu ca sunteti baieti de treaba si ajutati omu la greu, asa ca depuneti si voi un mic efort... si aduceti-o fierbinte, neagra si tare

fierbinte si tare da, dar neagră nu prea se poate...
 

DeletedUser

bre, nu te mai enerva degeaba, important e ca te-ai simtit bine si atat. daca oamenii au complexe si frustrari pe care si le revarsa asupra altora, nu trebuie sa ne intereseze, e problema lor. ar fi frumos sa sufere in tacere, dar e mai greu :))
 

DeletedUser

sa beti voi cafeaua alba in cazu asta... de preferat sa nu ramana in coltu gurii
 

DeletedUser

eu consum cafeaua cu lapte dimineata, si iese cam albicioasa :)) amu na, vorba ceea, te multumesti cu ce ti se da, atata timp cat isi face treaba :D
 

DeletedUser4838

eu sufăr în tăcere... Când sufăr, că deocei mă sufăr, dar în rest sunt nesuferit. (ați înțeles ceva?)


Revenind la petrecere, așteptăm poze, dar pe alea decente...
 

DeletedUser

bre, nu te mai enerva degeaba, important e ca te-ai simtit bine si atat. daca oamenii au complexe si frustrari pe care si le revarsa asupra altora, nu trebuie sa ne intereseze, e problema lor. ar fi frumos sa sufere in tacere, dar e mai greu :))


sfat: nu folositi pepsi pe post de stalinskaya
 

DeletedUser

corect... dar sa-si faca treaba, ca de laude sunt satula... pauza ca inca nu m-am dezmeticit si tare imi e ca scot o perla... inca n-am reusit sa ajung la vocabularu ala fara beep-uri
 

DeletedUser

Currently Active Users Viewing This Thread: 8 (8 members and 0 guests)
mine, cheloo29, ingerasa, NykonX, Ovidius Maximus, SpAiKeR, vis3z, worldbreaker

tradatoru, tradatoru!!!! de ce nu venisi bre?!?!? te bag la interne in puii mei, ca a trebuit sa beau si pt tine :(
 
Sus