Plini de onoare

DeletedUser

Nu am citit toate reply-urile... Ci doar primul post din topic si vreau sa spun doar ca daca as fi fost in locul TLD-ului sa fiu sincer nu v-as inapoia nimic :) Vrei PNA bine... Nu vreti PNA tot bine! :)

noted. anything else? :eek:
 

DeletedUser

da eu nu stiu ? chiar aku stau pe un cont tld si rad =))) de ce nu va spun :p :))))

later edit: damnit , ies ca iar verifica astia sitterii ;))))


@AdiMutu , zi ma si tu ceva ca vad ca tot citesti :)

Ce sa zic mane...ma uitam cum incearca sa te domine flamer prin prisma tribului din care face parte. Ei si-au ales sa-si faca politica pe baza amenintarilor...NU vei primi un sat de la ei never ever poti sa ai dreptate si ce vrei tu. Si aliati cu ei sa fii si nu vei primi nimic. Nu mai spera degeaba...
 

DeletedUser

si eu care chiar aveam convingerea ca pot sa incep sa te numesc "prieten" mda , gg flamer :)

later edit: baiete? damn . sry intruchiparea maturitatii :>

cine seamana vant culege furtuna;)........eu spre diferenta d tine nu am agende personale ci fac totul pt binele tribului meu si d aceea nu pot sa iti permit sa te manifesti asa la adresa acestuia,chiar daca noi am avut indelungi discutii amicale.........si da,esti amuzant daca tu crezi ca un spion infiltrat d tine in TLD ne va distruge

@aquilla......nu am de ce sa fiu disperat ......amenintari d astea tot aud din aprilie incoace........nu-mi doresc sa fiu "elitist".....sunt deja tld-ist:D
 

DeletedUser

Ce sa zic mane...ma uitam cum incearca sa te domine flamer prin prisma tribului din care face parte. Ei si-au ales sa-si faca politica pe baza amenintarilor...NU vei primi un sat de la ei never ever poti sa ai dreptate si ce vrei tu. Si aliati cu ei sa fii si nu vei primi nimic. Nu mai spera degeaba...

da nu sper , ca daca era om de valoare valiusha zicea pe loc in seara aia :) deci is lamurit , topicu e doar sa ne convingem de mai multe chestii :) pacat ca nu se prea implica saracii la replica , eu is dispus all day long :D
 

DeletedUser398

tu ce mai ai cu ei ? :)) spune`ne si noua povestea ta , nu de alta da vreau sa fac topicu povesti despre TLD ca vad ca fug baietii de la discutie

mda...nu imi place stilul lor:D:D:D
asa e TLD ul fratilor...chiar nu v ati dat seama pana acum ca joaca murdar:D
 

DeletedUser

cine seamana vant culege furtuna;)........eu spre diferenta d tine nu am agende personale ci fac totul pt binele tribului meu si d aceea nu pot sa iti permit sa te manifesti asa la adresa acestuia,chiar daca noi am avut indelungi discutii amicale.........si da,esti amuzant daca tu crezi ca un spion infiltrat d tine in TLD ne va distruge

@aquilla......nu am de ce sa fiu disperat ......amenintari d astea tot aud din aprilie incoace........nu-mi doresc sa fiu "elitist".....sunt deja tld-ist:D

tocmai ca esti TLD-ist te compatimesc pentru ca puteai sa vezi ce frumos e jocul...dar ai ales acel trib, asta e :D
 

DeletedUser

Ce sa zic mane...ma uitam cum incearca sa te domine flamer prin prisma tribului din care face parte. Ei si-au ales sa-si faca politica pe baza amenintarilor...NU vei primi un sat de la ei never ever poti sa ai dreptate si ce vrei tu. Si aliati cu ei sa fii si nu vei primi nimic. Nu mai spera degeaba...

parca va injurati acum ceva timp.......ntz,ntz,ntz..cat ii uneste p unii ura fata d TLD......d altfel petzy spunea acum 2 zile ca uraste GD dar acum se ia in brate cu ei:D
 

DeletedUser

cine seamana vant culege furtuna;)........eu spre diferenta d tine nu am agende personale ci fac totul pt binele tribului meu si d aceea nu pot sa iti permit sa te manifesti asa la adresa acestuia,chiar daca noi am avut indelungi discutii amicale.........si da,esti amuzant daca tu crezi ca un spion infiltrat d tine in TLD ne va distruge

@aquilla......nu am de ce sa fiu disperat ......amenintari d astea tot aud din aprilie incoace........nu-mi doresc sa fiu "elitist".....sunt deja tld-ist:D

ualeleiii , vezi cum sari calu ? "spion infiltrat de mine in tld" god man! e un fost CTL care e in tld si mie loial , big deal! :)) mi`a dat sitting sa vad ceva , am zis eu ca prin asta distrug ceva? geez (vorba ta)
 

DeletedUser

mda...nu imi place stilul lor:D:D:D
asa e TLD ul fratilor...chiar nu v ati dat seama pana acum ca joaca murdar:D

noi ne-am dat seama dar unii din pacate inca mai sunt in dubii...pana mai curand eram printre putinii care spuneau asta, acum se vede ca ulciorul nu merge de multe ori la apa
 

DeletedUser

parca va injurati acum ceva timp.......ntz,ntz,ntz..cat ii uneste p unii ura fata d TLD......d altfel petzy spunea acum 2 zile ca uraste GD dar acum se ia in brate cu ei:D

pai cine a zis ca nu ne injuram incontinuare? =)) daca prind ocazia credema ca o fac :> asta nu inseamna ca la un punct comun nu putem fi amici :>

@ma iau in brate cu gd-u ? god :> uitate mai sus ce am scris de gd. nu ma iau deloc in brate. e doar un punct comun si ne place acum :) nimic mai mult.
 

DeletedUser

exista o vorba: dusmanul dusmanului meu e prietenul meu...flamer, mai cunosti proverbele din folclor sau le-ai uitat?
 

DeletedUser

Pfff...

Deja e plictisitor si patetic. Ai iesit destul in evidenta? Pt unul care paraseste jocul, ai mult prea multa logoree. Se vede clar ce te mana pe tine, domnule. Ura... Nici macar nu mai faci distinctie intre un game on line si RL. Mai acum cateva luni improscai aceleasi chestii asupra altui trib, parca trase la indigo.. Mutule!!!! Nu pe voi va facea mai albie de ...??? Acu si-a gasit alta tinta si mai intra peste cateva luni sa caute raca si pricina GD-ului, sau ... oricui.
Multa bafta la improscat cu... Te pricepi, ce-i drept. Numai ca.... e jalnic.
 

DeletedUser

stii cum se zice mai aquilla, prostul moare de grija altuia :)) chiar nu inteleg ce cauti pe topicul asta. ah, ba da... incerci sa iti ascunzi neputinta din joc, atatand pe altii.

petzy man, te vad baiat descuiat. nu face la nervi ceva ce iti va parea rau mai tarziu. in orice lume, starea de neutralitate este egala cu orice altceva decat pna. faptul ca au fost cucerite sate ale voastre nu inseamna decat altceva ca lumea virtuala a tld-ului este cruda si ca jungla isi impune legea. faptul ca ati pierdut voi cateva sate e pur si simplu random. nu vi le-a "furat" nimeni, ci au fost cucerite. nu ati fost lipsiti de aparare, puteati contra atacatorul. deci, cel care le-a cucerit le merita si nu vad de ce le-ar ceda. la fel, nu va obliga nimeni sa incercati sa le luati inapoi. mi se pare absurd sa ceri despagubiri pentru o stare de neutralitate. apoi, vreti pna? ok, vedem ce aveti de oferit si se poate sa vi-l acordam, daca familia noastra nu are nimic de obiectat.

ti se pare corect?
 

DeletedUser

Uite si unul cu capul pe umeri. BV aiurea, bv... Analitic, mai dom'le...Petzy.
Concis si la obiect.
 

DeletedUser

Deja e plictisitor si patetic. Ai iesit destul in evidenta? Pt unul care paraseste jocul, ai mult prea multa logoree. Se vede clar ce te mana pe tine, domnule. Ura... Nici macar nu mai faci distinctie intre un game on line si RL. Mai acum cateva luni improscai aceleasi chestii asupra altui trib, parca trase la indigo.. Mutule!!!! Nu pe voi va facea mai albie de ...??? Acu si-a gasit alta tinta si mai intra peste cateva luni sa caute raca si pricina GD-ului, sau ... oricui.
Multa bafta la improscat cu... Te pricepi, ce-i drept. Numai ca.... e jalnic.

si tie , bafta la bagat in seama , apropo fat`e poet , ca numai sa dai din gura stii :)
 

DeletedUser

stii cum se zice mai aquilla, prostul moare de grija altuia :)) chiar nu inteleg ce cauti pe topicul asta. ah, ba da... incerci sa iti ascunzi neputinta din joc, atatand pe altii.

petzy man, te vad baiat descuiat. nu face la nervi ceva ce iti va parea rau mai tarziu. in orice lume, starea de neutralitate este egala cu orice altceva decat pna. faptul ca au fost cucerite sate ale voastre nu inseamna decat altceva ca lumea virtuala a tld-ului este cruda si ca jungla isi impune legea. faptul ca ati pierdut voi cateva sate e pur si simplu random. nu vi le-a "furat" nimeni, ci au fost cucerite. nu ati fost lipsiti de aparare, puteati contra atacatorul. deci, cel care le-a cucerit le merita si nu vad de ce le-ar ceda. la fel, nu va obliga nimeni sa incercati sa le luati inapoi. mi se pare absurd sa ceri despagubiri pentru o stare de neutralitate. apoi, vreti pna? ok, vedem ce aveti de oferit si se poate sa vi-l acordam, daca familia noastra nu are nimic de obiectat.

ti se pare corect?


Vrem pna? voi latzi cerut , NU IMI BAGA VORBE IN GURA :mad:
 
Sus