(Pokemonii) Gentle vs Green

Centorag

member
Scor reacție
0
Ce gust are ma baieti? Urat ca n-ati scapat la timp de aia cu coloana vertebrala, acu' va fac probleme :D:D:D
 

DeletedUser43947

1ps8bq.jpg
 
Ultima editare de un moderator:

Sorin08

Game Suport
Scor reacție
16
Deja ii vad pe cei din gentle: "Dar vai, cum s-a putut intampla asta? Cum au putut sa plece?" :)))
 

DeletedUser29124

Asa faceati mai jantle?
Ii puneati pe cei din fostul winter sa -si rupa atacurile la organizate si voi stateati si farmati sa faceti cati mai multi nobili sa aveti in final si pentru satele lor?
Sunt curios pana unde merg marlaniile voastre...
Lista finala tot de 20 a ramas..da? :)
 

Sorin08

Game Suport
Scor reacție
16
Panicaaaa panicaaa =))))))))))))

Hai Aline, mai ai 67 de incercari sa nimeresti spionul =)))))))))

a5ee65a41cf1493087106f128bff91c5.png
 

DeletedUser29124

Data Eveniment
mai 28 dl. Carmen Scamatescu a fost concediat de catre
16.30 unnamed.
 

Rockefeller

Banned
In Vacanta
Scor reacție
1
Parte 1:
Triburi: Winter
Parte 2:
Triburi: Gentle, Gentls

Timeframe: Ultimele 48 de ore

Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 33
Tabăra 2: 268
Diferență: 235

chart


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 316,772
Tabăra 2: 2,623,016
Diferență: 2,306,244

chart


200.webp
 
Ultima editare:

Centorag

member
Scor reacție
0
Nu-mi vine sa cred, asa s-a intamplat ?:eek: Nici nu erau conturi cu 70% atac :))) Sa va fie rusine ca va ia atata :oops::oops: mai dezorganizati ca voi n-am vazut :)) Grupele Alineee, unde-s grupele? Nu se inteleg intre ei? Ataca de capul lor? Nasol sa ai asa jucatori in trib, asa-i? Tu te chinui, ei nimic.. Vezi sa nu-ti mai plece vreo grupa, zic si eu :D
 

Rockefeller

Banned
In Vacanta
Scor reacție
1
Daca tot erau jucatorii vostrii de ce i-ati scos din gentle nu inteleg.. macar daca erau satele la ei nu se implicau, mai mult ati ajutat
 

Centorag

member
Scor reacție
0
logica ta e corecta, dar au facut ce au facut de capul lor, nu i-a pus nimeni :D ca daca stiam si noi de chestia asta, poate lucrurile ieseau altfel
 
Scor reacție
98
Mesaj de la green

Salutare,
De la inceput vrem sa va felicitam pentru parcursul acestui razboi, de cand a inceput el, si felul in care ati gestionat situatiile pe parcursul sau, inclusiv ultimul organizat care a insemnat eforturi considerabile din partea ambelor tabere.
Sper de la inceput sa aveti rabdare sa parcurgeti intreg mesajul, de aceea voi incerca sa scurtez.
Faptele conduc spre concluzia conform careia in Gentle exista doua tabere mari si late, a celor activi si a celor inactivi, nu vreau sa impart eu aceste tabere, dar rapoartele noastre arata ca unii ii duc in carca pe altii, prin prisma numelor acestora si a altor criterii nestiute de catre noi. In acest sens daca voi ( cei care ati primit mesajul acesta l-.-l MedLife
Munteanu.Bogdan MoldoGabi SS Safira capri behrami-crys alex72101 unleash3DOouuppsss) sunteti de acord cu situatia aceasta , noi nu mai avem ce sa spunem. Pentru a aduce si dovezi, am selectat cateva din rapoartele noastre din ultimele zile care sa arate ca nu vorbesc prosti.


Oameni ca acestia nu ar trebui sa castige o lume, pentru a se umfla in pene si mai mult apoi pe altele sau pe extern, cand nu sunt in stare sa scoata trupele de pe satele din mijlocul tribului.

Ceea ce incerc eu sa spun este ca aveti acolo format un grup activ si bun, care poate coopera, ati mai luptat alaturi si in win, ceea ce inseamna ca va cunoasteti si e un beneficiu enorm in economia acestui joc si a strategiilor. Pe langa miscarea destul de ampla care ati avut-o in saptamana aceasta, sa nu mai zic ca sunt colegi de-ai vostrii care nu au dat cu voi si acum au propriul lor organizat, doar pentru a iesi ei pe plus (dar asta e o alta discutie) :)

Vreau sa va mai spun ca acesta nu este un mesaj prin care vrem sa va recrutam. Este un mesaj in care expunem adevarul.Daca si la organizatul de acum s-a intampla din nou ca un trib majoritar sa fie capabil sa cucereasca doar 40 de sate, atunci clar este o problema. Dar totodata acest organizat sau altele care vor urma pot fi exploatate tactic foarte bine de catre voi si in timpul in care trupele lor sunt pe drum, voi puteti sa castigati teren in fata lor. Noi ca inamici ne-am cam facut treaba, dar am dori sa avem totusi parte de o lupta cu oameni asa ca voi, nu cu oameni care apar doar dupa ce a trecut furtuna pentru a culege laurii.

Mizez pe faptul ca sunteti inteligenti si ati parcurs tot mesajul pentru a intelege ce am vrut sa va transmit prin acesta, lumea inca e ,,tanara" si poate intra in istorie, daca nu a facut-o deja, prin faptele care se pot si s-au intamplat aici.
Am trimis acest mesaj inspre:
1.l-.-l
2.MedLife
3.Munteanu.Bogdan
4.MoldoGabi
5.SS Safira
6.capri
7.behrami-crys
8.alex72101
9.unleash3D
10.Oouuppsss

Spor la joc,baieti!


Si ziceti ca nu aveti nici o treaba ? :)) haha, parca nu zicea zeus acum ceva timp ca ne pregateste ceva..
 
Ultima editare:

DeletedUser29124

Pune si lista cu cei 20 care aveti de gand sa terminati lumea , sa nu o pun eu :)
 
Sus