(Pokemonii) Gentle vs Green

alex02dsa

Moderator
Membru personal
Scor reacție
33
Macar cu glumele si rasul sa ramana si green,poti sa spui ce vrei despre Marius,in final conteaza ce va scrie in dreptul fiecarui trib,iar la green va scrie loseri,fie ca accepta sau nu
Ceea ce conteaza e ce fel de oameni castiga :rolleyes: Prelandeaza si tu in alta parte!
 

Alex2peu

member
Scor reacție
9
Nu intru in jocul vostru :) distrati-va....beside bascalie green nu a facut nimic pe lumea asta :) nici macar pe zigg nu i-au scos :D Astea e ,aia mari intelepti din green o sa moara de ciuda,restul e can-can
 

DeletedUser41586

Mersi iulian ca ai postat ca sa pot posta si eu...

ALEX!!!! Cheama tot tribul aici pe forum ca vreau sa trec de 1.000 mesaje in noaptea asta, asa pofta ce mi-a facut MARIUS BRATIANU =)))))))))))))))))))))))))))))
 

DeletedUser41586

Nu intru in jocul vostru :) distrati-va....beside bascalie green nu a facut nimic pe lumea asta :) nici macar pe zigg nu i-au scos :D Astea e ,aia mari intelepti din green o sa moara de ciuda,restul e can-can

De bascalie sunteti voi ba, voi sunteti...Uita-te si tu ce comportament are colegul tau, nici macar nu vreau sa-mi imaginez ce este acolo pe conferinta voastra.

NUME: " La 3 chirpici SRL"
DETINATOR 3 CHIRPICI: " Alu' Stamatescu din deal"

Dimin3atza l@ kaf3@:
Marius Br. Bratianu prescurtat: HALOOO! Haorde cafeaua si la mine varutu
 

Alex2peu

member
Scor reacție
9
Ca sa ce? Sa apara mascaricii din green sa ne spuna ca uite domle nu stie X sa scrie,ca nu stie Y sa faca aia,aia etc
E un joc,nu multa lume intelege,fiecare e bun la ceva ,nu cred ca tre sa ai 10pe linie ca sa poti juca triburile
Maine poimaine o sa se ia de Hagi ca e prost si nu stie sa vorbeasca :) Fiecare e bun la ceva :)
 

Centorag

member
Scor reacție
0
Cred ca este o diferenta enorma intre ce vorbesti tu si caracterul lui Marius :D:D N-a zis nimeni sa ai vreo facultate, dar ultima oara cand am verificat, caracterului unui om conteaza cam in orice.
 

alex02dsa

Moderator
Membru personal
Scor reacție
33
Nu intru in jocul vostru :) distrati-va....beside bascalie green nu a facut nimic pe lumea asta :) nici macar pe zigg nu i-au scos :D Astea e ,aia mari intelepti din green o sa moara de ciuda,restul e can-can
Sterge-te la gura de atata engleza ca nu-ti iese. Green moare cel mult de ras, dar voi astia din Gentle muriti de altceva, se vede pe forum de ce exact.
 

DeletedUser41586

Ca sa ce? Sa apara mascarii din green sau ne spuna ca uite domle nu stie X sa scrie,ca nu stie Y sa faca aia,aia etc
E un joc,nu multa lume intelege,fiecare e buna la ceva ,nu cred ca tre sa ai 10pe linie ca sa poti juca triburile
Maine poimaine o sa se ia de Hagi ca e prost si nu stie sa vorbeasca :) Fiecare e bun la ceva :)

Da dar nici tu nu stii sa scrii, scuza-ma ca iti zic de fata cu toata lumea asta... ;)
Nu trebuie sa ai 10 pe linie dar nici asa in halul asta, prietene...

Daca s-ar pune interdictie la joc celor care nu si-au terminat liceul, ce sa mai vorbim de bac, cred ca triburile nu ar mai exista a doua zi.
 

Centorag

member
Scor reacție
0
Cum rezista Alin cu voi in trib? El pare mai calculat, mai cu caracter totusi ( in ciuda a ceea ce s-a intamplat)
Eu personal n-as putea sa am incredere in unul ca Marius, pentru ca la primul conflict cu el, nu vreau sa stiu ce iese. O sa vedeti pe viitor, sunt sigur ca si dupa ce n-o mai fi green(peste 2-3 ani, cand ne vom plictisi), o sa va bateti intern pentru prostiile din capul vostru :D
 

Alex2peu

member
Scor reacție
9
Da dar nici tu nu stii sa scrii, scuza-ma ca iti zic de fata cu toata lumea asta... ;)
Nu trebuie sa ai 10 pe linie dar nici asa in halul asta, prietene...

Daca s-ar pune interdictie la joc celor care nu si-au terminat liceul, ce sa mai vorbim de bac, cred ca triburile nu ar mai exista a doua zi.
Dupa cum vezi stimabile,fac greseli,e omeneste sa gresesti,mai ales daca scrii in graba :) Daca te uiti atent m-am corectat singur,cam cu 4minute inainte sa postezi tu,daca nu ma insel :)
 

DeletedUser47387

aoleu =)))....ce o putut asta sa scoata pe gura in cateva ore:)))))
 

DeletedUser43947

Deși sunt conștient că mă antepronunț, dar la naiba, să fim rebeli :)))
1p1qjc.jpg
 

DeletedUser30525

s-a lasat linistea?
mi se pare mie sau azi era organizatul gentle?
 
Sus