(Pokemonii) Gentle vs Green

DeletedUser41586

si de unde sti tu ca am acum 700 de pp pe cont ? inca un motiv sa ma las de ro :)) ca sunt niste admini si oameni de cacao

=)))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))

vaiiiiiiiiiiiiii=))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))
 

DeletedUser41586

da ma :))) maram ii stia toate comenzile lui unmaed asta stie cate pp am eu pe cont acum si dupa intreaba de ce se lasa lumea de ro :))))

=)))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))

daaaaaaaaaa maram a scris pe conferinta ca ai 700 pp pe cont

=)))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))
 

alex02dsa

Moderator
Membru personal
Scor reacție
33
si de unde sti tu ca am acum 700 de pp pe cont ? inca un motiv sa ma las de ro :)) ca sunt niste admini si oameni de cacao,te spargi singur ksi ca umblati cu magarii va bat oricum cu tot cu adminajul vostru si asta o sa ajunga la inno games ca te-ai spart singur
Ne-ai lamurit atat pe noi, cat si pe colegii tai din Gentle cat de jucator esti tu. Conducerea Gentle, sper ca va lua masurile ce se impun.:D:D:eek::eek::rolleyes::rolleyes:
 

Centorag

member
Scor reacție
0
mai 09, 01:13 Transmite -101 700 to: ksi225
mai 09, 01:12 Transmite -101 801 to: NeaTache
mai 09, 01:10 Transmite 1 902 from: ksi225
mai 09, 01:10 Transmite 1 901 from: NeaTache
mai 09, 01:07 Transmite -101 900 to: Evoluti0n
mai 08, 23:58 Transmite 1 1001 from: Evoluti0n

saraciilor :))))))
ksi se referea la aceste 700, calmeaza-te
 

DeletedUser41586

mai 09, 01:07 Transmite -101 900 to: Evoluti0n
mai 08, 23:58 Transmite 1 1001 from: Evoluti0n

saracio :)))))
mai 09, 01:13 Transmite -101 700 to: ksi225
mai 09, 01:12 Transmite -101 801 to: NeaTache
mai 09, 01:10 Transmite 1 902 from: ksi225
mai 09, 01:10 Transmite 1 901 from: NeaTache
mai 09, 01:07 Transmite -101 900 to: Evoluti0n
mai 08, 23:58 Transmite 1 1001 from: Evoluti0n

saraciilor :))))))


=))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))

se vede pentru ca ai postat tu =)))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))

deci tu chiar esti esenta =)))))))))))))))))))))))))))))))))))))
 

DeletedUser41586

Oricum va bat de la mic la mare :)))))) baga-ti pp date de mine in satul lui vimana de la 11 k la 5 k :)))))

du-te dracu de nebun ma =))))))))))))))))))))))))))))))))))

ca tu te bati singur =))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))
 

DeletedUser29124

Oricum va bat de la mic la mare :)))))) baga-ti pp date de mine in satul lui vimana de la 11 k la 5 k :)))))

Bo$$ pe mine m-ai convins...daca se destrama Jantle ai de la mine o invitatie in alb ...esti simpatic rau...acum deabea am realizat de ce te tin jantlemanii in trib :)
 

DeletedUser41586

va trag la mui la toti :)))))))

hai du-teeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee
duceate-ai sa te duci =))))))))))))))))))))))))))))))))))))))00)))))))))))))))))))))))))

ca daca te enervezi iti tragi de unul singur =))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))
si dupa ne intrebi pe noi cine ti-a dat =))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))
 

DeletedUser41586

Sper sa nu-i dea ban ca vreau si maine sa rad!:))))))))))))))))
 

DeletedUser43947

si de unde sti tu ca am acum 700 de pp pe cont ? inca un motiv sa ma las de ro :)) ca sunt niste admini si oameni de cacao,te spargi singur ksi ca umblati cu magarii va bat oricum cu tot cu adminajul vostru si asta o sa ajunga la inno games ca te-ai spart singur
=))))))))))))))))))
Ăsta reprezintă Gentle ? =)))))))))))))))))
Vg0JstydL8HCg.gif
 

DeletedUser41586

maram sa iti trag la mui :))

UITATI PROSTUL!!!!!!!!!!!!!!!!!
=))))))))))))))))))))))))

Hai baa Marius, te rog eu, injura-l si pe Tache si pe Centorag daca vrei tu, doar daca vrei si pe Stamatescu, hai sa iti iei ban definitiv =)))))))))))))))))))
 

DeletedUser29124

Radem, glumim...dar problema e nu acest individ...ci ceilalti , ce-l accepta in tribul lor...Cand cei asemeni individului mariusbr devin majoritari atunci devine o problema..si nu pentru un joc..ci pentru comunitate.
 

Alex2peu

member
Scor reacție
9
Oohoohohoho Alexutuu ce faci ma tata ai venit si tu aici ?:))

Zi sincer, e prostut colegul tau sau si tu...aahhh sau nu ?
Macar cu glumele si rasul sa ramana si green,poti sa spui ce vrei despre Marius,in final conteaza ce va scrie in dreptul fiecarui trib,iar la green va scrie loseri,fie ca accepta sau nu
 
Sus