(Pokemonii) Gentle vs Green

DeletedUser41586

o dau urat cu mine si ma fac sa fiu nesimtit cu ei :))) se dau prea buni cu mine si nu accept asta

Tu sti ca eu is caracter de nota 100 cu cine merita si are tot respectul meu dar grupul vesel din green niciodata nu o sa aibe respectul meu

Da Marius, dar e aiurea sa jignesti asa...Eu stiu, dar daca faci in halul asta pe aici ce parere sa-si faca ceilalti de tine? Termina, daca ai ceva de zis, zi pe harta. :D
 

Centorag

member
Scor reacție
0
eu sa plang dupa pp ? daca plangeam nu o mai dadeam cu tn pe 30 de mii de pp da tu esti prea slab sa ma faci pe mn 1 vs 1 vino in granita pe 53 sa ne batem stai in marea albastra acolo ca coteiul
El cu sabia si tu cu armura si cal , nu? sau nici tu nu mai stii cate zeci de mii de trupe ai pe satucele din granita?
 

alex02dsa

Moderator
Membru personal
Scor reacție
33
Tu sti ca eu is caracter de nota 100 cu cine merita si are tot respectul meu dar grupul vesel din green niciodata nu o sa aibe respectul meu
E in regula, n-avem nevoie de tine, sau de respectul tau. Deja imi iriti retina cu scrisul tau. Hai, degajarea ca ne plictisesti!
eu sa plang dupa pp ? daca plangeam nu o mai dadeam cu tn pe 30 de mii de pp da tu esti prea slab sa ma faci pe mn 1 vs 1 vino in granita pe 53 sa ne batem stai in marea albastra acolo ca coteiul
Eu tot iti explic dar n-ai nicio treaba, o sa incerc si cu un desen dar alta data. Eu am vazut cum atacati voi, si am stat o data pe un sitter si v-am splituit cu 50 usori. Penibil, jenibil si alte d'astea. Cacote in alta parte, ca eu nu stau in marea albastra.
 

DeletedUser41586

da fratuc da ei nu jignesc ? :)) vor respect sa ofere respect ca ei nu mi-ai demonstrat nimic pe 53,eu cu echipa mea gentle i-am ajutat sa supravietuiasca

Da, adevarul ca i-ati ajutat extrem de mult sa supravietuiasca dand backstab, in fine, intram in alte alea..si nu vreau sa ma contrez cu tine.

Spor la joc boss! :*
 

DeletedUser46527

satele dintre voi nu se numesc granita :))) am putine...pentru-ca din nou sunteti gaste si va e frica sa atacati stau si cu 5 k spioni atat intre voi si tot nu mi luati satul va fac split cu spionii :)))))


Ma intreb cat o sa te mai suporte echipa Gentle :)))
 

DeletedUser41586

As propune moderatorilor de aici sa se faca interviuri cu conducatorii ambelor triburi, in special cei din Gentle, fiecare sa-si spuna povestea despre cele intamplate dupa ce termina sa traga o linie si sa spuna apoi ce au avut de castigat?
As fi foarte curios sa vad ce se va scrie :D
 

DeletedUser3547

[9/5/2016 11:46:07 PM] Sincu.Cristi: joaca mah sa castigi
[9/5/2016 11:46:11 PM] Mariusbr7: iou baiatu nu spune nimic
[9/5/2016 11:46:13 PM] Sincu.Cristi: fara sa cerseti sate
[9/5/2016 11:46:14 PM] Mariusbr7: kasi la fel
[9/5/2016 11:46:20 PM] Mariusbr7: eu cersesc sate ma ratatule ?
[9/5/2016 11:46:28 PM] Sincu.Cristi: da tu cerseti
[9/5/2016 11:46:39 PM] Mariusbr7: ok

Am conversatiile Mariusica. Vrei sa le pun pe toate? Sa te fac mai tare de cacao?
Cum ti-am zis, si pe speed si aici, esti un mascarici si atat.
 

DeletedUser41586

bai ratatule adminu vietii :))) eu cerseam sate ? pai eu scoteam qifsa cu echipa voi cresteati linistiti si vroiati locu 1 ? si numai imi da rapoarte cand i-ati prins jumate de full lui alin ca va dau si eu cand ti-am prins fullul tie ratatule

Prost mai esti Marius :)))
 

DeletedUser3547

bai ratatule adminu vietii :))) eu cerseam sate ? pai eu scoteam qifsa cu echipa voi cresteati linistiti si vroiati locu 1 ? si numai imi da rapoarte cand i-ati prins jumate de full lui alin ca va dau si eu cand ti-am prins fullul tie ratatule
Eu i-am prins 20 :)) Altceva? Next?
Ma faci sa te fac de rusine in fata tuturor, ai grija :)
 

DeletedUser41586

iar ai tras prelandez si vrei sa te injur ? :)))

Nu ma, dar de asta dai dovada in momentul asta, de prostie :))))

Apropo, le-ai zis si la baietii de aici cand ti-a sunat telefonul iar tu fiind cu noi pe conferinta, raspunzi si ii spui "Nu pot acum, joc la mondiale" iar tu pierdeai sate pe .ro?:)))))))))
 

DeletedUser41586

Ahhh nu mai merge sa ma conectez pe 53 ca iti trimiteam si eu 1 pp :))))))))
 

DeletedUser3547

Uite ca te fac acum:
mai 09, 01:13 Transmite 101 4505 from: MariusBr 7
Tu cate ai bogatule? 700
 

DeletedUser41586

nu jucam pe ro pe normale atunci :))) jucam cu chile la mondiale :)))) droghis

Daaa?:)))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))

Pai eram pe conferinta, voce, cu totii...noi atunci jucam pe .ro ma ce mondiale =)))))))
Ba tu chiar esti prostut :))))

Tu nu ai fost acceptat in echipa de la mondiale =))))))))))
 

DeletedUser41586

la drogati nu trimit :))

hahahahahaha:)))
vrei sa-ti dau eu ?

Titlu 17000 Puncte-Premium obţinute
Expediat mai 06, 2017 04:03:11
premium.jpg

Achiziția ta de 17000 puncte premium ţi-a fost creditată pe contul de joc. Vă mulțumim pentru achiziția dvs., sperăm că vă veți distra în continuare pe Triburile.

Puteți acum utiliza Punctele Premium în joc sau puteți activa Facilitățile Premium.
 

DeletedUser41586

droghis ti s-a urat cu binele :))))? vrei sa numai joci nici speed ? ca pe normale te apuci pe toate lumile dar esti scos la primul sat

Vai de capul tau!:))
Pai prea te vad ca te dai in stamba pe aici, ce e cu atitudinea asta ma ?:O
Vrei sa pari cu 3 oute?
 
Sus