(Pokemonii) Gentle vs Green

DeletedUser48234

si tu vrei sa depasesti perfectiunea vad,uita-te in patratica ta ca eu nu am treaba cu tine am treaba cu grupul vesel din green atat :) va bagati unii care nu ati trecut de 10 sate pe lumea asta si habar nu aveti de unele probleme din trecut dar vorbiti sa va aflati in treaba...
 

Rakanishu

Community Manager
Scor reacție
147
Incetati cu aluziile la viata reala si jignirile sau plecati in vacanta toti, momentan am acordat doar cateva avertismente unde a fost cazul.
Multumesc.
 

DeletedUser48234

Nu e cearta e doar amuzament,e o placere sa vezi cum iau foc frustratii :))
 

DeletedUser47879

O bere ma asteapta la final,o bere in cinstea celor din green,cand va vor scoate de pe harta.
 

Alex2peu

member
Scor reacție
9
Rafa ,ai ridicat 2 degete ca sa vorbesti? plimba ursu ca nu esti pe lumea asta,aici ai decedat,baga o fisa pe alta lume
 

DeletedUser10188

Eu stiu ca esti ofticat ca nu ati putut sa ne bateti. Asta e ... poate data viitoare asculti de unu si de altu ... voi ati intrat pe k-ul unde am dat noi start. Voi ati zis ca sunteti mai buni decat noi si ne scoateti.

Daca am fi avut razboi de la bun inceput cu gentle ar fi fost altfel situatia. Singura greseala pe care am facut-o eu e ca am avut incredere in niste prefacuti.

Eu n-am intrat nicaieri. Am intrat la pp-uri si timp de 1 luna asta am si facut....de joc m-am apucat abia dupa cele 30 zile dupa care am putut parasi jocul si asta ca l-am gasit pe alex02dsa pe harta(dupa ce jucasem cu el pe L10) si am acceptat sa joc si pe 53 alaturi de el.

Deci daca ai impresia ca am intrat special sa te scot de pe harta, iar te inseli :)
 

alex02dsa

Moderator
Membru personal
Scor reacție
33
Catre noul jucator MariusBr 7,

voi nu intelegeti ca nu ma afecteaza ce spuneti ? :)) vad ca pe voi va afectat backstabul prea tare si tot plangeti de luna intruna :)) si tu ksi esti atotstiutor cumva ?
Vedem cu totii asta, de aceea stai mai mult in vacanta decat pe aici. Esti foarte neafectat, se vede.
Nu plange nimeni dar imi place ca tu simti nevoia sa te justifici la fiecare post. E in regula, nu crede nimeni nimic din ce spui pe aici.
eu de cand joc triburile nu am vazut niciodata un trib care da organizat sa iasa tot ei pe minus si noi cand am dat pe voi am iesit pe plus nu pe minus :) si tu nu prea ai avea dreptul sa vorbesti,roaga-te de maram sa ti dea o interna doua sa mai cresti un pic ca esti prea micut sa vorbesti cu mine...ca barbare nu mai sunt le-ati mancat pe toate :)))
E in regula, pentru jucatorii mai noi, acest lucru poate veni ca o surpriza. Noi intelegem si toleram jucatorii noi si dorim sa-i ajutam sa inteleaga mecanismele jocului. Te astept pe privat daca ai si alte neclaritati. Si tu esti cam micut dar fac un efort sa-ti raspund acum, doar pentru ca pari un jucator mai nou.
Normal ca se aud,care nu are chef de joaca si nu joaca pa pa,e echipa noua formata e si normal sa se intample asa voi aveti atatea lumi jucate impreuna si tot va dam cu harta in cap :)))) ksi ma face pe mine noob dar el ma cunoaste si stie ca-s maestru :)) dar se alinta si el aici de fata cu baietii
Care echipa noua? Nu e nicio echipa, e fiecare pentru el :rolleyes:
Ai fost mai norocos,am resurse jefuite intr-o zi cat ai tu de la inceputul jocului
Cred ca afirmatia corecta e ca ai mai multe banuri intr-o zi decat oricine de la noi de la inceputul jocului. :rolleyes:

Cu mare drag,
alex02dsa
 

DeletedUser3547

De parca nu te-am vazut pe speed :)) plangeai sa-ti dam locu 1 :)
Si acolo noob ca aici
 

alex02dsa

Moderator
Membru personal
Scor reacție
33
fratioare o dam 1 vs 1 pe 30 de mi de pp ?
"Fratiwer" si alte apelative din astea fac parte dintr-o parte mai obscura a vocabularului iar eu nu prea interactionez cu oameni de acest tip. In alta ordine de idei mai pune niste "i"-uri pe acolo.
doi vs 1 pe master pe 60 de mi de pp va tine ?
platesc eu runda saraciilor
Draga jucatorule nou, jocul se numeste triburile adica mai multi jucatori impotriva mai multor jucatori i.e. valoarea ta ca jucator nu se stabileste ca rezisti la 3 atacuri de la o persoana sau ca ai un tren pe tine. De asemenea valoarea ta nu se stabileste nici daca ai scripturi/bot care dau atacuri automat etc. Dar nu-i problema, iti explicam cu mare drag. Facem si niste tutoriale, ceva.
Referitor la partea cu atacurile la persoana, eu v-am mai spus ca nu aveti cum concura, iar tu in mod special. Tu iti tragi inspiratia din manele si iti inchipui in mintea ta ca esti ceva de pe acolo, nu stiu, nu urmaresc. Eu, in schimb, am total alt standard si nu mai vreau sa intru in detalii iar, dar iti garantez ca cel care sufera de saracie esti tu de pe aici.
Daca ti se pare 30k ppuri mult, anunta-ma cand depasesti 200k. Hai cu fara numar, sau cum se zice pe la tine, pe la tara?
 
Ultima editare:

Centorag

member
Scor reacție
0

bat o armata ca voi saraciilor
Oficial eu renunt la a mai posta pe acest forum, in semn de protesc fata lipsa de cultura si de "valoarea" anumitor personaje. Daca am ajuns sa bagam astfel de amenintari si provocari tampite, sa ne aratam valoarea cu manele, parca zici ca suntem in clanurile mafiote, ma retrag.

O seara frumoasa.
 

Centorag

member
Scor reacție
0
Te felicit ca esti o "valoare" pe un joc video :D:D Aproape ca am inceput sa rad, dar este prea patetic.
 
Sus