(Pokemonii) Gentle vs Green

DeletedUser46527

Daca noi nu facem nimic pe harta cum iti explici faptul ca de 2-3 luni de zile voi nu ati mai avansat deloc ...deci din cate vad nici voi nu prea ati facut nimic cu toate ca aveti foarte multe avantaje fata de noi ...


l-.-l Gentle 2 2 6.164.076 1.386.017

Iar tu , cam atata poti...
 

Sorin08

Game Suport
Scor reacție
16
hmmm,o lume in care "STAiFUL" i-a bataie .....404 ?

Unu la mana, nu inteleg care ar fi problema? Nu suntem reprezentatii Romaniei la Jocurile Olimpice din 2020, suntem doar jucatori intr-un trib.

Apoi, nu stiu de unde ati scos ideea ca ar fi prima lume, ca am vazut cum va incurajati. Stati linistiti ca nu sunteti niste panselute speciale care ar reusi asta, au existat destule cazuri. Si faptul ca o faceti dupa 6 luni sau 1 an de joc, in conditiile unui backstab peste noapte si cu o diferenta de 4000 sate, dominanta de 60% iar adversarul de 30%, nu face decat sa arate cat de slabi sunteti.

Nu ati reusiti in 3 luni sa spargeti o mana de jucatori de pe un continent si v-ati dat drumul la barbare pe diferite zone "pentru deff", plangeti pe conferinte la fiecare sabiuta aparuta din green dupa sprijin si dupa aia va injurati 2 zile unii pe altii. La fiecare organizat green apare si interna in Gentle.

Singurele voastre probleme sunt "de ce mai jucam noi" si "sa cautam spionul".Altceva nu e de spus.
 

DeletedUser20519

400 300 sunt luate in prima saptamana cand ne-ati declarat razboi (stie toata lumea cum ati facut-o noapte la 2 cu granita blindata si cu trenuri pregatite din scurt).

macar acum intelegi si tu bine cum ati procedat si voi impreuna cu SH impotriva lui Takezo...L42
 

DeletedUser29124

Nulitatile incearca sa prinda un loc in lista lui unnamned...E ca in politica aici..cu cat bati din gura mai mult cu atat speri la un ciolan mai mare...ei nu stiu insa ca din lista nu fac parte jucatori veniti pe parcurs din zig, winter sau alte tribulete..:)
 

DeletedUser41053

macar acum intelegi si tu bine cum ati procedat si voi impreuna cu SH impotriva lui Takezo...L42

Explica-mi si mie cum am procedat noi cu takezo L42 ... hai te rog ... noi pe l42 nu am avut nici macar o zi pna cu takezo apai alianta. Noi cand am rupt alianta cu ZEI am dat o saptamana pna. Nu stiu cine esti si nici nu ma intereseaza dar inainte sa vorbesti informeaza-te. E un sfat care te poate ajuta si in viata reala altfel ajungi sa te faci de kakao cum tocmai te-ai facut aici.
 

alex02dsa

Moderator
Membru personal
Scor reacție
33
Daca tot trebuie sa stau sa va ignor atacurile date in pom macar sa va fac de ras putin. Cum zicea un coleg mai sus, vor ramane pentru posteritate...

jKSXN8a.png

avaYsKU.png

t73ZEZc.png
 

DeletedUser20519

tu fara sa jignesti nu stii sa discuti? sau iti lipseste educatia? nu e nevoie de multe explicatii, ca nu suntem pe L42. Ideea a fost ca ma bucur ca ati luat-o de la Gentle in asa mod cum ati facut-o si voi pe 42. Cum faceti asa primiti ;) Si sunt sigur ca pe alte lumi unde intrati, la fel o sa aveti parte de surprize neplacute. Nu e vb de Zeii aici...e vb de alianta cu SH peste noapte care au fost blindati pe toata granita si sa atacat din scurt. Cu zeii e alta istorie unde ia-ti dat in laturi pentru a continua cu SH-ul, ca prea slabi erau pentru Takezo si pierdeau sate, chiar si atunci cand erati 3vs1
p.s.1 nici nu e nevoie sa ma cunosti, ca nu am nevoie de asta. In schimb cat timp am jucat acolo(jumate de cont granita), nu ati fost in stare sa-mi luati sate. Toate cele bune
 

DeletedUser46527

Degeaba , tot nu reusiti sa ne scoateti iar voi acea dominanta nu o puteti face daca nu dam noi stergere ..asa ca hai mai incurajativa putin pe chat daca va ajuta dar realitatea o sti si tu
 

l-.-l

member
Scor reacție
0
Ce face baietii ? :D:D:D ... nu mai aveti timp de forum sau .. ?! :D

@arlechin .. contul asta nu stie de sitter sau co-player .. voi fara 3 coplayeri si sitteri peste sitteri nu stiti sa jucati ^^
 

DeletedUser46681

@funkyface, legenda spune ca atunci cand vorbesti de co-playeri si co-proprietari fara numar pe un singur cont te referi la Jentel
 

l-.-l

member
Scor reacție
0
=D ooo ...dar ce liniste ... nu mai aveti timp de forum flăcăi ?! aveti alte treburi si nu stim noi ?? :D:D:D ahahahaha
 

l-.-l

member
Scor reacție
0
Fals, credeam ca e un bug ceva ... ca de obicei sunteti aici claie peste gramada =)
 
Scor reacție
98

Vorbesti aiurea... nu inteleg ce te intereseaza pe tine acest lucru, chiar nu stiu de ce mi-am facut timp ca sa iti raspund, deja devii penibil
 
Sus