(Pokemonii) Gentle vs Green

alex02dsa

Moderator
Membru personal
Scor reacție
33
Asa ziceam si noi.

giphy.gif
 

Sorin08

Game Suport
Scor reacție
16
Acel moment jenant cand iesi "la atac" intr-o dezbatere dar de fapt nu ai niciun argument. :confused:
 

l-.-l

member
Scor reacție
0
Stiu ca aici mereu ati fost mai buni ... de aia nici nu aveti companie pe forum ..va certati intre voi :)))))
Dar sunt curios daca astia ca noi care nu stim sa jucam sau pro playerii din voi vor ramane la final pe harta asta ... la momentul ala as vrea sa va vad replicile astea siropoase :)))))))))
 

alex02dsa

Moderator
Membru personal
Scor reacție
33
Stiu ca aici mereu ati fost mai buni ... de aia nici nu aveti companie pe forum ..va certati intre voi :)))))
Dar sunt curios daca astia ca noi care nu stim sa jucam sau pro playerii din voi vor ramane la final pe harta asta ... la momentul ala as vrea sa va vad replicile astea siropoase :)))))))))

Pentru ca noi suntem la alt nivel si se vede...din centrul galaxiei. Noi nu ne certam intre noi, spre deosebire de voi. Pai tu poti sa termini o lume si sa nu fii luat decat barbare, intre timp noi ne luptam pe harta, tu te luptii cu internele. Ghici cine e mai castigat :eek:

giphy.gif
 

l-.-l

member
Scor reacție
0
intrebarea e .. merita sa te mai bati cu harta (care te bate oricum) din pozitia asta ? :D:D:D:D
si da, eu ma bat si cu interne si cu barbare si cu voi, pt ca pot ! :)
 

DeletedUser29124

Backstaberilor ati prins glas?
Orice o sa se intample pe harta voi o sa ramaneti in istoria triburilor ca tribul de backstaberi care a ajuns locul 1 recrutand si atacand miseleste, pe la spate, noaptea ca hotii.
Ati ajuns locul 1 pentru ca marea parte a celor ce au mai ramas sa joace pe triburile .ro sunt asemeni voua...Ati ajuns locul 1 pentru ca lacomia de sate si frica de al le pierde a mai mare decat respectul pentru propria persoana ( sunt sigur ca majoritatea de la voi nici nu intelegeti despre ce e vorba).
Tremurati in genunchi sa nu va bage sefii la interne...pupati maini sa prindeti cate o functie...Mi-e rusine mie de rusinea voastra cand vad cum va lasati umiliti sa nu cumva sa suparati pe cineva si sa va treziti la interne.
Nu va umflati prea mult in pene..in ochii celor ce stiu cu ce sa mananca acest joc nu sunteti decat o adunatura de noobi cu mult mai multe sate.
 

l-.-l

member
Scor reacție
0
Ahahahaha... cum numesti un trib care ia bataie de la un trib penibil si slab ???!!! Green???!!! =))))
 

DeletedUser46527

Da Gentle ii rupe pe Green in bataie :)))) ...nu mai putem :)) ...l-.-l ,mie mi-ar fi rusine sa postez ce ai postat tu
 

l-.-l

member
Scor reacție
0
arlechine ... tu invata sa trimiti fake-urile alea mai intai, apoi poate ai voie pe extern :D
 

DeletedUser46681

Ooo da, arlechino, nici tu nu știi sa scrii Aeouin si improvizezi. Oricum, o iau ca pe un compliment si nu ma sinchisesc sa-ti explic de ce ca oricum n-o sa înțelegi.
Sa ma înveți si pe mine cum se dau fake-urile adevărate, 20-30 si gata, ies la joacă in parc? Sau sa ma chinui sa intre pe bonus? Colegi de-ai tăi sunt level awesome deja la capitolul asta, nimeni nu-i intrece! :rolleyes:
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser46527

De la Hodzilla ma asteptam ca na el inca asteapta sa vina "iarna" ..dar de la conducatorul internelor nu ma asteptam :O
 

DeletedUser41053

hmmm,o lume in care "STAiFUL" i-a bataie .....404 ?

Nu este nici prima nici ultima lume in care "STAiFUL" ia bataie ... V-am aratat de ce suntem in stare. De 3 luni ne toti scoateti ... ati schimbat 5 sau 6 conducatori ... faceti organizate pe rand fiecare cu strategia lui poate poate ne luati mai mult de 20 de sate. La un organizat cu peste 4k reale voi ati luat 20 de sate. Sunteti patetici !!!

Veniti cu statistica ca aveti 400 de sate luate de la noi sau cate or fi dar din astea 400 300 sunt luate in prima saptamana cand ne-ati declarat razboi (stie toata lumea cum ati facut-o noapte la 2 cu granita blindata si cu trenuri pregatite din scurt). Aici pe forum apare tot cate un viteaz ... dupa ce a prins si el niste interne si a ajuns la un numar decent de sate dupa un an ...Mai paranteza ... tu pana acum nu ai avut granita!!! un an de zile de joc si tu nu ai avut o zi granita. Acum de cateva zile ai ajung pe granita cu 5 sate si voi doamne ce viteaz esti tu ... aviz la jucatori de genu asta ... mergeti mai bine si cantati la alta masa ca pe noi nu ne impresionati. V-am umilit la fiecare organizat !!! Cu 500 de fulluri am luat mai multe sate decat voi cu 4000 ... asta spune tot despre valoare tribului green si gentle.


Bafta in continuare la esecuri !!!
 

l-.-l

member
Scor reacție
0
:)))))))))) mai alifie, stii ce faci tu aici ? hai ca-ti explic ...incerci o reclama generala dar din pacate pt tine nu da nimeni importanta randurilor tale de 2 bani care vrei sa para interesante si sa faci sa para green vreo armata de mercenari ..da de unde .. e doar o turmă :D .
Daca tot suntem praf si vai de noi .. cum va permiteti sa o luati pe cocoașă de la niste slăbani ca noi ?! voi ..turma atotputernica .. n-aveti decat gura mare .. in rest, joc de glezne ca pe harta nimic nu faceti ..si pe forum veniti cu aceleasi povesti obosite .. si poate poate nu va socoteste lumea(Care oricum nu da 2 bani pe voi) ca fiind din nou o turmă pierzatoare pe o lume in care au bagat si pensiile bunicilor in PP in speranta ca v-a fi lumea lor .. n-am avut granita deloc de 1 an ..adevarat .. am scor la ODD de la barbare si interne ... :D:D:D:D
 

DeletedUser41053

Nu ma cobor la nivelul tau sa iti explic ca imi scade IQ exponential ... si la nivelul ala ma bati cu experienta :)))

Raspunsul e foarte simplu si o sa iti dau un citat din Lapusneanu: "Prosti dar multi"
 
Sus