(Pokemonii) Gentle vs Green

DeletedUser43947

daca ajuta pe cineva , m-am concediat singur. Ca sa se minuneze un mare jucator ca tine.
Îți mulțumesc că te-ai concediat singur pe 17, nu aveam de ce mă minuna acum.:rolleyes::rolleyes::rolleyes:
Tu gândești înainte să scrii? =))))
Nu știu dacă unul care „s-a concediat singur” poate să facă pe altcineva penibil sau „loosers”.
Înțeleg că vrei să te ridici la rangul discuției, să arăți că ești elevat dar e cu un singur „o”, îți aduc un șervețel că ai olecuț de engleză la botic. Sper să fie engleză...:oops:

Oricum, ce stiu eu sa fac, e strict problema mea, sau a celor care ma accepta.
Eh, nebunule acum nu trebuie să ne faci în ciudă că nu suntem în Gentle. D-aia erau ăștia așa motivați la luptă, că știi să faci ah?
Lasă man, noi nu judecăm și te acceptăm.
#coalițiapentrufamilie

Repet, ultima oara si nu va mai bag in seama postarile.
Iar nu respecți promisiunile... ntz ntz

"problema este că noi nu vom crește dominanța dacă înnobilăm barbare" - dl. Carmen Stamatescu, 2017
 

alex02dsa

Moderator
Membru personal
Scor reacție
33
green = branza buna in burduf de caine. un mix de jucatori buni si... cativa nobi, la fel ca tine si alex02dsa, dar condusi de o sperietoare si cativa aprozi. Mai bine il rugati pe Sickoss sa va conduca, in viitor :))
Jet oceanic, stai in patratica ta ca n-ai viitor. Ti s-a demonstrat ca esti 0, bara, puncte, puncte si tot insisti. Plictisesti lumea.
Imi este clar un singur lucru: materia cenusie nu te ajuta asa ca nu mai pierd vremea sa-ti explic. Ramai cu bine, in patratica ta!

Cu drag
alex02dsa
(uneori si copiatul e o forma de admiratie)
 

DEVIL32

member
Scor reacție
0
Nu te speria, ca nu te copie nimeni :))

Tuna si va aduna. Va aplaudati intre voi.. va bucurati pentru nimic.. va aplaudati intre voi, ca focile, pentru nimic.

Chiar nu stiu de ce va mai scriu. Dar, imi sunteti simpatici tare. Piticii de gradina, reloaded :))
 

DeletedUser43947

giphy.gif
 

alex02dsa

Moderator
Membru personal
Scor reacție
33
Nu te speria, ca nu te copie nimeni :))

Tuna si va aduna. Va aplaudati intre voi.. va bucurati pentru nimic.. va aplaudati intre voi, ca focile, pentru nimic.

Chiar nu stiu de ce va mai scriu. Dar, imi sunteti simpatici tare. Piticii de gradina, reloaded :))
Da o pagina, doua in urma si o sa vezi. Din pacate, esti o cauza pierduta, dar nu-i bai, mai sunt si altii ca tine care se scalda in mocirla propriei neputinte.
Atata poti, atata faci.
 

Vndhl

member
Scor reacție
2
Vndhl e și el cocoș pe extern acum, când rămâsese cu 10 sate pe hartă nu mai dădea nici dracu de el. =))))
La fel a procedat și când a fost arat de magda și rămâsese cu adeziuni la 32-50, ne-a luat repede invitația în mână.
Slavă cerului că a luat doar invitația în mână. :rolleyes:

Ca de obicei esti total pe langa subiect cum ai fost in tot acest razboi.Se pare ca zeus nu ti-a dat raportul in privinta multor lucruri si ai prins doar ce se auzea poate pe la postul tau favorit,radio eravan,de asta si penibilitatea ta de a judeca unele situatii.Pacat,scrii frumos,citezi bine,dar degeaba,nu te baga nimeni in seama cand ai 0 realizari pe triburi.Poate daca s-ar deschide un concurs de mascote "inteligente" ai avea sanse la top 3.
In rest,numai bine in RL ca nah,ăsta e totusi un joc si n-are rost sa purtam ură pentru niste pixeli.
 
Ultima editare:

DeletedUser43947

Corect, a avea primele două lumi din trei jucate, câştigate, nu reprezintă o realizare. A ajuta tribul presupune mai multe activități şi nu țin neapărat să mă laud cu ele, fiecare are un aport în trib (ralf, şezi mumos, nu e acel aport). Din păcate, n-am să redenumesc sate la split pe sitter: "neatache aici"...hă hă să afle lumea că sunt aici...ce jmeqer sunt, mă duc să mă uit la Insula iubirii, să ma îmbăt şi să înjur for no reason.
Persoanele cu care am colaborat mă cunosc şi îmi este suficient, cu ele intru pe fiecare lume şi cu ele închei pe fiecare lume indiferent de rezultat...când o să termini cu acelaşi trib cu care ai început, vreodată, o să întelegi despre ce vorbesc. Dacă s-a întâmplat...mea culpa, judec doar după începutul cu Zig şi finalul cu gentle.

Păi pe radio erevan eram, că acolo "ascultam" rapoartele cu satele tale, dacă nu erau ele mă puteam lega de atitudinea perfidă pe care ai avut-o când ai stat la căldurică în Green până au venit trupele pokemonilor. Dar nu era nevoie, pentru că ştiam de acele rapoarte.

Evident, toate cele bune în viața de zi cu zi şi fie ca principiile din "RL" să nu coincidă cu cele de pe joc.
"Prietenii" ştiu sau ar trebui să ştie, de ce :)))
 

Vndhl

member
Scor reacție
2
Persoanele cu care am colaborat mă cunosc şi îmi este suficient, cu ele intru pe fiecare lume şi cu ele închei pe fiecare lume indiferent de rezultat...când o să termini cu acelaşi trib cu care ai început, vreodată, o să întelegi despre ce vorbesc. Dacă s-a întâmplat...mea culpa, judec doar după începutul cu Zig şi finalul cu gentle.

Fie ,treaca de la mine....trebuie sa avem intelegere si pentru cei care au pierdut,stiu cum e,am fost si eu in aceasta situatie neplacuta,dar mna,ce nu te omoara te face mai puternic (vezi http://ro.twstats.com sau http://www.twstats.com ....->Vndhl).
In rest,toate cele bune si FELICITARI GENTLE !!! ....restul e can can sau doar spam :cool:
 

DeletedUser29124

Fie ,treaca de la mine....trebuie sa avem intelegere si pentru cei care au pierdut,stiu cum e,am fost si eu in aceasta situatie neplacuta,dar mna,ce nu te omoara te face mai puternic (vezi http://ro.twstats.com sau http://www.twstats.com ....->Vndhl).
In rest,toate cele bune si FELICITARI GENTLE !!! ....restul e can can sau doar spam :cool:

V-au murit laudatorii? Jenibil frate...ati ajuns sa va laudati singuri...Ma rog..era de asteptat de la un trib de noobi ce sunteti!
 

Vndhl

member
Scor reacție
2
V-au murit laudatorii? Jenibil frate...ati ajuns sa va laudati singuri...Ma rog..era de asteptat de la un trib de noobi ce sunteti!

Du-te si plangi la alta masa....din cate stiu barbarii n-au drept la replica.V-ati sters conturile ,gata,adio,frana,intoarce-te in grota pana intri pe alta lume !
Gentle castiga lumea,in rest nu mai conteaza nimic!
 

PRADA

member
Scor reacție
6
Du-te si plangi la alta masa....din cate stiu barbarii n-au drept la replica.V-ati sters conturile ,gata,adio,frana,intoarce-te in grota pana intri pe alta lume !
Gentle castiga lumea,in rest nu mai conteaza nimic!

da mai taci ma mult te mai lauzi singur

p11aKps.png


mare jucator purece, sari din bara-n bara ca o dansatoare
 
Sus