(Pokemonii) Gentle vs Green

DeletedUser41586

"Cu videoclipurile astea arătați cât de penibili sunteți, înregistați vocea unei persoane și o puneți pe youtube, mamă ce smecheri sunteți.. pregătiți-vă pentru toamnă, atunci nu o să mai aveți ce comenta :eek:"

Din cate vad se pare ca esti din nou si din nou anexat sub starile tale bolnavicioase. Mestere, Am sa-ti raspund in primul rand la "Ai jucat cu mine pe 53 ca sa stii" Am jucat pe 53, atat cat am jucat, putin conteaza asta.
Tot ce ai facut se vede si din afara acestei lumi, cum iti place tie sa spui "de pe margina" si da, se vede clar!
O sa ma intrebi probabil ce se vede clar.. Se vede cum te-ai ajutat de un trib pentru a castiga teren, ai facut recrutari multe, tradari si mai multe decat sunt ele in prim-plan la momentul actual, se mai vede tot atat de bine cum ai incercat sa-l imiti pe Claudiu Raducanu ("problema este că noi nu vom crește dominanța dacă înnobilăm barbare") din asta reiese ca esti un conducator foarte priceput. Ce se mai vede? Se mai vede si faptul ca tu in acest moment in amara noastra conversatie incerci sa o dai de gard prin a spune alte lucruri detasate de la subiectul propriu, nu te condamn...

"Eu sa plec? Eu castig lumea aici am tot dreptul sa raman"
Prietene! Nu ti-am spus sa pleci de pe joc ci sa pleci de pe extern si sa ne lasi cu replicile tale de mare intelectual, replicile astea 10% pe subiect si 90% pe alt subiect care nu are nicio legatura.

Cat despre lumea 59, acolo unde joci tu in alta echipa, prietene, cand te uiti in oglinda ii vezi pe ei, pe cei din tribul ala, nu toti...dar majoritatea! De-abia astept sa vad cum va innobilati intre voi :)

De ce il aduci pe NeaTache in discutie? Am zis si ma repet inca o data, nu am nimic cu ei, cu doar 2 persoane de acolo. Ca mi-a zis ce mi-a zis nu te priveste pe tine! Raportul acela ramane tot la 10% contra 90% Incearca si echilibreaza-ti starile negative cu cele pozitive. Te pop.
 

Alex2peu

member
Scor reacție
9
"Cu videoclipurile astea arătați cât de penibili sunteți, înregistați vocea unei persoane și o puneți pe youtube, mamă ce smecheri sunteți.. pregătiți-vă pentru toamnă, atunci nu o să mai aveți ce comenta :eek:"

Din cate vad se pare ca esti din nou si din nou anexat sub starile tale bolnavicioase. Mestere, Am sa-ti raspund in primul rand la "Ai jucat cu mine pe 53 ca sa stii" Am jucat pe 53, atat cat am jucat, putin conteaza asta.
Tot ce ai facut se vede si din afara acestei lumi, cum iti place tie sa spui "de pe margina" si da, se vede clar!
O sa ma intrebi probabil ce se vede clar.. Se vede cum te-ai ajutat de un trib pentru a castiga teren, ai facut recrutari multe, tradari si mai multe decat sunt ele in prim-plan la momentul actual, se mai vede tot atat de bine cum ai incercat sa-l imiti pe Claudiu Raducanu ("problema este că noi nu vom crește dominanța dacă înnobilăm barbare") din asta reiese ca esti un conducator foarte priceput. Ce se mai vede? Se mai vede si faptul ca tu in acest moment in amara noastra conversatie incerci sa o dai de gard prin a spune alte lucruri detasate de la subiectul propriu, nu te condamn...

"Eu sa plec? Eu castig lumea aici am tot dreptul sa raman"
Prietene! Nu ti-am spus sa pleci de pe joc ci sa pleci de pe extern si sa ne lasi cu replicile tale de mare intelectual, replicile astea 10% pe subiect si 90% pe alt subiect care nu are nicio legatura.

Cat despre lumea 59, acolo unde joci tu in alta echipa, prietene, cand te uiti in oglinda ii vezi pe ei, pe cei din tribul ala, nu toti...dar majoritatea! De-abia astept sa vad cum va innobilati intre voi :)

De ce il aduci pe NeaTache in discutie? Am zis si ma repet inca o data, nu am nimic cu ei, cu doar 2 persoane de acolo. Ca mi-a zis ce mi-a zis nu te priveste pe tine! Raportul acela ramane tot la 10% contra 90% Incearca si echilibreaza-ti starile negative cu cele pozitive. Te pop.
Daca tu ai jucat 3 ore pe 53 ...de unde stii tu ce s-a intamplat? latri aici sa te afli in treaba...mai taci ca ne faci lag
 

DeletedUser41586

Daca tu ai jucat 3 ore pe 53 ...de unde stii tu ce s-a intamplat? latri aici sa te afli in treaba...mai taci ca ne faci lag

Multumesc frumos de atentia acordata alexpneu alex peu, cum e ma numele ca imi scapa?

Ce te bagi tu in discutiile noastre nu pot sa-mi dau seama, dar imi pot da seama cat de lipsit de respect esti fata de conducatorul tau sa raspunzi in numele lui.
 

Alex2peu

member
Scor reacție
9
Multumesc frumos de atentia acordata alexpneu alex peu, cum e ma numele ca imi scapa?

Ce te bagi tu in discutiile noastre nu pot sa-mi dau seama, dar imi pot da seama cat de lipsit de respect esti fata de conducatorul tau sa raspunzi in numele lui.
Hai in pokeminge ca aberezi... hai hai hai
 

Centorag

member
Scor reacție
0
Pai e frumos ma ralf, dupa ce ai farmat in toate organizatele gentle, acum ce faci? Vrei primul loc ? De pe 15 pe 5 in 15 zile. Tutorial by Ralf10. Urmeaza top 3 si tot asa :D:D
Colegii ce zic? Fericiti toti, nu?

Ce pot sa zic, felicitari ca ti-ai gasit fra...colegi care sa-ti permita :)))
(Sa nu va aud iar ca voi jucati pentru echipa, ca deja imi dau lacrimile de ras)
 

DeletedUser29124

Pai e frumos ma ralf, dupa ce ai farmat in toate organizatele gentle, acum ce faci? Vrei primul loc ? De pe 15 pe 5 in 15 zile. Tutorial by Ralf10. Urmeaza top 3 si tot asa :D:D
Colegii ce zic? Fericiti toti, nu?

Ce pot sa zic, felicitari ca ti-ai gasit fra...colegi care sa-ti permita :)))
(Sa nu va aud iar ca voi jucati pentru echipa, ca deja imi dau lacrimile de ras)

Macar sa ia spionul locul 3 :)
 

DEVIL32

member
Scor reacție
0
Iar a aparut echipa Pacalici? :))

Mergeti la etalat frustrari pe forumul lumii 59.

Madam sefa , poti spune of-ul lui dom' sef de dincolo, ca si el a fost plin de spioni, dar l-a facut experienta sa dea stergere.

I s-au aliniat si lui planetele.. putin eronat.

Intrebati invingatorii de pe 54, care au sters conturile, de ce aveti voi o asemenea soarta cruda ( sa fiti cei mai experimentati jucatori de pe .ro si sa stati sa mancati seminte si sa umpleti burtile de bere, prinvind la altii ce fac pe harta)

P.S. pana si spionii vostri au fost mai inteligenti. Si-au asigurat un loc PE HARTA, indiferent ce se intampla. Numai voi aveti un loc asigurat mereu.. in umbra Gentle :))

Si da.. unul ca mine posteaza, care nu a facut nimic , nu stie jocul si inca e pe harta (ca sa vezi ironia sortii, numai astia slabi raman) :))
 

DeletedUser29124

Iar a aparut echipa Pacalici? :))

Mergeti la etalat frustrari pe forumul lumii 59.

Madam sefa , poti spune of-ul lui dom' sef de dincolo, ca si el a fost plin de spioni, dar l-a facut experienta sa dea stergere.

I s-au aliniat si lui planetele.. putin eronat.

Intrebati invingatorii de pe 54, care au sters conturile, de ce aveti voi o asemenea soarta cruda ( sa fiti cei mai experimentati jucatori de pe .ro si sa stati sa mancati seminte si sa umpleti burtile de bere, prinvind la altii ce fac pe harta)

P.S. pana si spionii vostri au fost mai inteligenti. Si-au asigurat un loc PE HARTA, indiferent ce se intampla. Numai voi aveti un loc asigurat mereu.. in umbra Gentle :))

Si da.. unul ca mine posteaza, care nu a facut nimic , nu stie jocul si inca e pe harta (ca sa vezi ironia sortii, numai astia slabi raman)[/] :))


Aici ai dreptate...e ca in politica din Ro. :)
 

DEVIL32

member
Scor reacție
0
Nu pot decat sa te aprob, de data asta.

Totusi, chiar si in politica, unii ies invingatori, dintr-un motiv.

Stii cum e: scopul, scuza mijloacele.
 

DeletedUser48234

Green poate ne gasim pe 60 :D sa va dam si acolo fum
 
Ultima editare de un moderator:

Sorin08

Game Suport
Scor reacție
16
Ce sa dai mah tu? =)))))))))

I1NkprmZReG7lfGUVKgUpg.png


Eu zic ca mai bine v-ati ruga sa avem concedii cat mai lungi, poate prindeti o lume fara noi :)))
Eu nu inteleg cum aveti curaj sa ne provocati cand nu ne-ati facut fata cu 70% din harta :D Sau acum ca e vara, v-ati apucat de sala si va place sa faceti spate? :rolleyes:
 

DeletedUser48234

sorin tu cum esti mereu rupt si arati ce iti convine :)) da dc nu pui toate statisticile cand v-am dat la mumu ? :))) pui cand am fost plecat o saptamana si mi-a luat vimana niste sate in rest v-am dat de ati sarit :D dar tu esti nebun cred ca verifici din ora in ora forumul =)) ca imediat ai raspuns :))))))))))) te-a afectat cel mai rau pe tine infrangerea :)) 1 an degeaba ati jucat :)) ati luat backstab ca gastile =)) ati ajuns la stergere cand credeati ca mai aveti putin si ne bateti,oricum tu esti slaban rau inafara de blindaj habar n-ai...dar imi fac mila si hai ca poate iti fac rost de invitatie in trib intra din nou sa ai trofeu si tu :)))
 

DeletedUser48234

Incepi sa cauti si tu scuze ca cei din revo :))) ca-i vara ca nu stiu ce pai cand v-ati apucat de lume nu stiati ca un an are 4 anotimpuri ?
 

Sorin08

Game Suport
Scor reacție
16
pui cand am fost plecat o saptamana si mi-a luat vimana niste sate in rest v-am dat de ati sarit

Stiu stiu, toti erati plecati cand pierdeati sate :)))

Gentle - Experia astăzi la ora 11:50 Mulţumesc Citat
O sa fie un post lung,dar daca va pasa de timpul vostru petrecut pe triburile.ro , merita sa va implicati!


Asa arata harta lumii acum :

Observati ca detinem 3/4 din harta
Situatia triburilor implicate in razboi:

Observati ca sunt jumate cat noi!
Si asa stam din date de 4 a lunii in curs:

Si surpriza..aici ne conduc..avem 24 de sate minus..

Si atunci va intreb:
Daca suntem asa de mari ca puncte,dubli fata de ei,unde sunt trupele de atac si aparare?
Daca se cere def in granita,de ce nu se trimite?

O8hW21FRQ8u6RT_lMmWUOA.png

Vai ce ai dat... telefoane in Anglia poate :D :D

oricum tu esti slaban rau inafara de blindaj habar n-ai

"Boss", stateam cu satele goale la 1 camp de tine, Ras, Alin si care mai erati pe acolo ca stiam ca va tremura izmenele sa ma atacati =)))) Nu stiu de unde pana unde comentezi ca si spionaje va era frica sa imi dati :)))

te-a afectat cel mai rau pe tine infrangerea :)) 1 an degeaba ati jucat :))

Cred ca vorbesc in numele tuturor ca spun ca pe noi nu ne-a afectat cu nimic. Ce sa ne afecteze? Care infrangere? Sa nu uitam ca in conditiile de 30% vs 70% aveam vreo 100 sate pe plus. Ca am avut incredere in persoane gen Stamatescu? Cand omul se bucura ca un copil de 5 ani care a primit o jucarie cand i s-a spus ca jucam alaturi de el? Asta e, "pățăști", preferam sa ne pastram principiile din viata reala decat sa mancam ce nu trebuie. Ca o sa mai pierdem lumi din cauza asta? No problem, preferam sa bem o bere la aceeasi masa decat sa fluturam steagul backstabberilor pe extern.

Marea majoritate am inchis peste 2 lumi, doar in formula actuala, deci faptul ca v-am invatat pe voi cum sa inchideti una tot este o reusita.


Incepi sa cauti si tu scuze ca cei din revo :))) ca-i vara ca nu stiu ce pai cand v-ati apucat de lume nu stiati ca un an are 4 anotimpuri ?

Dar noi nu am cautat niciodata scuze. Ma rog, scuza e increderea in Alin aka dl. Carmen Stamatescu aka "problema este că noi nu vom crește dominanța dacă înnobilăm barbare".
In momentul in care voi ati dat backstab ca "gastile"... ma rog, ca pokemonii, lumea s-a terminat. Am spus-o atat eu, cat si colegii mei in repetate randuri. Faptul ca voi ati vazut un razboi de 4000 sate vs 8000 sate echilibrat si razboiul vietii voastre de care o sa fiti mandrii ani de zile de acum incolo... doar vezi sa nu il treci si in CV ca nu stiu daca astia de la HR il vor lua in considerare.


Vndhl astăzi la ora 15:29
:)))))
ce va **** green....ca x,ca y e de vina .....TOTI suntem de vina,sa va intre bine in cap asta !



Tschuss!
 
Sus