(Pokemonii) Gentle vs Green

DeletedUser48234

Aberezi mult si nu are rost sa-mi ocup timpul cu ceva ce nu exista pe lumea 53,poate vorbim pe 60 daca intrati va astept acolo sa ne jucam :D
 

alex02dsa

Moderator
Membru personal
Scor reacție
33
Iar a aparut echipa Pacalici? :))

Mergeti la etalat frustrari pe forumul lumii 59.

Madam sefa , poti spune of-ul lui dom' sef de dincolo, ca si el a fost plin de spioni, dar l-a facut experienta sa dea stergere.

I s-au aliniat si lui planetele.. putin eronat.

Intrebati invingatorii de pe 54, care au sters conturile, de ce aveti voi o asemenea soarta cruda ( sa fiti cei mai experimentati jucatori de pe .ro si sa stati sa mancati seminte si sa umpleti burtile de bere, prinvind la altii ce fac pe harta)

P.S. pana si spionii vostri au fost mai inteligenti. Si-au asigurat un loc PE HARTA, indiferent ce se intampla. Numai voi aveti un loc asigurat mereu.. in umbra Gentle :))

Si da.. unul ca mine posteaza, care nu a facut nimic , nu stie jocul si inca e pe harta (ca sa vezi ironia sortii, numai astia slabi raman) :))
Hai bai, bai la Dubai! Probabil vorbesti din proprie experienta ca mananci seminte, bei bere si probabil asculti manele pe sistem turbo.
Nu-ti mai da atata importanta, ca nu e cazul.
Intr-adevar ati castigat lumea, dar noi am castigat alte lucruri, carora personal le dau mai mare importanta.

Nu pot decat sa te aprob, de data asta.

Totusi, chiar si in politica, unii ies invingatori, dintr-un motiv.

Stii cum e: scopul, scuza mijloacele.
Daca scopul nu e macar nobil atunci nu scuza niciun mijloc, iar istoric vorbind acestia au fost totdeauna pedepsiti. Din pacate voi ati infrant.

sorin tu cum esti mereu rupt si arati ce iti convine :)) da dc nu pui toate statisticile cand v-am dat la mumu ? :))) pui cand am fost plecat o saptamana si mi-a luat vimana niste sate in rest v-am dat de ati sarit :D dar tu esti nebun cred ca verifici din ora in ora forumul =)) ca imediat ai raspuns :))))))))))) te-a afectat cel mai rau pe tine infrangerea :)) 1 an degeaba ati jucat :)) ati luat backstab ca gastile =)) ati ajuns la stergere cand credeati ca mai aveti putin si ne bateti,oricum tu esti slaban rau inafara de blindaj habar n-ai...dar imi fac mila si hai ca poate iti fac rost de invitatie in trib intra din nou sa ai trofeu si tu :)))
Hai ca o dai si tu in pom. Fii sincer ca n-ai nimic de pierdut! Stau marturie mesajele de pe chat ca va cutremurati la fiecare organizat.
Nu inteleg de ce te mandresti ca ai dat backstab, asta denota un caracter prost conturat si lasitate. Nimic de care sa fii mandru dar no bine!
 

DEVIL32

member
Scor reacție
0
Drag tovaras si "preten", zis alex02dsa, eu trag concluzii din ce aberati voi pe aici.

Citind la fiecare dintre voi, postarile ... imi imaginez cum va adunati voi burtile in fata pc-ului, desfaceti berea, deschideti jocul si incepeti sa lansati fake-uri in timp ce scuipati cojile in tastatura. Norma zilnica, un ragait sexos, la fiecare 100 de fake-uri lansate.
Unii ragaie mai mult, pentru ca au "jucarii" si frigiderele mai mari. Un vis!

Oricum, jocul e despre sate, nu despre bere. Cate sate sau beri, spuneai ca mai ai pe lumea 53 , "bunule"?

Cat despre manele, se pare ca te-am nimerit prea bine, cand ti-am dat cu dedicatie si ai fugit la prietenii tai admini, plangand sa stearga de acolo ... ca te cunoaste lume buna, pe jocul asta :))

Priveste si ia aminte, cum totul se rezuma la bere :))

Stiu stiu, toti erati plecati cand pierdeati sate :)))

Asta e, "pățăști", preferam sa ne pastram principiile din viata reala decat sa mancam ce nu trebuie. Ca o sa mai pierdem lumi din cauza asta? No problem, preferam sa bem o bere la aceeasi masa decat sa fluturam steagul backstabberilor pe extern
 
Ultima editare:

DeletedUser48234

Ma bucur ca am dat backstab la niste oameni care mai mult de atat nu merita :)
 

DeletedUser13059

ce o sa ma rad daca aud ca ai primit si tu backstab cand traversezi zebra pe rosu :D
 

alex02dsa

Moderator
Membru personal
Scor reacție
33
Drag tovaras si "preten", zis alex02dsa, eu trag concluzii din ce aberati voi pe aici.

Citind la fiecare dintre voi, postarile ... imi imaginez cum va adunati voi burtile in fata pc-ului, desfaceti berea, deschideti jocul si incepeti sa lansati fake-uri in timp ce scuipati cojile in tastatura. Norma zilnica, un ragait sexos, la fiecare 100 de fake-uri lansate.
Unii ragaie mai mult, pentru ca au "jucarii" si frigiderele mai mari. Un vis!

Oricum, jocul e despre sate, nu despre bere. Cate sate sau beri, spuneai ca mai ai pe lumea 53 , "bunule"?

Cat despre manele, se pare ca te-am nimerit prea bine, cand ti-am dat cu dedicatie si ai fugit la prietenii tai admini, plangand sa stearga de acolo ... ca te cunoaste lume buna, pe jocul asta :))

Priveste si ia aminte, cum totul se rezuma la bere :))
Nu suntem nici tovarasi nici "pretini".
Noi "desfacem" cocktailurile si mancam caviar, ti-am mai zis ca noua ne place mai pe lux. Semintele sunt pentru astia ca tine, care latra de pe marginea drumului la o samanta.

Bai nu stiu, ca n-am mai intrat, dar cu siguranta mai multe ca tine, pentru ca tu nu existi :eek::eek::eek:

Nu stiu ce aberezi pe acolo, n-am fost on toata ziua, dar e ok, e bine ca eu am prieteni, tu nu ai pe nimeni. De ce? Ca nu existi :eek::eek::eek:

Nici lozinca asta n-ai preluat-o bine, era cu totul se rezuma la bani dar hai ca pana data viitoare mai evoluezi!

Eu iti garantez ca nu a fost nevoie sa ne inveti tu cum se inchide o lume :)
Nu el, eu i-am scris public in fata marii adunari nationale iar forumul sta marturie. Stiu, e greu sa accepti ca veti castiga o lume nestiind cum se castiga. It's ok.:oops:

Cu drag
alex02dsa
 

DeletedUser45667

Nu el, eu i-am scris public in fata marii adunari nationale iar forumul sta marturie. Stiu, e greu sa accepti ca veti castiga o lume nestiind cum se castiga. It's ok.:oops:

Stai linistit. Suntem multi cu lumi inchise,nu doar tu. Ramai la "caviarul" tau.
 

alex02dsa

Moderator
Membru personal
Scor reacție
33
Stai linistit. Suntem multi cu lumi inchise,nu doar tu. Ramai la "caviarul" tau.
Toate de la 20 sau 30 in sus, unde toti nuubii ca tine stiu sa faca split cu script. Uite unde erau inchizatorii de lumi care n-au prins in viata lor 500 de sate :oops::oops::oops:
Eu raman la ce vreau eu, dar de principiu caviarul nu suna chiar asa rau. Stiu, "viata e greu".

sunt si voi fi smecher intotdeauna pe triburile.ro,voi sunteti argatii mei pe speed conducerea green imi facea mie deff
Sa nu ne dam totusi in stamba, tu daca voiai sa o "arzi jmechereste" trebuia sa fii aici acum minim 5 ani si sa demonstrezi ceva. Nu sa apesi pe 10 scripturi si sa zici ca esti marele campion al nimanui. Se rasuceste bietul Jean Valjean in mormant :rolleyes:
 

Sorin08

Game Suport
Scor reacție
16
imi imaginez cum va adunati voi burtile in fata pc-ului, desfaceti berea, deschideti jocul si incepeti sa lansati fake-uri in timp ce scuipati cojile in tastatura. Norma zilnica, un ragait sexos, la fiecare 100 de fake-uri lansate.

Imi place ca ati ramas cu sechele de la fake-urile noastre. Oricum, cu atacurile astea la viata reala iti arati doar nivelul, celui care nu se uita in oglinda si sta la coltul blocului mancand seminte, comentand despre reusitele altora. Partea cu cojile scuipate pe tastatura, ne-am inteles cu cateva pagini in urma ca va descrieti in ele, nu e frumos sa furi replici.

sunt si voi fi smecher intotdeauna pe triburile.ro,voi sunteti argatii mei pe speed conducerea green imi facea mie deff

Pai cum "boss"? Intr-o inregistrare ce circula pe youtube te plangi ca astia din green sunt naspa si nu te lasa sa castigi runde pe speed :eek:
Daca vrei incepem tutoriale sa te invatam si speed :rolleyes:
 

DeletedUser45667

Toate de la 20 sau 30 in sus, unde toti nuubii ca tine stiu sa faca split cu script. Uite unde erau inchizatorii de lumi care n-au prins in viata lor 500 de sate :oops::oops::oops:
Eu raman la ce vreau eu, dar de principiu caviarul nu suna chiar asa rau. Stiu, "viata e greu".
Tu visezi cu ochii deschisi. Nu sti tu pe ce lumi am jucat. Cat despre split cu scripturi, nu e nevoie. Mai ales la tine care nu prea sti sa ataci. Si cu recuperarile tale de doi bani cu care nu ai reusit sa iei nimic. Zi multam' la Tache ca ti-a stat sitter cand ti-a fost greu..ca daca erai tu pe cont...jale :)
 

DeletedUser48234

Toate de la 20 sau 30 in sus, unde toti nuubii ca tine stiu sa faca split cu script. Uite unde erau inchizatorii de lumi care n-au prins in viata lor 500 de sate :oops::oops::oops:
Eu raman la ce vreau eu, dar de principiu caviarul nu suna chiar asa rau. Stiu, "viata e greu".


Sa nu ne dam totusi in stamba, tu daca voiai sa o "arzi jmechereste" trebuia sa fii aici acum minim 5 ani si sa demonstrezi ceva. Nu sa apesi pe 10 scripturi si sa zici ca esti marele campion al nimanui. Se rasuceste bietul Jean Valjean in mormant :rolleyes:

Vorbesti aiurea si nu cunosti acum 5 ani jucam speed si normale,iar pe normale ma plictiseam la peste 50 de sate acum nu mai m-am plictisit pe 53 :)))
 

DeletedUser48234

Imi place ca ati ramas cu sechele de la fake-urile noastre. Oricum, cu atacurile astea la viata reala iti arati doar nivelul, celui care nu se uita in oglinda si sta la coltul blocului mancand seminte, comentand despre reusitele altora. Partea cu cojile scuipate pe tastatura, ne-am inteles cu cateva pagini in urma ca va descrieti in ele, nu e frumos sa furi replici.



Pai cum "boss"? Intr-o inregistrare ce circula pe youtube te plangi ca astia din green sunt naspa si nu te lasa sa castigi runde pe speed :eek:
Daca vrei incepem tutoriale sa te invatam si speed :rolleyes:


iar mananci bors cum iti place sa mananci de obicei tu nu intelegi ca pe runda aia noi ne bateam cu qifsa si voi luati sate ? deasta a iesit ala pe 1 atunci tu sa ma inveti speed ? :)) cred ca nu sti ce vorbesti amice :))) bat 10 ca tine ma jur
 

DeletedUser29124

sunt si voi fi smecher intotdeauna pe triburile.ro,voi sunteti argatii mei pe speed conducerea green imi facea mie deff

Ma gandesc ca in viata reala nu esti un fraier, a? :)
Sa nu minti , ca am nasul destul de fin ..:)
 
Ultima editare de un moderator:
Sus