(Pokemonii) Gentle vs Green

DEVIL32

member
Scor reacție
0
Ce onoare, maram!!!

Cum ai putut sa ii raspunzi de pe contul tau oficial, unui noob ca mine?

Ma bucur ca stie lumea.. dar, nu vad de ce te-ai coborat la nivelul meu sa imi explici atatea lucruri mari, pe care eu oricum nu le inteleg...

Stai linistita, ca nu visez inchiderea lumii, ca tine si prea-iubitul coleg... se stie el.

Eu mi-am facut treaba pe lumea 53 si stau pe harta ca sa vad cum dispar marii eroi, in jurul meu. Deranjeaza?

Cat despre backstab .. e bine-venit. O fi, asa cum spui tu. Eu nu incerc sa scuz pe nimeni si nici nu cautam scuze in fata cuiva. Ideea era ca.. ati primit ce meritati, dupa toata activitatea voastra de pe lumea 53. Nu va mai plangeti in public, inutil.

Care e scopul temei? Va cautati sustinere de la vreo forta divina? sau incercati sa improscati cu noroi, dupa ce v-ati jucat linistiti in mocirla voastra, incercand sa patati camasa, ba a unuia, ba a altuia.

Ingerasa era .. nu stiu cum .. ceilalti .. erau si mai si ... numai voi sunteti neprihaniti ..

Dupa construirea catedralei, poate mai canonizeaza Daniel pe vreo cativa. Prindeti rand, ca aveti sanse.

Chiar de ar fi sa ma innobileze intern Gentle, ies de pe lumea 53 cu inima impacata, ca au ramas satele pe maini bune si are grija de ele membri unei echipe si totodata a unei familii care merita si a impus respect, in razboaiele purtate.

Te-as intreba ce a impus green, in afara de respect din partea catorva lingusitori, care spera sa ajunga cineva pe harta, daca aproba absolut orice vine din partea adminilor, macar sa fie bagati in seama.

latri cam mult pe aici....stergete de spume la gura si canta la alta masa ca deja ai plictisit lumea cu filmele ce ti le dai in capul tau....asa ca te pwp si nu te mai face de cacao degeaba...capis?:D

Ma uit la tine, si mi se face mila. Vrei 2 lei ? Pentru ca mai marunt de atat nu am... dar, sa canti la o alta masa, te rog :)

Asa bun, cum esti tu, te scoate de pe orice harta, un jucator inactiv din Gentle, chiar daca joaca fara mouse si cu monitorul stins.
Daca eu debitez prostii, cum m-a onorat maram, tu chiar intreci orice masura.
Unii isi mai revin, cu tratamentul potrivit, dar tu nu prea mai ai scapare.
 

Centorag

member
Scor reacție
0
Mai omule, tu n-ai alta treaba in ziua de Paste? Hristos a inviat! Lasa prostiile si ia o pauza.

Ps: in caz ca ai ramas obsedat cu maram, Zeuss si green, psihologul este cea mai buna solutie, nu plansul pe extern
 

DeletedUser8343

In cazul in care nu stiati, intr-un trib , mai pot da cu parerea si membrii, pentru ca, tribul e format si din membri, nu doar din conducatori.

P.s.: Da, cei care ramaneau pe afara, atacati de toti, pentru ca erati membri Gentle nu bisericuta green, din interiorul Gentle.. nu crezi?

Iti racesti gura de pomana. Nu au inteles niciodata ca nu sunt ei conducerea care fac un trib sau "pupatorii de moaste" pentru interne ci ca fiecare jucator in parte aduce un aport la formarea echipei.
Nu au stiut sa integreze jucatorii activi si nici nu vor stii prea curand , dovada cum si-au tratat inclusiv aliatii.
S-au bazat pe Alin ca i-a sustinut in toate dar nu s-au gandit ca jignind si tratandu-i cu aroganta pe restul jucatorilor din Gentle isi vor atrage nu doar antipatia lor, ci si pierderea acestei lumii.
Stai calm, nu au invatat nimic din lectia pe care le-ati dat-o. Pentru tot ce nu le merge bine vor da vina pe noi cei care am iesit ca ne saturaseram de prostiile lor, vor da vina pe winter si zig ca nu au fost in stare sa inainteze si au stat blocati pe harta, vor da vina pe Gentle ca i-au "tradat" si le-au declarat razboi, vor ajunge sa dea vina pe "alinierea planetelor" cum spuneau unii colegi, dar nu isi vor recunoaste niciodata propriile greseli :p
Singura lor "arma" este sa improste cu noroi si sa jigneasca, daca pe harta nu au ce demonstra in conditiile date asa se mai racoresc si ei de frustrarile pe care le-au strans atata timp :)

Cat despre backstab sau nu, si-au meritat soarta cu varf si indesat :D:D:D

Paste fericit tuturor!
 

DEVIL32

member
Scor reacție
0
Paste fericit, alaturi de cei dragi voua!

Centorag, Adevarat a inviat! Chiar am avut alte treburi.. din plin. Dar, alegand sa petrec timpul cu cei dragi, mi-am alocat putin din timpul meu si voua (de dragi ce-mi sunteti), pentru ca imi aduceti aminte de vremuri apuse, cand citesc ce scrieti...
 

Atașamente

  • Pacalici-Joc_de_masa-perioada_comunista_10.jpg
    Pacalici-Joc_de_masa-perioada_comunista_10.jpg
    15,6 KB · Vizualizări: 46

Hulk

member
Scor reacție
0
Iti racesti gura de pomana. Nu au inteles niciodata ca nu sunt ei conducerea care fac un trib sau "pupatorii de moaste" pentru interne ci ca fiecare jucator in parte aduce un aport la formarea echipei.
Nu au stiut sa integreze jucatorii activi si nici nu vor stii prea curand , dovada cum si-au tratat inclusiv aliatii.
S-au bazat pe Alin ca i-a sustinut in toate dar nu s-au gandit ca jignind si tratandu-i cu aroganta pe restul jucatorilor din Gentle isi vor atrage nu doar antipatia lor, ci si pierderea acestei lumii.
Stai calm, nu au invatat nimic din lectia pe care le-ati dat-o. Pentru tot ce nu le merge bine vor da vina pe noi cei care am iesit ca ne saturaseram de prostiile lor, vor da vina pe winter si zig ca nu au fost in stare sa inainteze si au stat blocati pe harta, vor da vina pe Gentle ca i-au "tradat" si le-au declarat razboi, vor ajunge sa dea vina pe "alinierea planetelor" cum spuneau unii colegi, dar nu isi vor recunoaste niciodata propriile greseli :p
Singura lor "arma" este sa improste cu noroi si sa jigneasca, daca pe harta nu au ce demonstra in conditiile date asa se mai racoresc si ei de frustrarile pe care le-au strans atata timp :)

Cat despre backstab sau nu, si-au meritat soarta cu varf si indesat :D:D:D

Paste fericit tuturor!
Is curios de ce mai comentezi dupa ce ai dat stergere si ai rupt doua triburi in doua? Nu poti dormi noaptea dupa ce ai aratat de ce esti in stare sau crezi ca a 3-a oara este cu noroc? Tu acum nu esti nici jucator nici observator,esti cu ochi?
Paste fericit!
 

DeletedUser41053

Iti racesti gura de pomana. Nu au inteles niciodata ca nu sunt ei conducerea care fac un trib sau "pupatorii de moaste" pentru interne ci ca fiecare jucator in parte aduce un aport la formarea echipei.
Nu au stiut sa integreze jucatorii activi si nici nu vor stii prea curand , dovada cum si-au tratat inclusiv aliatii.
S-au bazat pe Alin ca i-a sustinut in toate dar nu s-au gandit ca jignind si tratandu-i cu aroganta pe restul jucatorilor din Gentle isi vor atrage nu doar antipatia lor, ci si pierderea acestei lumii.
Stai calm, nu au invatat nimic din lectia pe care le-ati dat-o. Pentru tot ce nu le merge bine vor da vina pe noi cei care am iesit ca ne saturaseram de prostiile lor, vor da vina pe winter si zig ca nu au fost in stare sa inainteze si au stat blocati pe harta, vor da vina pe Gentle ca i-au "tradat" si le-au declarat razboi, vor ajunge sa dea vina pe "alinierea planetelor" cum spuneau unii colegi, dar nu isi vor recunoaste niciodata propriile greseli :p
Singura lor "arma" este sa improste cu noroi si sa jigneasca, daca pe harta nu au ce demonstra in conditiile date asa se mai racoresc si ei de frustrarile pe care le-au strans atata timp :)

Cat despre backstab sau nu, si-au meritat soarta cu varf si indesat :D:D:D

Paste fericit tuturor!

Daca nu stim sa integram jucatorii activi zi-mi si mie cum de s-au integrat alex si cu catalin?! Sunt 2 jucatori de nota 10 si ma bucur sa ii avem in echipa. Si daca nu am incercat sa fie totul ok si cu tine atunci nu stiu zau. Dar tu erai gigi contra ... asa ca e mai bine asa. Si am observat ca problema nu era la noi era la tine. Peste tot unde ai fost ai avut probleme de integrare si dadeai vina pe conducerea tribului. Tu pe unde ai fost ai destramat triburi. Nu esti in stare sa iti faci tu un trib si atunci vrei sa furi triburile altora.

Eu nu am dat vina pe nici o tradare nici pe aliati. Toate posturile de aici au avut scopul sa arate ce fel de oameni sunteti.

Tot timpul ne acuzati pe noi ca am fost arogati ca am jignit jucatorii, dar astea is numai vorbe ... haideti cu niste dovezi ... dar stai ... nu aveti. Eu nu am avut contact cu jucatorii din gentle. Cu cine am vorbit am si colaborat f bine. Dejeaba vii aici cu acuzatii de genu asta. Razboiul asta a fost declarat pentru ca unnamed vrea locul 1 si se simtea amenintat de mine in ciuda faptului ca i-am zis clar ca accept conditia pusa de el ca locul 1 este din gentle. Asta era adevaratul motiv nu are nici o treaba cu altceva.

Si pe harta am demonstrat foarte clar ce putem. Zigul a intrat special in k-ul nostru ca sa ne scoata. Au zis ca sunt mai buni ca noi si ne scot. Uite ca nu a fost asa. Tu ai plecat la inamici in timpul organizatului nu mai zic ca cereai sprijin pe forum si splituri si inainte sa ajunga atacurile pe noi poc v-ati facut rosu si ati inceput sa ne atacati din scurt pe sate goale si tot degeaba. Ai facut si politica de propaganda si le promiteai marea cu sarea numai sa atragi jucatori de partea voastra ca noi sa ne axam pe ei si sa nu va atacam pe voi. Nu iti pasa de jucatori ci numai de interesul tau. Ati facut 2 organizate zig + winter vs green si uite ca tot suntem aici. Gentle ne-au declarat razboi la ora 2 noapte cu granita blindata si inca se chinuie sa ia sate.


Si sa inchei si eu in spirit de sarbatoare,
Hristos a inviat !!!
 
Ultima editare de un moderator:

Alex2peu

member
Scor reacție
9
Daca nu stim sa integram jucatorii activi zi-mi si mie cum de s-au integrat alex si cu catalin?! Sunt 2 jucatori de nota 10 si ma bucur sa ii avem in echipa. Si daca nu am incercat sa fie totul ok si cu tine atunci nu stiu zau. Dar tu erai gigi contra ... asa ca e mai bine asa. Si am observat ca problema nu era la noi era la tine. Peste tot unde ai fost ai avut probleme de integrare si dadeai vina pe conducerea tribului. Tu pe unde ai fost ai destramat triburi. Nu esti in stare sa iti faci tu un trib si atunci vrei sa furi triburile altora.

Eu nu am dat vina pe nici o tradare nici pe aliati. Toate posturile de aici au avut scopul sa arate ce fel de oameni sunteti.

Tot timpul ne acuzati pe noi ca am fost arogati ca am jignit jucatorii, dar astea is numai vorbe ... haideti cu niste dovezi ... dar stai ... nu aveti. Eu nu am avut contact cu jucatorii din gentle. Cu cine am vorbit am si colaborat f bine. Dejeaba vii aici cu acuzatii de genu asta. Razboiul asta a fost declarat pentru ca unnamed vrea locul 1 si se simtea amenintat de mine in ciuda faptului ca i-am zis clar ca accept conditia pusa de el ca locul 1 este din gentle. Asta era adevaratul motiv nu are nici o treaba cu altceva.

Si pe harta am demonstrat foarte clar ce putem. Zigul a intrat special in k-ul nostru ca sa ne scoata. Au zis ca sunt mai buni ca noi si ne scot. Uite ca nu a fost asa. Tu ai plecat la inamici in timpul organizatului nu mai zic ca cereai sprijin pe forum si splituri si inainte sa ajunga atacurile pe noi poc v-ati facut rosu si ati inceput sa ne atacati din scurt pe sate goale si tot degeaba. Ai facut si politica de propaganda si le promiteai marea cu sarea numai sa atragi jucatori de partea voastra ca noi sa ne axam pe ei si sa nu va atacam pe voi. Nu iti pasa de jucatori ci numai de interesul tau. Ati facut 2 organizate zig + winter vs green si uite ca tot suntem aici. Gentle ne-au declarat razboi la ora 2 noapte cu granita blindata si inca se chinuie sa ia sate.


Si sa inchei si eu in spirit de sarbatoare,
Hristos a inviat !!!
Hahahah numai lapte si miere cu gentle? bai iti pocneste obrazul de la cat minti
 

DEVIL32

member
Scor reacție
0
Lasa-i tata, sa isi faca si ei reclama, poate mai joaca cineva cu green, in viitor...

Mie imi curge o lacrima, cand ii citesc :)))
 

DeletedUser41053

Nu e nevoie sa facem reclama tot timpu alti au venit la noi pentru diplomatii ... ca si in cazul lui alin el ne-a contactat pe noi nu invers. Asa hai pa si plangeti la alta masa.
 

Sorin08

Game Suport
Scor reacție
16
Lasa-i tata, sa isi faca si ei reclama, poate mai joaca cineva cu green, in viitor...

Mie imi curge o lacrima, cand ii citesc :)))

Avand in vedere ca voi ati vrut sa jucam impreuna cu 3 luni inainte sa inceapa lumea... nu stiu ce relevanta are replica asta.

In schimb, nu stiu cine o sa mai aiba incredere in gentle, pe vreo lume viitoare, in conditiile in care inchideti lumea cu un backstab peste noapte dat aliatilor.

Pana una alta, poate trebuie sa mai impingeti linia aia a barbarelor de langa Zeuss si cu fake-urile... cat mai multe, nu conteaza ca-s pe bonus sau nu.

de073eb899364504b3add7bfaba9ffb1.png
 

Centorag

member
Scor reacție
0
Avand in vedere ca voi ati vrut sa jucam impreuna cu 3 luni inainte sa inceapa lumea... nu stiu ce relevanta are replica asta.

In schimb, nu stiu cine o sa mai aiba incredere in gentle, pe vreo lume viitoare, in conditiile in care inchideti lumea cu un backstab peste noapte dat aliatilor.

Pana una alta, poate trebuie sa mai impingeti linia aia a barbarelor de langa Zeuss si cu fake-urile... cat mai multe, nu conteaza ca-s pe bonus sau nu.

de073eb899364504b3add7bfaba9ffb1.png

E tactica, tu sa crezi ca-s fake-uri, dar de fapt sunt full-uri pe bonusul de noapte. Te poti astepta la orice :)))
 

DEVIL32

member
Scor reacție
0
Hai ca te ajut eu, Centorag.

Ha Ha Ha .. ce gluma buna ai spus.
Tipic voua. Mai stii glume de astea ? Ca ne-am umplut de ras.

Oricum, impui respect... Nu mai raspunde nimeni pe aici, de cand ai scris..

Tu esti strategul, tribului green?

Incep sa imi dau seama de ce ati facut tema asta... Spor .. la ce v-ati propus, stimabililor! :))
 

Centorag

member
Scor reacție
0
Mai putin conteaza "glumele" mele de pe extern. M-am coborat in discutii politice, asta e, fac si glume proaste, in ton cu miscarile alia...adversarilor. Mereu incurc cele 2 cuvinte, au cam devenit sinonime pe aceasta lume. Imi pare rau ca esti atat de iritat nu ca ne-am dat stergere, dar cum ati zis si voi, castiga cine merita... dar n-ati zis si cand :D:D
 

DEVIL32

member
Scor reacție
0
Este timp... Nu e graba. Nu stiu pe cine credeti ca incurcati asa tare :))

Oricum, important e sa termine lumea, strict cine merita...

Blaturi, pe alte lumi..
 
Sus