Poll - Cel mai antipatic moderator!

  • Autor subiect DeletedUser14000
  • Data de început

Moderatorul antipatic este....


  • Total votanți
    193
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser38023

Eu l-am votat pe cuclici, din toata inima si la plezneala! :D
 

DeletedUser

Cucliciu, cel mai bun cunoscator al limbii romane dintre toti moderatorii :))

Are votul meu :D
 

DeletedUser


Adexu is caput vericule. L-au fript din cauza mea . Alege si tu pe altu . Ce se intampla acum cu voturile date lu adex? Se impart la ceilalti in mod egal sau ce sa votat ramane votat? Si cand ma gandesc ca acum am sansa sa-mi trag o semnatura cat china ca nu mai are cine sa mi-o stearga .
 

DeletedUser

Ingereasa pentru timpul dedicat distugerii acestui joc pe L3.
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Adexu is caput vericule. L-au fript din cauza mea . Alege si tu pe altu . Ce se intampla acum cu voturile date lu adex? Se impart la ceilalti in mod egal sau ce sa votat ramane votat? Si cand ma gandesc ca acum am sansa sa-mi trag o semnatura cat china ca nu mai are cine sa mi-o stearga .

Marusk atunci!
 

DeletedUser33089

Am cele mai putine voturiiiiii! :D:D:D

pai poate ai acuma dar sa nu atragi atentia ca imediat cresti in voturi :)

nu se stie daca Itic Romantismalu mai are 10-12 conturi ascunse si te voteaza pe tine :D

auzi Itic Romantismalu oricine ai fii nu ma intereseaza ;)
 

DeletedUser

Si nu e singurul :)... e doar stilul nostru...trebuie sa ne suporte cineva si pe noi,nu crezi? :*
 

DeletedUser19081

Ce draqu s-a intamplat cu "briza marii" , stransese prea multe voturi de nu mai e in competitie ??
 

DeletedUser38023

Ce draqu s-a intamplat cu "briza marii" , stransese prea multe voturi de nu mai e in competitie ??

Daca iti zic pentru a 15-a oara de pe a 15-a clona ca esti un pacalici, iar o sa vii cu statistica ta de pe lumea 7? :rolleyes:
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus