Poll - cel mai antipatic moderator

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

cel mai antipatic este cel pe care l-am votat (din n motive ):rolleyes:

le: nu putem sa vorbim la sectiunea bancuri pentru ca nu sunt bancuri si am fi offtopic
 

DeletedUser

cristian ciura octav a spus:
cel mai antipatic mi puskie-ilie..nu stie modera,nu stie triburi...si aici imi iau avertisment din pacate
Daca nu stie modera si nu stie triburi, macar se rezuma la conditia sa! Decat sa se dea mare moderator, tinandu-se impartial si trecand cu vederea abaterile unora, doar pentru ca au o poza cu o femeie la profil sau pentru ca il stiu pe respectivul prunc, cum fac ``unii``; el, macar, isi vede de treaba!

Moderatorul cel mai antipatic nu il pot spune, ca nu pot alege!
Insa pot sa spun care e cel mai indragit!
Si, cum zice Hades123 ``Jaa!! Botanistilor!!!``
E Alizeea!!!
 

DeletedUser

le: nu putem sa vorbim la sectiunea bancuri pentru ca nu sunt bancuri si am fi offtopic
Forum Triburile > Forum principal > Off-topic > Poll - cel mai antipatic moderator

si are ceva daca esti "off topic" pe Sectiunea de "off topic"?

asta e culmea off-topicului mai
=)))


salut Carrier sunt de acord cu tine
cat despre puski-ilie nu-l cunosc asa ca ma rezum la la-mine
:D
 

DeletedUser

@ hades:
Off-topic Tot ce nu tine de triburile. ATENTIE: 1. fara provocari - de nici un fel (fie si ele subtile) 2. fara manifestari nationaliste - de nici un fel 3. fara discutii in 2 (doi) 4. regulamentul se aplica ca si pe celelalte sectiuni 5. temele noi aprobate de moderatori
 

DeletedUser

cat despre puski-ilie nu-l cunosc asa ca ma rezum la la-mine

nu uita de "Lamine's Angels" :)) armata lui de spiriduse moderatoare care te fac in unele momente sa nu mai deschizi si tab-ul pentru forum :))
 

DeletedUser

bre nu-ti mai bate capul
78.gif


eu am 2 antipatice :)) maruskkkk si cu tanti de pe lumea 20 :D :)))
 

DeletedUser

La varf se pare ca avem o lupta stransa. Cine va castiga ? Va da Infamul lovitura finala si va arata tuturor ca isi merita porecla banand la nimereala apoi lasand clonele sa il voteze ? Sau ingerasa va dovedi ca de fapt nu este tocmai o ingerasa ci de fapt un dracusor sub acoperire?

Doamnelor si domnilor, tineti aproape si nu schimbati canalul, revenim dupa meci cu noi stiri. Ilie Dobre ai legatura.
 

DeletedUser

Eu am o intrebare :)))=))))
cine a actualizat pollul nu stia ca numele se modifica dar voturile raman? :))
imi e greu sa cred ca pe un offtopic mort (aproape mort) Ramoluad are 14 voturi :)))))

ps: cereti infamului (tot e la moda sa i se zica asa pacat ca nu de fete) sa refaca pollul, fiind admin si avand numai el drepturi la asa ceva ;)
 

DeletedUser

nu pot sa votez...am cativba pe lista si nu pot vota mai multi deodata, dar asta e...
 

DeletedUser



mai nou is foarte multumit de moderatori...dar poate ca asta e doar pentru ca nu prea sunt activ pe forum si nici in-game nu prea...dar sunt sigur ca nu vor trece mai sunt de 10 zile si iar voi fi plin de warn`uri...atunci am sa votez.:rolleyes:

 

DeletedUser13799

As vrea sa stiu si motivele daca se poate :) ( nu stiu daca am interactionat vreodata dar ma rog, astept motivele de la o persoana cu care nu am purtat nici o discutie pana in momentul in care sunt antipatica :) )


PS: nu mai sunt Super Moderator de ceva timp, te-as sfatui sa privesti putin lista cu moderatori si super moderatori

PS2: cu ocazia asta as ruga sa se actualizeze si listele pentru ca lumea nu mai este asa informata.. daca nu cer prea multe
 

DeletedUser

Pe cine sa votez?:D...eu nu prea am stat pe extern...de acum cred voi sta putin mai mult si pana acum am prea avut legatura cu moderatorii,super moderatorii sau adminii
 
Ultima editare de un moderator:
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus