Populaţie mai mare şi recrutare în paralel

DeletedUser

niii n auzi,ho cu tata

unde ai vazut microb uman ca am zis eu PRO la recrutarea in acelasi timp?si unde am zis eu ca un nuke de deff se face mai repede decat un nuke de atac animalule?

reciteste ,ce esti asa batut in cap?UNDE AM ZIS EU ASTEA????

si pt cultura ta tribala,NUKE = FULL ATAC CU NOBIL !!!!

:))), a ajuns un noob, sa imi explice ce inseamna NUKE.. , nu tasta cu ambele maini, ca-ti fuge magaru' de langa tine. Toti sunteti tari in gura, pe forum, si cand e sa jucati, ori vi se taie curentul in Start-Game, ori va gasiti ceva Job, ori era prea urata Lumea, ori diferite, cacaturi n motive.
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser36071

niii n auzi,ho cu tata

unde ai vazut microb uman ca am zis eu PRO la recrutarea in acelasi timp?si unde am zis eu ca un nuke de deff se face mai repede decat un nuke de atac animalule?

reciteste ,ce esti asa batut in cap?UNDE AM ZIS EU ASTEA????

si pt cultura ta tribala,NUKE = FULL ATAC CU NOBIL !!!!

si train e locomotiva din gara de nord?
 

DeletedUser

hahahaha :))))))))))))) bine ca o auzi si pe asta :))))

gasesti pe forum tot felul de specimene ,da ca tine chiar ca mai rar
 

DeletedUser

hahahaha :))))))))))))) bine ca o auzi si pe asta :))))

gasesti pe forum tot felul de specimene ,da ca tine chiar ca mai rar

Mi-a spus cineva ca esti taran obosit, dar chiar sa faci ca vaca, nu ma asteptam, oricum, o sa rada lumea bine de tine, ai scris o magarie mare acolo la NUKE.
 

DeletedUser36071

Are dreptate , bai andrei untosu' ... a mai spus cineva despre tine ca esti un tzaran :) si crede-ma ca acel om are de 100 ori mai multa experienta si ... minte decat tine :) pentru cultura ta ... Nuke = Full ( pe limba noastra ) - nuke se foloseste pe.net mai mult ... noi folosim full ... un full ( sau doar sat de atac ) cu nobili se numeste tren ( train )
 

DeletedUser

Mamă, fac şi eu o temă şi pe baza ei se fac ăştia praf :)) Staţi oameni buni, că nu câştigaţi nimic dacă vă certaţi.
Care e pro, e pro şi aduce argumente, care e contra, e contra şi la fel aduce argumente, dar nu înseamnă că pentru opiniile noastre trebuie să ne "batem" între noi. :)

Acestea fiind spuse, fiţi cu minte! :)
AMIN! sau cum ar spune indianul howgh!
 

DeletedUser

Mi-a spus cineva ca esti taran obosit, dar chiar sa faci ca vaca, nu ma asteptam, oricum, o sa rada lumea bine de tine, ai scris o magarie mare acolo la NUKE.


eu nu rad de 1 care nu stie prea bine jocul ci de unul prost crescut .
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Nuke: Atac full care precede trenuleţul de nobili, fermă de curăţare în formule diverse, funcţie de situaţie. Topoare, cavalerie uşoară sau cavaleri arcaşi, în diverse proporţii, însoţiţi de berbeci (zid) şi catapulte (de obicei piaţa).
sursa: wiki-triburile

on: Contra la ambele.
 

DeletedUser40272

si daca faci full de deff nu e tot nuke? lol cu wiki vostru


Atac comun (Gang-bang): Actul prin care mai mulţi jucători atacă aceeaşi ţintă. Sau la o scară mai largă, mai multe triburi atacă acelaşi trib. Operaţiunea necesită o organizare foarte bună, eficienţa atacurilor depinzând de capacitatea atacatorilor de a se coordona, precum şi de implicarea acestora în număr cît mai mare. Dacă se convine şi la o împărţire corectă a prăzii, jucătorii care fac asta vor fi greu de oprit în dezvoltarea lor. De multe ori, jucătorii care vânează rank 1 la ODA participă cu atacuri de curăţare. fără a avea pretenţia la pradă.


daca spun, mama ce ti-am tras-o la ultimul "Gang-bang" probabil imi iau ban:))

mai sunt si altele :)
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser40363

lasa-l andrei pe redusul asta mintal care mai si claxoneaza...a auzit si el acum de nuke si il foloseste unde poate, ca sa se dea si el mare.
 

DeletedUser39627

1 - Ca sa faca aia mari mai multe trupe sa ne curete mai repede? NICI GAND! CONTRA fata de prostia asta
2 - Ar fi o idee buna, dar astia tot o sa bage o limita premium (Nu poti recruta mai mult de 2 tipuri de trupe in acelasi timp. Pentru aceasta iti trebuie cont premium) - si uite cum curg banii in cascada la Inno Games.
 

DeletedUser39696

1 - Ca sa faca aia mari mai multe trupe sa ne curete mai repede? NICI GAND! CONTRA fata de prostia asta
2 - Ar fi o idee buna, dar astia tot o sa bage o limita premium (Nu poti recruta mai mult de 2 tipuri de trupe in acelasi timp. Pentru aceasta iti trebuie cont premium) - si uite cum curg banii in cascada la Inno Games.

defapt 1 avantajeaza aparatorul nu atacatorul :)
 

DeletedUser39627

Da, Ovidiule, dar pana faci trupe ca sa te aperi, trece craciunul. Doar daca reusesti sa maximizezi cazarma in perioada de protectie, atunci ar merge ca poti sa faci repede trupe
 

DeletedUser39696

mai pe 22 nu am fost atacat decat dupa cateva sate :) daca vrei o lume linistita in care nu esti cucerit prea usor incearca L22 N-E .. mai vorbin acolo :) si ai sa vezi dc ....

N-E ca vestul e.....
 

DeletedUser39627

Bine, m-oi baga si pe 22 acolo, dar daca ma inviti in tribul tau :cool:

Sau daca n-ai, facem impreuna! ;-)
 

DeletedUser39696

:) sunt intr-un trib si nu se mai fac invitatii .. poate intrii in academie :)
 
Sus