Poze cu jucatorii

DeletedUser1134

Ca tot veni caldura...sa dam si hainele jos de pe noi:cool:

XHxtCE128869-02.jpg



si una mai serioasa:
CIXpXb371219-02.jpg
 

DeletedUser

si cu ce-ai in mina sper ca vindeci sau faci lucruri bune cel putin :) (seamana cu un toiag de archmage... :D) sarutmina!


HAHA...asa se si uita lumea pe strada la mine. Parca eram nebuna. L-am carat dupa mine o zi intreaga, de fapt e un arac de gradina, l-am infipt in gradina cu flori si arata f tare...
 

DeletedUser7072

Ce bine ca v-ati pus pozele!
Avand in vedere ca adminii de pe serverul romanesc sunt niste psihopati, imi voi face din pozele voastre placi de darts :D:D:D
buna idee. vad daca-l nimeresc pe bloom in ochi :D

era o gluma. tot respectul pt adminii serverului
 

DeletedUser7072

bag io una imediat. acolo n-ai cum sa ratezi

MU7WbD072878-02.jpg


e noaptea pe la 4. dadeam atacuri. intre timp m-am tuns si m-am barberit :D
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Poate posteaza si adminii poze cu ei, nu de alta, dar sa facem si NOI tinte de darts din fetele lor...asa macar nu vor mai fi atatea comentarii pe extern ;););)
 

DeletedUser

Am încărcat-o şi vin după cei care încă nu au postat aici... :D

AK74.jpg


PS: Şi după "cele" :p
 

DeletedUser

eu zic totusi sa nu postati ca unii o sa-si arunce si calculatorul pe geam:D

sau o sa joace dartz direct pe desktop:p
 

DeletedUser7072

"constipatilor"! hai ca deja am pus imprimanta in functiune. am si taiat o bucata de carton si am bagat un surub in perete. astept pozele cu admini sa-l lipesc de carton :D
 

DeletedUser

mama ce s-a adunat lumea pe topicu asta...nici nu apuci sa postezi...

Currently Active Users Viewing This Thread: 9 (8 members and 1 guests)
Mater Dolores, anlu, blestemat, Charlie Jade, Ivan Turbinca, pacMakaveli, simonique
 

DeletedUser7072

cred ca am sa incep sa caut prin pravali dupa pistol din ala cu sageti ce sa prind de obiecte. nu mai stiu cum se numeste cuciucu ala
 

DeletedUser

mama ce s-a adunat lumea pe topicu asta...nici nu apuci sa postezi...

Currently Active Users Viewing This Thread: 9 (8 members and 1 guests)
Mater Dolores, anlu, blestemat, Charlie Jade, Ivan Turbinca, pacMakaveli, simonique

ce mandru is :rolleyes::rolleyes:

Currently Active Users Viewing This Thread: 9 (7 members and 2 guests)
ak-47, horean, intrinsecu, Ivan Turbinca, legolas frunza verde, pacMakaveli, xperience
 

DeletedUser7072

nu-i meritu tau tu numa ai deschis subiectul, eu il tin in picioare :rolleyes:


modestia este intentionata. a se lua sub forma de gluma
 

DeletedUser

Mai...voi sunteti mici copii...placi de darts ??? Eu am pozele voastre puse deja pe pereti...seara cand ma culc ultimul la care ma uit e banat a doua zi :D Gasesc eu motivele in somn.... :D nu trebuie sa faceti ceva neaparat
Depinde pe ce parte ma culc :p Daca adorm pe partea dreapta, banez in joc. daca ma culc pe partea stanga, banez pe forum :p
 
Sus