Poze cu jucatorii

DeletedUser

bine de stiut...trebuie sa mai pun cateva poze...ca poate imi iau si eu un ban in joc...mi-ar prinde bine:D
 

DeletedUser

damn:(
si ce m-as fi bucurat sa-i enervez putin pe colegii mei de trib:rolleyes:

n-o sa intreb unde e poza:D
 

DeletedUser7072

bloom asta cam incearca sa le aghete pe toate. pe mama ranitilor a incercat s-o ia de la minimaxi, acum si pe simonique. bloom nu ne lasi si noua macar cateva firmituri?
 

DeletedUser

bloom asta cam incearca sa le aghete pe toate. pe mama ranitilor a incercat s-o ia de la minimaxi, acum si pe simonique. bloom nu ne lasi si noua macar cateva firmituri?

Pe Mater Dolores am "consolat-o" ..."amical" :rolleyes: ca deh, ce nu face un barbat cand prietena lui e inselata de barbat..cu un alt barbat :eek:

In rest...nu e frumos ce spuneti... eu doar incerc sa-mi fac sederea de cateva zile in Paris cat mai placuta... va e ciuda ? :p Oricum, asta depinde de domnisoara respectiva, nu de mine :p Si stati calmi, ca nu-s nebun sa "agat" pe forum :D

Mai departe....apropo de matrimoniale... ati gasit vreun preot ? Sau va mai astept mult ? :D

later edit: urata expresie... "sa agat"...o voi edita cand imi vine in minte altceva
 

DeletedUser7072

sa ai noroc. eu nu am gasit alta. poate cand mai trec aburii vinului
 

DeletedUser

0pv.Af008564-02.jpg

6U98fW114847-02.gif
 

DeletedUser

:eek: Jur ca am crezut tot timpul ca esti o persoana de sex masculin, desi nick-ul stiu ce reprezinta. Anyway....hellau :rolleyes: :p
 

DeletedUser

@aquilla: (deci)... ai pus 4 poze si asa pe rand incepe sa-ti apara si fata:rolleyes:

doar in una dintre ele nu apare nici un simbol al Romaniei fie ea mica sau mare:D

oricum trib frumos BPR-ul pe L3 si acum inteleg de ce era al tau:)
 

DeletedUser7072

o itrebare de ignorant. aceste insemne nu sunt interzise prin lege?
 

DeletedUser

@aquilla: (deci)... ai pus 4 poze si asa pe rand incepe sa-ti apara si fata:rolleyes:

doar in una dintre ele nu apare nici un simbol al Romaniei fie ea mica sau mare:D

oricum trib frumos BPR-ul pe L3 si acum inteleg de ce era al tau:)

in care nu apare niciun semn al Romaniei?
 
Sus