PR vs LOL & = cu 0

DeletedUser45878

A precizat cineva de la noi ca am fi cel mai bun trib? De unde le scoti prietene?

Sunt frustrat si ma mai fac :) esti gelos? :D Normal ca esti cand toata munca ta se duce pe apa sambetei.

Stii tu cum era o melodie fac si remix acum pentru tine ca tot vreau sa vin la margine.

Cine-a pus LOL in drum,
Ala n-a fost om nebun,
Ala n-a fost om cu minte,
Cine-o intra-n ei sa cante
Si necazul sa si-l uite,
Mai, dorulet, mai.
Al-a fost om cu dor greu
Si-o sa planga cand cant eu,
Mai, dorulet, mai.
 

DeletedUser

Nu ai inteles nimic bag de seama. Nu am spus vreodata ca ati pretins a fi cel mai bun trib. De unde le scoti tu? Cu asa carente privind logica, nu inteleg cum poti fi Big Boss... :O Probabil aveti jucatori indeajuns de buni incat treburile sa mearga de la sine.

Hai ma BereH, sunt sigur ca esti in stare de mai mult. Arata-i ca nu esti mascota tribului si ca meriti sa fii luat in serios! Sunt sigur ca ai face o treaba mai buna decat el... :)

Cat despre gelozie... ce sa mai zic... bag de seama ca nu intelegi termenul. Cu logica esti certat, cu limba romana la fel. Cum e posibil sa fii Big Boss? Doar prin prisma faptului ca ai foarte mult timp liber? In ziua de azi orice somer e Big Boss pe triburile? :(

Cat despre cantecel... ce sa zic. Esti un poet! Macar atat... :)) Big Boss Bling Bling in the Mix :)
 

DeletedUser34078

Nu ai inteles nimic bag de seama. Nu am spus vreodata ca ati pretins a fi cel mai bun trib. De unde le scoti tu? Cu asa carente privind logica, nu inteleg cum poti fi Big Boss... :O Probabil aveti jucatori indeajuns de buni incat treburile sa mearga de la sine.

Hai ma BereH, sunt sigur ca esti in stare de mai mult. Arata-i ca nu esti mascota tribului si ca meriti sa fii luat in serios! Sunt sigur ca ai face o treaba mai buna decat el... :)

Cat despre gelozie... ce sa mai zic... bag de seama ca nu intelegi termenul. Cu logica esti certat, cu limba romana la fel. Cum e posibil sa fii Big Boss? Doar prin prisma faptului ca ai foarte mult timp liber? In ziua de azi orice somer e Big Boss pe triburile? :(

Cat despre cantecel... ce sa zic. Esti un poet! Macar atat... :)) Big Boss Bling Bling in the Mix :)



Amice ti-ai ratat cumva vacanta vara asta si vrei sa-ti scoti parleala pe-aici? Sau esti vreun fan de telenovele cu intriga ieftina. Relax ca nu-i nici-o casnica pe-acilea s-o dai pe spate!
Ai incercat sa-i incaieri si nu-ti tine, de ce te mai straduiesti inutil? Asta, numesti tu "propaganda" ? Fii serios mai! :D
 

DeletedUser

Dar ce numesti tu propaganda? Copy/paste de pe twstats? :)

Cat despre telenovela, daca citeai cu o pagina in urma, vedeai ca si eu spuneam acelasi lucru. Nu incerc sa incaier pe nimeni. Ideea ca as incerca e una telenovelistica, dupa cum spuneam acum cateva postari. Eu doar ma amuz... :)

Cat despre casnice... incerc si eu... Uite, tie ti-am captat atentia ;)

E chiar amuzant. Tot intrati cate unul sa imi explicati ca bat campii... Nu constientizati si voi ca e penibil? Daca bat campii nu va mai obositi sa-mi raspundeti :)

Oricum, o faceti degeaba. N-o sa ma convingeti NICIODATA ca e ok sa spui despre intemeietorul tribului tau ca NU E LUAT IN SERIOS. Nu a spus-o nici in gluma, nici la nervi. A vorbit cat se poate de serios si oricat ar da-o in diverse acum, mi-e clar ca asta ii este parerea despre BereH. :) Si daca exista un motiv sa iei peste picior un conducator de trib... asta ar fi motivul ala! :)

TeVaad zice despre el ca nu-l ia nimeni in serios... iar el vine si imi spune ca la voi treburile sunt impartite =)))) Zau ca e amuzant!
 

DeletedUser

Va rog, lasati-l pe 'nea Faqer in pace , macar aici sa fie "satisfacut" de replay-uri.

Curand o sa ii cunosti pe cei de pe casual, atunci banuiesc ca satisfactia va fi deplina, apogeul carierei tale pe l40 se apropie de sfarsit asa cum a fost pe multele lumi in care ai jucat , timpul liber va fi imbunatatit simtitor.
 

DeletedUser

Altul care cere sa fiu lasat in pace, bagandu-se in acelasi timp in seama =))

Cat despre amenintarile tale... Esti constient cat de "tocilaresc" suna? ... faQer face misto de noi... dar lasa ca ii luam noi satele! :))

Putini dintre voi veti fi inca pe harta la finalul lumii. Unii dispar mai devreme, altii mai tarziu. Nu fac o drama din asta :) Faptul ca sunteti demni de a fi luati peste picior ramane si nu poate fi sters cu buretele.
 

DeletedUser

Corect, dar maimutariile le tii pt tine.
Este inca un joc de razboi, deci imi permit.
Faptul ca esti incompetent intr-un trib la fel ca si descrierea nu ma priveste.

Cu riscul sa ma repet ( imi dau singur voie ) , maimutariile le tii pt tine si amicii tai la coltul strazii unde spargi seminte.
Se vede ca nu faci o drama , in plus imi permit a te intreba referitor la asta : Lucrezi ca portar sau stai noaptea sa iti pazesti satele, ai insomnii din cauza "relaxarii" de a nu ajunge la margine ?
 

DeletedUser

Nimic din ce am spus eu n-au fost maimutareli. Sau consideri ca daca fac referire la maimutoi automat ma maimutaresc? ;)

Cam cat de penibil e sa intrebi un om legat de programul lui nocturn in conditiile in care si tu esti online? :) Ma, voi ati facut o conventie? Nu recrutam decat penibili? :)

La oras sa stii ca exista si alte job-uri de noapte in afara de ala de portar :)

Si da, triburile e un joc de razboi. Jocul se joaca in alta parte, nu aici.

Sa comentezi pe seama faptului ca in tribul advers intemeietorul "nu e luat in serios" mi se pare cat se poate de On Topic. Asa ca daca cineva se maimutareste pe aici, tu esti ala, prin amenintari penibile :)
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Inca odata iti tii maimutarelile in familie nu aici .
Diferenta dintre noi e ca eu iti i-au sate din trib fiind online.
Sa fi taximetrist nu e o mandrie amice, nici la oras nu e chiar! Atat te duce, atata faci! :)

Oricum te felicit ca ai job la cat de ...;)
 

DeletedUser

trebuia sa dai de mult vacanta nesimtitului si nu se ajungea aici.
 

mythra

SuperModerator GameSuport
Membru personal
Scor reacție
90
trebuia sa dai de mult vacanta nesimtitului si nu se ajungea aici.

Parca vroiati conflicte moderate fara sa dam bilete de vacanta asa de pe la inceput. :rolleyes:


Ati primit recomandari sa incetati cu atacurile la persoana, aspectele legate de job/viata reala nu isi au rostul aici (sunt si interzise - 1.9). Incercati sa purtati discutii strict legate de joc si de razboiul ce il aveti pe harta. Daca nu va convine faptul ca altii au o opinie diferita nu inseamna ca trebuie sa va apucati sa ii jigniti. Discutati in limitele bunului simt (si bineinteles ale regulamentului) sau abtineti-va de la comentarii, daca nu puteti.

PS: e valabil pentru toti, nu pentru o persoana anume.
 

DeletedUser

daca citesti inca de pe pagina anterioara te convingi singura de ce l-am facut nesimtit.

Imi placea mai mult in trecut cu penalizarile ce erau, nu intrau toti mucosii sa isi etaleze convorbirile de messenger si facebook
 

DeletedUser

Parte 1:
Triburi: PR
Parte 2:
Triburi: LOL, LOL II, =cu 0., =cu0 N, =cu0*, = cu 0

Timeframe: Dintotdeauna

Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 72
Tabăra 2: 7
Diferență: 65

chart


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 434,072
Tabăra 2: 49,641
Diferență: 384,431

chart



frustrarea naste monstrii :)
 

DeletedUser

Nokia1100 ... ti-ai dezlantuit frustrarile? :) Relaxeaza-te... si vei da cel mai fin lapte! <3 Te asigur ca eu sunt foarte calm si voi fi la fel si dupa ce nu voi mai exista pe harta. Tu in schimb te comporti ca un copil rasfatat... Te enervezi si refulezi pentru ca nu esti luat in serios... :) Cu asa gandire, nici nu vei fi luat vreodata in serios... decat in cadrul unui trib ca PR. Acolo toti pareti a fi la stadiul de clasa a 11-a.

tevaad... ai spus-o pe asta ca si cum joci triburile de juma de an(la modul intensiv ce-i drept). Spune-mi te rog ca nu e asa... Ajutor de somaj cica se da doar in primul an, grabiti-va cat inca mai are net tevaad...

Poate voia sa mute niste nobili. Sau poate astepta niste raspunsuri de la spion in legatura cu reactia in tribul vostru atunci cand venea un nobil spre voi.
 

DeletedUser46021

Parca vroiati conflicte moderate fara sa dam bilete de vacanta asa de pe la inceput. :rolleyes:


Ati primit recomandari sa incetati cu atacurile la persoana, aspectele legate de job/viata reala nu isi au rostul aici (sunt si interzise - 1.9). Incercati sa purtati discutii strict legate de joc si de razboiul ce il aveti pe harta. Daca nu va convine faptul ca altii au o opinie diferita nu inseamna ca trebuie sa va apucati sa ii jigniti. Discutati in limitele bunului simt (si bineinteles ale regulamentului) sau abtineti-va de la comentarii, daca nu puteti.

PS: e valabil pentru toti, nu pentru o persoana anume.

Am zis sa mai copiez odata poate nu s-a inteles
 
Sus