PR vs LOL & = cu 0

DeletedUser

Parte 1:
Triburi: PR
Parte 2:
Triburi: LOL, LOL II, =cu 0., =cu0 N, =cu0*, = cu 0

Timeframe: Dintotdeauna

Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 72
Tabăra 2: 7
Diferență: 65

chart


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 434,072
Tabăra 2: 49,641
Diferență: 384,431

chart



frustrarea naste monstrii :)

Florin a spus cam tot ce era de spus, haideti sa avem putin respect pentru persoanele care ingrijesc acest forum si sa dam dovada de un comportament civilizat fara alte atacuri la persoana sau mistouri, jocul se joaca pe harta, aici fac gura cei neputinciosi acolo .
 

DeletedUser42998

CIne stie,poate are si PR aceeasi soarta ca iubitii lor prieteni TLA.Acum sunt 2 buturugi mici ce incearca sa rastoarne carul mare.
 

DeletedUser

-ady... pentru a 15-a oara. Nu e nimic ciudat in a scoate in evidenta o problema a tribului vostru. Faptul ca intemeietorul nu e luat in serios. Inteleg ca va deranjeaza ca o fac dar oricat de tare v-ati chinui sa prezentati lucrul asta ca o gluma sau "maimutareala", adevarul ramane acelasi.

E amuzant ca niciunul dintre voi n-a negat lucrul asta... doar incercati sa schimbati subiectul :) Cat despre respect, reciteste tema asta si vezi cine a inceput sa jigneasca.
 

DeletedUser46021

FaQer, ma ajuti si pe mine sa scap de blana asta, te roooggg,mi-e atat de cald:)))
 

DeletedUser46021

BIC??? :O
Scuze sunt mai din evul mediu, ce este acela un BIC??:confused:
 

DeletedUser

-ady... pentru a 15-a oara. Nu e nimic ciudat in a scoate in evidenta o problema a tribului vostru. Faptul ca intemeietorul nu e luat in serios. Inteleg ca va deranjeaza ca o fac dar oricat de tare v-ati chinui sa prezentati lucrul asta ca o gluma sau "maimutareala", adevarul ramane acelasi.

E amuzant ca niciunul dintre voi n-a negat lucrul asta... doar incercati sa schimbati subiectul :) Cat despre respect, reciteste tema asta si vezi cine a inceput sa jigneasca.

Ma faci sa rad, o problema reala era daca se intampla cum se intampla la voi, sa pierdem atatea sate intr-un timp asa de scurt , da, a zis tevad ce a zis , si? tu ce crezi ca suntem copii de gradinita sa ne suparam pentru 2-3 vorbe?:)) degeaba bati pasul pe loc cu subiectul asta, fie ca iti vine sa crezi sau nu, la noi in trib nu exista "intemeietorul nu este luat in serios".
 

DeletedUser

E o problema si asta. Si au fost postate statistici in sensul asta. Pe mine nu m-ai vazut zicand ca aberati cu statisticile voastre :)

Voi, in schimb, sunteti inchistati in lumea voastra si nu acceptati nicio critica :) Copii de gradinita spui? In conceptia ta, doar copiii de gradinitia au un minim de mandrie? Asta e o gandire de oaie, nu de om :)

Vorbele alea au fost spuse cat se poate de direct, nu in gluma si nici pentru a induce in eroare. A fost si este parerea lui, sunt convins de asta. Si daca nu ati fi incercat cu fiecare postare sa imi explicati ca lucrul asta e ceva trivial, nu as fi insistat nici eu cu el. Asa ca nu ma mai acuza cabat pasul pe loc cu subiectul asta. As fi renuntat de mult la el daca nu se gasea de fiecare data unul ca tine care sa-mi spuna ca nu e un subiect important. :)
 

DeletedUser

E o problema si asta. Si au fost postate statistici in sensul asta. Pe mine nu m-ai vazut zicand ca aberati cu statisticile voastre :)

Voi, in schimb, sunteti inchistati in lumea voastra si nu acceptati nicio critica :) Copii de gradinita spui? In conceptia ta, doar copiii de gradinitia au un minim de mandrie? Asta e o gandire de oaie, nu de om :)

Vorbele alea au fost spuse cat se poate de direct, nu in gluma si nici pentru a induce in eroare. A fost si este parerea lui, sunt convins de asta. Si daca nu ati fi incercat cu fiecare postare sa imi explicati ca lucrul asta e ceva trivial, nu as fi insistat nici eu cu el. Asa ca nu ma mai acuza cabat pasul pe loc cu subiectul asta. As fi renuntat de mult la el daca nu se gasea de fiecare data unul ca tine care sa-mi spuna ca nu e un subiect important. :)

suferi de tine :)) ? Cam asta observ din tot ce am citit :p
 

DeletedUser42998

Ceva organizate unii pe altii , aveti ? Sau doar critici la adresa intemeietorilor ?
 

DeletedUser46021

Pai cica asta este politica si propaganda, nu rapoarte si rahaturi deastea :rolleyes:
 

DeletedUser

Mai fuqer, incep sa cred ca te agati de orice speranta sa te afirme cineva pe aici ( daca pe joc esti incapabil de a forma ceva durabil ) , felicitari, ai devenit "prostul satului" :) .

Pana una alta mai trage un ochi la statistica si scrie mai putin pe extern, ocupa-te mai mult de bietii oameni, nu o sa poata sa te sustina cu defence la infinit.

Voi, in schimb, sunteti inchistati in lumea voastra si nu acceptati nicio critica :)

Ce critici? De la tine? Nu avem nevoie de la cineva care este incompetent ( pe joc ma refer, in afara e treaba ta ). Vezi-ti tu de tribul tau, crica-te pe tine si cand o sa fi capabil de ceva notabil o sa intorc poate partea bombata sa te ascult, intretimp toceste tastatura aici.





Daca m-ai ai vre-o realizare la care doresti sa ajungi te rog sa ma anunti ( esti aproape de una , ai cam 99% ).
Revin peste o saptamana sa iti spun si cealalta realizare, asta daca mai existi .
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Ti-am spus sa te calmezi... E penibil sa te inflamezi si sa arunci cu jigniri la modul in care o faci tu :)

Tot incerci sa ma convingi ca daca suntem slabi si pierdem razboiul asta ar trebui sa nu mai postam nimic aici. Asta chiar e o mentalitate de pustan rasfatat. Vrem sa ne laudam in voie, sa nu ne umbreasca ceva succesul! Cucerim sate pe banda, n-are dreptul sa rada cineva de noi ca nu dam 2 bani pe intemeietor :) Ce treaba o avea una cu alta... nu stiu :)

Ma ameninti de 2 zile ca nu-ti mai bati capul cu mine dar tot cauti sa-mi dai replici. Penibilitatea chiar n-are limite in lumea ta? :)
 

DeletedUser

Acelasi lucru il faceti si voi :) Big Boss va injura in tacere. Nu de alta... dar daca nu incercati, cu fiecare replica, sa imi explicati ca bat campii, as fi incheiat discutia de mult :) Asa, in schimb, trebuie sa ma explic de fiecare data :-<
 

DeletedUser46021

Pai si acum de ce mai continui cu aceeasi poezie.Te-ai facut auzit, ai 100% dreptate acum treci mai departe ca plictisesti lumea:)
 
Sus