primii 4 nobili!!!

  • Autor subiect DeletedUser20561
  • Data de început
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

Vorbeste de cei care se lauda si nu au cu ce ; chill , nu e vorba de tine. E vorba de cei care joaca doar ca sa aiba cu ce sa sufere pe aici.. Mare e gradina domnului daca a ajuns lumea sa sufere si cu triburile.. parca nu ne sunt de ajuns aia cu bani , masini , "bazati" si alti impresari din viata de zi cu zi...
 

DeletedUser2821

Daca nu imi dadea scumpul meu nepotel Inceput Nou fii sigur michele ca eram daca nu in top 20 in top 50 sigur !
Si nu ... nu am doar aparare ... as fii un noob daca in zona mea as face doar aparare tinand cont de ce pozitionare am !

Hai ma , ca si eu eram in top 20 sau poate 50 daca nu eram spikeuit de atatea ori , dar ce sa facem ?
Vorbim de prezent si in prezent nu suntem prezenti acolo , cel putin eu , nu pe aceasta lume , pe altele poate :p .Iar tu nu stiu daca esti pe undeva...
 

DeletedUser

Asta e parerea ta persoanala ... incearca sa nu judeci un om dupa userul de pe Forum sau din Joc michelle !
Poti avea surprize mari in unele privinte !
 

DeletedUser2821

Pai am zis nu stiu , nu NU CRED sau alte lucruri , daca esti , bravo si succes in continuare si acolo si aici :) !

Si eu nu joc oamenii aici , eu judec doar PLAYERII ! pentru ca asta e un joc nu e in viata reala .
 

DeletedUser20561

acum sunt 3 nobili......
Cineva a mai facut unul,ca azi au fost cucerite 2 sate....hmmmm,al 5-lea nobil.....good job!
Cine va cuceri urmatorul sat?
In direct si va asigur ca si in reluare numai la otv veti afla!Numai cu dan diabolescu!
0TV derivat al otv-ului va aparea in curand si va vom prezenta in direct ultimele stiri!Va multumim pt atentia acordata!
 

DeletedUser

Eram si eu in top 10 pe lumea 1 ...acum cateva luni bune ... dar am sters contul si daca esti baiat istet si gandesti stii cine !
Am fost in vizita si pe lumea 5 ... mult timp am fost in top 10 pana sa cedez satele din motive personale !
Am fost si pe 7 in MoD pana ne-am lasat si acolo in masa ! La fel si acolo in top 20 ...
Am inceput dupa ce am dat stergere cont din nou pe 7 intr-o alta locatie am trecut si prin TSL si ca de obicei am fost la inaltimea asteptarilor ... dar niciodata nu m-am laudat cu nimic tocmai de aceea am schimbat si nickurile !
Si adevaru e ca daca te gandesti sunt niste noobi (termenul noob ca sa stii si tu nu e o jignire ... bate a incepator mai mult) si voi argumenta si de ce ...
Ei au 2500 - maxim 2800-2900 puncte armata iti dai seama cum e la primu sat ... ori mixta ori pe atac ... cam putini pe defence total !
Prinzi langa tine unu ca Ilidan sau dust sau oricare altu foarte bun nu ma apuc de enumerat ... si ai dat cu bota-n balta ca te face knokout pe satu mare cat ai zice peste !
Si pe langa toate si peste toate mai furi si un sat de 500 pcte ! Adica scuzama cand Primul Noob are si sate de 1000 puncte in jurul lui !
Ia uitete si spune-mi daca gresesc
 

DeletedUser

Cand iei al doilea sat la 2400 de pct aia nu se mai numeste tactica...
 

DeletedUser20561

Sa iei un sat la 2400 pct acum e cam greu de crezut.....Primul Noob are trupe simbolyk uite-te la inamici invinsi...Totusi vsa miscati cam repede cu nobilul......daca aveti si trupe atunci e bine,insa multi nu au...

Currently Active Users Viewing This Thread: 22 (17 members and 5 guests)
marelecastigator, alina cea groaznica, alizeea, B3stRaiN, ceasornicaru, cristian ciura octav, d3kharo, Frozen27, graur2000, Htw-, LoVeKrysS, PrimulNoob, Pufuletele-nebun, SymbolyK, unguru89

wow!
 

DeletedUser

ai dreptate.acum realizez pericolul si risipa facuta!Cata energie si resurse consumate!Naspa frate.Intreb si eu ca un noob ce sunt,pot da undo?E buton pe undeva?Cum pot sa sper sa ajung in pozitia ta confortabila?Daca tu esti atacat de cei enumerati...rezisti sigur!Ce idiot de noob sunt!dar din fericire,voi deveni Primul.adica PrimulNoob cum spune si numele.Si la defensiva,intreb si eu,conteaza si ce trimite tribul?Se pune si asta?daca cumva au fost hotarate cupluri atac-aparare,e ilegal?Vom fi banati?Pedepsiti ingrozitor?Sa stim naobi ce facem!Sa nu incalcam regulile.
 

DeletedUser20561

stai ca nu inteleg ce vrei sa spui......explica mai bine te rog...
 

DeletedUser

Este ironic acum daca nu ti-ai dat seama marelecastigator ... defapt tu nu ai cum sa stii daca esti fan kuky !
 

DeletedUser20561

Scade numarul,
Currently Active Users Viewing This Thread: 16 (12 members and 4 guests)
marelecastigator, ceasornicaru, cristian ciura octav, d3kharo, Frozen27, gabytza17, graur2000, PrimulNoob, SymbolyK, unguru89, v a l j a n, zZoZoo

16 vederi.....

si nu-s fan cuki......
si stiu ca e ironic,imi dau seama dar eu doar ziceam ca acest topic e foarte utilizat acum.....
 

DeletedUser20561

pai s-ar putea sa ma incurc si s-o iau de la capat cu numaratul.....
 

DeletedUser

eu am vorbit frumos,nu am vrut sa fiu ironic ,ca am citit regulamentul si daca injuri poti fi banat si atunci e rau!Asa ca nu luati in seama ce zice domnu'ca eu am vrut sa fiu respectos si sa nu jicnesc pe nimeni.Eu fac trupe putine,nobili multi si iau sate parasite ca am aflat ca astea au foarte rar soldati in ele.Nu am vrut sa supar pe nimeni,asa ca hai sa incheiem discutia aici.
Da am si eu o intrebare,la al saptelea nobil cati taleri trebuie sa bat?Ca am batut sase si nu vad nici un rezultat?Mai bat?Sau nu am voie sa fac 4 nobili intr-o zi?
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus