Primul Razboi Mondial!!!

  • Autor subiect invicibilul
  • Data de început
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

Sebi,ti-am mai zis si sti ca personal am discutat si ai avut aprobarea mea ca orice sprijin de pe acele K-uri in granita cu ZARG sa fie retras,lucru care l-ai si facut, jucatori expusi in zona ZARG au ramas fara sprijin si acei jucatori au supravietuit in mare parte tot eforturilor mele de a le face rost de sprijin, daca vrei ii invit si aici sa iti confirme.Eu nu consider ca trebuia orprit vreun razboi, iar la negocierile cu ZARG nu ai participat, eu am participat ca invitat din partea RF chiar de catre Traianuss, sa nu iti zic ca am fost chemat cu jumatate de ora inainte si discutiile deja erau deschise de cateva zile (eu fiind conducatorul acelei zone si neparticipand pana in acel moment), si m-am speriat sa il vad pe Traianuss injosindu-se si fiind deacord cu orice propunere ZARG, poate nu iti amintesti si nu recunoaste, dar ZARG a cerut Kx4 complete iar el nu a avut nicio replica doar sustinand ca oricum vor fi pierdute.Eu am preluat negocierea din acel moment si i-am zis ca in trib eu unul nu ma pot intoarce sa spun ca trebuie sa predam ZARG 4k-uri aproape complete doar pentru ca ne promit o alianta, si astfel am impartit acele Kx4 pe jumatate cu schib de jucatori si alte cele, lucru care s-a si realizat mai apoi ( de catre Hades, dar tot urat cu concediere si nu cu schimbare de trib a celor din zona). Dar nu despre ZARG e vorba, pentru ca sti ca in proportie de pese 80% membri s-au opus oricarui tip de alianta cu ZARG sub orice termeni, ci despre situatia cu ~13~ in care eu nu am sustinut niciodata inceperea unui razboi (asa cum ai crezut mai sus ca eu as fi propus asa ceva), chiar eu am facut demersurile sa nu se ajunga la asa ceva si chiar am si reusit pana la atentionarile facute de leguma7 pe forumul ascuns conducatorilor ~13~ care au renunta mai apoi ca consecinta a afirmatiilor acestuia.
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Ceea ce nu stii, ca inainte ca vreun membru din conducerea RF sa participe la negocieri, eu am fost primul contactat de cei din ZARG pentru oprirea razboiului si eu am facut legaturile mai departe pentru continuarea discutiilor! NU am intrat in amanunte (nu era treaba mea), ci doar am discutat de principiu care ar fi efectele opririi razboiului.

In legatura cu sprijinul ala a fost retras prea tarziu, dupa vreo luna de amanari...fata de termenul stabilit... Stii foarte bine ca tot timpul cereai amanari...! Iar cand a ajuns inapoi (era la peste 200 ore) deja in k-urile alea ajunsese IMMO
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

:) Ai vrut sa retragi sprijinul pe moment si pe loc, asta a fost joi si ti-am cerut derogare pana marti, daca asta inseamna o luna..... am avut doar rugamintea ca sa fiu anuntat cine si de la cine retrage ca sa stiu sa fac rost la loc de sprijin,si sa sti ca majoritatea celor care au retras m-au anuntat in prealabil si mi-au cerut aprobarea, pentru ca vedeau munca care o depuneam.A fost singurul razboi in care s-a investit munca si s-a procedat corect, doar eu stiu cati nervi si cat timp am pierdut pentru asta si cate obstacole am intalnit.
 

DeletedUser

Aici te contrazic... ti-am dat 2 saptamani sa gasesti sprijin in loc. Dupa ce au trecut cele 2 saptamani ai mai cerut amanare de 2 sau 3 ori...!
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

sebi77 a spus:
Poda ai profitat de lipsa lui Try, ca sa faci propuneri de schimbare a diplomatiei. Si stii foarte bine ce situatie nasoala s-a aflat (doamne fereste sa se intample vreunuia din noi)....iar schimbarea de diplomatie ai facut-o peste capul intemeietorului.... De fapt stiam inca de la inceput ca o ai o anumita simpatie pentru IMMO (mai bine zis pentru RADU se vedea din posturile tale pe extern) si ma asteptam sa faci miscarea asta...daca nu te va opri try!

deja o dai in aberatii
in primul rand nu eu am venit cu propunerea de schimbare a diplomatiei
in al doilea rand eu eram pe sitter cand try a avut problema asta o pot confirma toti
in al treilea rand in final nu a avut nici o schimbare de diplomatie iar la votul cu pro sau contra pt alianta cu IMMO el a venit cu ideea, si in definitiv chiar daca era intemeietor chestia cu diplomatia trebuia discutata de membrii conducerii si decis de tot consiliul nu doar de un singur om care poate fi subiectiv sau sa aiba niste ambitii prostesti
in al patrulea rand pt radu nu am avut nici un fel de simpatie ci doar un respect la fel ca si fata de tot restul tribului IMMO datorita modului in care jucau si cum se purtau(singurii adversari de pe triburile.ro de la care nu am auzit jigniri)
iar acea miscare nu o faceam daca nu eram obilgat deoarece poate sa iti confirme si radu ca eu am mai avut invitatie in IMMO si pe vremea cand am fost in STARS si daca era cum zici tu plecam de atunci


iar de la try nu stiu ce va asteptati din moment ce mai avea putin si le facea fetelor din trib avansuri sexuale pe fata si care ajunsese dupa ce a renuntat sa ma ameninte pe mess cu bataia si ca imi rupe piciorusele si imi muta toata familia din oras
deci asa ca sincer nu am nici o treaba cu omul dar voi nu stiti multe despre el dinainte de a i se intampla ce i s-a intamplat
 

DeletedUser

ma miinciunel
de recrutarea membrilor din STARS , LH sau ce triburi erati acolo , m-am ocupat eu si cu crystyv din noobs , iar tu erai pe lista de RTALS
asa ca pshhht
 

DeletedUser3192

ma miinciunel
de recrutarea membrilor din STARS , LH sau ce triburi erati acolo , m-am ocupat eu si cu crystyv din noobs , iar tu erai pe lista de RTALS
asa ca pshhht

no offence...dar de cand te-ai lasat de L10 ai uitat ce sa intamplat pe acolo:

24.09.
10:46 poda a fost invitat de către (şters).
-cel care la invitat pe poda este chiar radu!

STARS ~13~ 24th September 2009 - 19:00:02 826,146 -conform TWSTATS a fost invitat cu cateva ore inainte de a intra in 13!
 

DeletedUser

hai ma gyk , cine il cunoaste mai ** pe radu?noi sau poda?
stii doar ca radu a fost mereu pe interes :)))deci....
 

DeletedUser3192

hai ma gyk , cine il cunoaste mai ** pe radu?noi sau poda?
stii doar ca radu a fost mereu pe interes :)))deci....

si totusi....eu am vorbit mai multe cu radu despre IMMO si viitorul IMMO...chiar si dupa ce sa lasat! nu zic ca il cunoaste poda mai bine decat noi pe radu...doar ca aici crede-ma- nu ai dreptate deloc! nu pot sa iti zic pe extern ce am vorbit: doar atat- unul dintre subiecte a fost si nouvenitii in IMMO!

LE: a fost pe interese: dar pe interesul tribului nu al lui personal- si asta este o mare diferenta fata de multi alti lideri!
 

DeletedUser

IMMO - gykanes în data de 02.07. la ora 17:54 Citat
Intrebare: cine se baga la un atac alaturi de noi: tinta este cam in punctul unde se intalnesc cele 3 triburi! Mai multe detalii pe privat la poda

eu, eu , eu!=))))
 

DeletedUser

ma tracis cu ce ai iesit tu in evidenta pe 10??prin gura ta mare
spre deosebire de tn eu am fost la un moment dat in primii 3 ca aparator
tu ce ai facut pe harta?ai stat in mijlocul tribului si ai mancat rahat prin toate partile ,asa ca Ciocu Mic , si ca sa stii nu sunt Regele Thomas



nasol
daca erai la atacatori te respectam,,poate imi faceam si eu un tatuaj ca al tau :))



si daca tribul meu era de (editat)atunci e bine
multi au dorit sa muste din el:))
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser3192

nasol
daca erai la atacatori te respectam,,poate imi faceam si eu un tatuaj ca al tau :))



si daca tribul meu era de cacat atunci e bine
multi au dorit sa muste din el:))

kracis....mars la solitaire...."aici e prea grele pentru tine"
 

DeletedUser

gykanes a modificat drepturile şi titlurile lui leulrosu-revine.

nu stiam ca esti mare sef la IMMOrali=))
ma scuzati domn sef



nu joc prietene
de foarte mult timp
jocul a fost pana la primele 20 de sate
dupa aia e pierdere de timp
iar eu nu am timp de pierdut
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser3192

nu stiam ca esti mare sef la IMMOrali=))
ma scuzati domn sef



nu joc prietene
de foarte mult timp
jocul a fost pana la primele 20 de sate
dupa aia e pierdere de timp
iar eu nu am timp de pierdut


so what....ti-a dat cineva copy paste de la noi...si ai vreun cont prin ROF probabil! sau chiar in IMMO desii ma indoiesc! daca imi cereai chiar eu iti dadeam ce ai postat pe aici :p:p
 

DeletedUser3192

nu stiam ca esti mare sef la IMMOrali=))
ma scuzati domn sef



nu joc prietene
de foarte mult timp
jocul a fost pana la primele 20 de sate
dupa aia e pierdere de timp
iar eu nu am timp de pierdut

eu m-am luat de tine...nu de mama ta...dar unde minte nu e nimic nu este! Niciodata nu voi putea fi prieten cu tine pt ca tu nu esti om! Hai sa o zic mai pe romaneste: pleaca de aici....pt L10 ai reprezentat tot ce a fost mai rau!

2.11. Mesajele consecutive care aduc doar completari sunt considerate "post hunting" si sunt interzise.
In cazul in care doriti sa corectati sau sa aduceti completari mesajului dumneavoastra va rugam folositi optiunea "editare".
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

nu sufletul meu:))
stai linistit
copy /paste sunt pentru deastia ca tine
asa ca iti doresc toate cele bune
si nu mai fi atat de incruntat

zambeste!
maine va fi mai rau:))
 

DeletedUser3192

zambeste!
maine va fi mai rau:))

poate pentru tine! pentru mine in ultimul timp este din ce in ce mai bine! :D

2.2. Va rugam sa postati raspunsuri care au legatura cu topicul. Daca nu puteti oferi un raspuns potrivit cu topicul este mai bine sa nu postati nimic. Acest lucru este in special valabil in cazul posturilor foarte scurte si fara relevanta.
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

pai ce ?
eu m-am luat de mama ta?
ti-am spus doar atat
cuvantul mars sa il folosesti intr-o conversatie cu ea nu cu mine pentru ca eu ti-am vorbit decent
daca ti se pare un cuvant frumos, atunci nu inteleg de unde supararea?
cand mai ai ceva nalamuriri in trib sa ma intrebi si ti le spun:))
bafta!


2.2. Va rugam sa postati raspunsuri care au legatura cu topicul. Daca nu puteti oferi un raspuns potrivit cu topicul este mai bine sa nu postati nimic. Acest lucru este in special valabil in cazul posturilor foarte scurte si fara relevanta.
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser3192

pai ce ?
eu m-am luat de mama ta?
ti-am spus doar atat
cuvantul mars sa il folosesti intr-o conversatie cu ea nu cu mine pentru ca eu ti-am vorbit decent
daca ti se pare un cuvant frumos, atunci nu inteleg de unde supararea?
cand mai ai ceva nalamuriri in trib sa ma intrebi si ti le spun:))
bafta!

1.Pai sa iti explic: ai postat doar lucruri pe care orice le poate afla! este de ajuns sa intrebi: Majoritatea aliatilor si celor care au avut contact cu mine stiu ca sunt conducator IMMO-nu am ascuns niciodata si nici nu cred ca e motiv sa fie secret!
2. ce ai postat de pe forum: este fara nici o semnificatie: sunt cel putin 10 jucatori pe care ii putem ataca! circulara cu chestia asta daca vrei o dau si in GEK.
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus