Primul Razboi Mondial!!!

  • Autor subiect invicibilul
  • Data de început
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser3192

nu stiu de ce va legati de jucatori care nu mai sunt,lasatil pe try,pe anne...etc hai sa ** de noi!voi nu ati vazut k ma ataca aia din G~E~K puteam sa pierd satul ala =))=))=))=))=))=))=))=))

noroc ca ai fost pe faza!
 

DeletedUser

blochezi trupe degeaba ... 50 - 100 K era de ajuns .! Impresionant oricum !



P.s : Seara Bună !
 

DeletedUser

si daca nu baga atata....cum se dadea mare ???
:D
adi...maxim am zis !!!
 

DeletedUser4380

Harta cuceririlor si statisticile privind acest razboi . ( 1 )

Harta cucerilor pe familii

nobleby.png


Statistici


IMMO Vs. G~E

Side 1:
Tribes: IMMO RTALS
Players:

Side 2:
Tribes: G~E G~E~K Gemina = AS =
Players:

Timeframe: Luna trecută

Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 530
Tabăra 2: 55
Diferență: 475

chart


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 5,240,515
Tabăra 2: 528,966
Diferență: 4,711,549

chart


Noobs Vs. G~E

Side 1:
Tribes: noobs nGen
Players:

Side 2:
Tribes: G~E G~E~K Gemina = AS = G~A
Players:

Timeframe: Luna trecută

Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 181
Tabăra 2: 38
Diferență: 143

chart


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 1,796,126
Tabăra 2: 370,008
Diferență: 1,426,118

chart


VM-EC Vs. G~E


Side 1:
Tribes: VM-EC Nebunu
Players:

Side 2:
Tribes: G~E G~E~K Gemina = AS = G~A
Players:

Timeframe: Luna trecută

Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 959
Tabăra 2: 351
Diferență: 608

chart


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 9,436,835
Tabăra 2: 3,529,742
Diferență: 5,907,093

chart
 

DeletedUser4380

Harta cuceririlor si statisticile privind acest razboi . ( 2 )

Harta cucerilor pe tabere


noble21.png


Statistica

Side 1:
Tribes: VM-EC Nebunu noobs nGen IMMO RTALS
Players:

Side 2:
Tribes: G~E G~E~K Gemina = AS = G~A
Players:

Timeframe: Luna trecută

Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 1,673
Tabăra 2: 444
Diferență: 1,229

chart


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 16,499,487
Tabăra 2: 4,428,716
Diferență: 12,070,771

chart
 

DeletedUser

si asta fara sa luam in calcul cati jucatori mari gen vega888 au dat stergere cont tot datorita noua si mare parte din satele lor tot la noi sunt ;)
 

DeletedUser34781

si asta fara sa luam in calcul cati jucatori mari gen vega888 au dat stergere cont tot datorita noua si mare parte din satele lor tot la noi sunt ;)

tot laudarosi ati ramas, si ce rezolvati???? culmea e ca nu vad jucator din immo care se lauda, ci doar tu, unul improvizat,venit de la noi... si dex, care e nr one, si fara comentarii, dar , totusi, e tot venit de la noi...
care-i treaba?
v-au murit laudatoriii?
sau tot cei din fostul 13 au ramas singurii activi?
o intrebare de noaba, evident, dar destul , ca sa mai discutati voi vreo saptamina, ca singuri nu puteti avea nici macar off -topic

app, cind am vazut harta, m-am ingrozit... mai traiti? , sau sinteti toti legende?:O:O

@gikanes:... esti printre ultimii/ primii supravietuitaori... app, zi ca iti place???

@mogul: ai dreptate... au cistigaaaaat, bre, naiba stIe ce, dar AU CISTIGAT:p
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

anne ceea ce ziceam eu nu a vrut sa sune ca o lauda ci doa ca o remarca la hartile postate de stefan
 

DeletedUser3192

tot laudarosi ati ramas, si ce rezolvati???? culmea e ca nu vad jucator din immo care se lauda, ci doar tu, unul improvizat,venit de la noi... si dex, care e nr one, si fara comentarii, dar , totusi, e tot venit de la noi...
care-i treaba?
v-au murit laudatoriii?
sau tot cei din fostul 13 au ramas singurii activi?
o intrebare de noaba, evident, dar destul , ca sa mai discutati voi vreo saptamina, ca singuri nu puteti avea nici macar off -topic

app, cind am vazut harta, m-am ingrozit... mai traiti? , sau sinteti toti legende?:O:O

@gikanes:... esti printre ultimii/ primii supravietuitaori... app, zi ca iti place???

@mogul: ai dreptate... au cistigaaaaat, bre, naiba stIe ce, dar AU CISTIGAT:p

sa o luam metodic:
1. Atata timp cat sunt in IMMO sunt jucatori IMMO si nu improvizati sau cum vrei sa zici tu!
2. Laudarosi? Da suntem ...dar avem cu ce...nu ca altii care se dau mari razboinici dar au iesit de pe harta ( si aici nu bat apropouri la tine sau tzispe -scuze daca i-am gresit numele :p - pe care va respect - motivele nu le spun deocamdata)!
3. Singurii activi nu sunt numai cei din 13 dar multi din IMMO vorbesc pe harta ..lucru ce se poate vedea din orice statistica! Avem reprezentantii nostri pe extern!
4. Suntem legende (sic:p:p:p) dar legende vii! Si inca ceva...suntem si mereu vom fi legende alaturi de aliatii nostrii! Se stiu ei :p !


Sa aveti o zi buna in continuare!
 

DeletedUser

sa o luam metodic:
1. Atata timp cat sunt in IMMO sunt jucatori IMMO si nu improvizati sau cum vrei sa zici tu!
2. Laudarosi? Da suntem ...dar avem cu ce...nu ca altii care se dau mari razboinici dar au iesit de pe harta ( si aici nu bat apropouri la tine sau tzispe -scuze daca i-am gresit numele - pe care va respect - motivele nu le spun deocamdata)!
3. Singurii activi nu sunt numai cei din 13 dar multi din IMMO vorbesc pe harta ..lucru ce se poate vedea din orice statistica! Avem reprezentantii nostri pe extern!
4. Suntem legende (sic) dar legende vii! Si inca ceva...suntem si mereu vom fi legende alaturi de aliatii nostrii! Se stiu ei :p !

daca este sa analizam, peste tot exista paduri sa aiba uscaciuni
culmea este, ca desi eram in razboi cu voi, nici eu nici anne nam purtat pica si nu purtam pt 1 juc din immo, ci chiar pe "jucatori din 13"
de respect, fiecare neam castigat 1 respect prin ceea ce a stiut mai **, pt ca eu chiar daca nu am fost si sunt cel mai bun la acest "joc", am castigat multi prieteni, si tot-odata respect prin felul meu de a fi, iar cei care tot ** baliverne ca sunt noob, si altele, verificati pe L20 sa vedeti cum va inselati !!

in rest.....prea plictisitor pe aici, trebuie sami aduc ceva prieteni sa distinga atmosfera...pt fete, iar pt baieti...admirati semnatura mea, ca ajunge !!!

Peace..
 

DeletedUser15358

Vad ca majoritatea posturilor apartin unor persoane care sunt inexistente pe l10.Multa vorba pe forum,0 actiune in joc.
Daca nu ma insel aici ii sectiunea Politica si propaganda nu un canal de socializare.Adica se face referire strict la ce se intampla pe harta. Da na,ce stiu eu...
 

DeletedUser

in mare da, acum oricum nu mai conteaza...noi sa fim sanatosi

gykanes, de unde esti, poate bem intro zi o bere !!!
 

DeletedUser34781

eu as muri cu asa harta, zau asa...
mi-as dori-o pe congres sa-mi arate cum naiba au facut liniutele alea pe harta, sau faze de genul...
pai voi nu va mai distrati, pentru voi e o corvoada lumea 10:p
sorry
 

DeletedUser3192

in mare da, acum oricum nu mai conteaza...noi sa fim sanatosi

gykanes, de unde esti, poate bem intro zi o bere !!!

tocmai din Mehedinti :p...slabe sanse...de cand imi "mint" colegii ca ne intalnim si nu am reusit!

eu as muri cu asa harta, zau asa...
mi-as dori-o pe congres sa-mi arate cum naiba au facut liniutele alea pe harta, sau faze de genul...
pai voi nu va mai distrati, pentru voi e o corvoada lumea 10:p
sorry


Cu congres am vorbit despre liniutele alea...au si avantaje si dezavantaje acele liniute... dar nu m-as apuca sau nu m-as fi apucat sa fac acele liniute pentru ca e prea multa bataie de cap! :p
De ce sa murim? O ducem destul de bine...ne zbatem sa avansam sa ajungem si noi langa G~E sa avem in fata adversari redutabili!

PS: de ce crezi ca e o corvoada?
 
Ultima editare de un moderator:
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus