Primul Razboi mondial

DeletedUser4932

am si gasit


obelus
Senior Member

Adaugă data: 08.04.2008

10.04.2008, 22:25:59 Sus Forward Message Reply With Quote
)
sunt tayfun
am ban pe contul meu )
__________________
UNITED L5
Prieten si om de incredere TayFun

da am zis asta si oi recunosc, dar k sa ai mai multe conturi pe forum tre sa ai si pe joc, rog admnii sa faca verificarea celor 2 conturi
 

DeletedUser

din moment ce ai zis-o cu gura ta nici nu mai are rost sa maai te aperi pentru cazu asta
 

DeletedUser4932

din moment ce ai zis-o cu gura ta nici nu mai are rost sa maai te aperi pentru cazu asta

ma apar pt k aseara cand am scris eram online si eu si obelus se poate verifica de catre admini, si sincer dak admnii gasesc ceva imptriva mea accept si pedeapsa maxima, adik inchidera contului, sunt unul dintre cei care au zis k dak ai mai multe conturi, indifertent k ai 1, 2 sau mai multe sa fi pedepsit cu pedeapsa maxima....
 

DeletedUser

Deci...eu in locu vostru in loc sa ma cert si sa bat atat apa in puia as cauta ca sa trimitem un atac combinat pe burn sau ceva.... parca voi 2 trbuia sa fiti aliati.. plm. Si topicu forumului este despre razboi ;).. ;)Animix si darkmagic tot in top 10 sunt de o perioada de timp..
Sa va mai spun ceva si dupa aia ceaules ~daca pica dream team .. din burn pica tot brun dupa ei deci jucatorii satia cu multe puncte ..care nu stiu ce sa faca cu ele i'as ruga friumos sa termine razboiul asta odata ca prea se lungeste si ii imposibil ca 210 oameni(sau cati are burn) sa'i arunce pe restu la margine
 

DeletedUser

dupa ce am mai cititi niste threaduri p'aci imi pare rau ca l'am scirs asta.. nu ar fi exclus ca tai fun sa fie spion burn.. deci nu va organizai cu el dupa ce face..
E un membru dinala care da din coate cand in stanga cand in dreapta numai ca sa creasca in puncte ??? Mai cunosc inca cativa deastia .. n'ai tu grija tot in t-u-a o crescut si aia
 

DeletedUser

vad ca se distreaza lumea pe aici
acum, nu stiu ce problema aveti voi cu giulesteanul si leulgreu
stiu ca pana mai ieri se injurau, dar poate s-au mai ramolit, au inteles ca razboiul e un lucru rau, mai buna e pacea, chestii d-astea
ce pot spune, iubirea pluteste in aer
sunt majori, sunt vaccinati (cred), e treaba lor ce fac

tayfun, toti iubesc tradarea si urasc tradatorul, nu stiai asta cand ti-ai ales "specializarea"? macar daca erai un spion mai inteligent, dar vad ca tu nu stii decat sa agiti apele in cel mai ostentativ si evident mod cu putinta
un spion ar trebui sa fie mai discret
in phx nu s-a pus niciodata problema obligarii unui membru sa atace un aliat personal, de asta esti inca acolo
nu stiu ce ai, dar tu chiar atragi necazurile, asa ai facut si cu rhymes, l-ai enervat pana a zis ca te scoate de pe harta; a uitat dupa ce ti-a luat 3 sate

eu sunt unul din aia care l-au atacat pe leulgreu, si cred ca l-am atacat pana m-am plictisit si abia daca i-am luat cateva sate, deci omul ori e foarte bun ori e bunicel dar e 24/24 pe triburile (probabil a doua varianta)
pna-ul cu fm a fost ideea lui giulesteanul, nimeni de la noi nu s-a opus (a se citi toti s-au abtinut)

si asa m-am trezit eu cu mov prin preajma
cred ca ma mut langa vechiul meu prieten xthunderx :D
 

stou

member
Scor reacție
0
Fratilor eu nu inteleg ce tot aveti de impartit In primul rand topicul se cheama primul razboi mondial nu Tai fun VS leugreu deci parerea mea acesta discutie ar trebui purtata pe privat nu aici in vazul tuturor (nu e o fala sa te certi ca la usa cortului )
De fapt ce aveti de impartit !!!!! Tay fun vad ca ti-ai pus in cap atat aliati cat si
dusmani pentru ce ????Ce ai de castigat daca iti scoti ochii cu leulgreu aici pe forum si mai nou si cu giulesteanul !!!!!!
Sincer am inceput sa ma plictisesc de acest forum daca vor mai continua astfel de vendete personale nu mai intru e pierdere de timp !!!
Eu dupa cunostintelor mele(care consider ca is limitate) consider ca acest forum ar trebui sa aiba subiecte de interes general nu subiecte de genul Tay fun a luat un sat de la leugreu care de fapt era al giulesteanului si era o intelegere intre cei doi Sincer ma doare in cot de problemele voastre personale si probabil 90% din cei care citesc acest forum au aceeasi opinie
Sau macar daca tineti mortis sa va certati deschideti o tema noua Cu numele voastre Tay fun Vs leugreu,giulesteanul in felul asta ceilalti vom fi scutiti sa mai citim tiganeala vostra (fara referire la romi !!! )
 

DeletedUser4932

:))
=)))
si tot o data ma abtin sa mai comentez aberatiile altora, dar o data ce altaieri ma ataca leulgreu, ma trezesc k un marit aliat ma obliga sa stau lin, ce dreaq eu sunt mai mic!....
si din ce am citit confirma ce banuiam.
eu spun doar un lucru:

NU UIT SI NU IERT, CHIAR DAK ASA PARE!

Nu voi mai scrie nimik, decat dak ma voi simti obligat.
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

sa revenim putin on-topic

Side 1: ~EC~ ~PHX~ UNITED T-U-A

Side 2: BURN JUST LoW dacii 300

Timeframe: Dintotdeauna

Cuceriri totale:

Tabăra 1: 42,557
Tabăra 2: 21,399
Diferență: 21,158

image.php


Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 3,120
Tabăra 2: 1,716
Diferență: 1,404

image.php


Numărul total de puncte al cuceririlor:

Tabăra 1: 271,472,874
Tabăra 2: 95,031,138
Diferență: 176,441,736

image.php


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 23,666,776
Tabăra 2: 14,133,152
Diferență: 9,533,624

image.php




am bagat 300 pt ca ei au razb declarat cu ec... dar k.l. si rcrd iam lasat deocamdata in saracia lor:)).. nu vroiam sa fac scor pt side 1 =))
 

stou

member
Scor reacție
0
Panzerule nu stiu de ce i-ai bagat si pe 300 Dupa cum prea bine stii ei fac parte din alta familie :))
 

DeletedUser

draga stou... razboiul asta nu e intre 2 familii./... si familia ec-united-phx contra cea formata din just burn si low si 300-k.l.-rcrd

dar din cauza faptului ca k.l. au prea multa varzan ei nu sunt in stare sa declare razboi ca vai de mine noi suntem diplomati...in realitate niste mari ofticati... oameni maturi de 30-40 de ani din tribul ala dau lectii la oricine... sa va spuna bric ca el stie cat de bine cunosc cei din k.l. jocu =))
 

DeletedUser

of of...pana maine numele burn nu mai exista... pakt ca au fost persoane care siau batut joc de numele ala ca chiar suna promitator la inceput...dar na ce sa le faci:)

felicitari darkmagic si marius2bad pt dezmembrarea burnului...sunteti niste oameni de toata coma:))
 

DeletedUser1284

Waw!!

~BURN~ sa umplut de fake de la UNITED...sperietura mare...na..ce sa faci...si au desfintat tribul.....dar ideea este urmatoarea..UNITED -FAKE- si cucerire HAPPY....buhaha..surprize..surprize...sau stupize..stupize:):)
 

DeletedUser2368

Doamne prostia pute pe acest forum ! :) Repede comentati ! Eu nu vad nici un ~ec~ invingator ! Eu nu vad nici o clasica in continentele principale frumoasa ! Nu mai vad de mult timp un razboi mondial ! Doar 3 grupe de jucatori ! Aia care habar nu ai ce inseamna razboi si stau la pomana si se mandresc ca au xxx sate pline ochi ! Cei care nu au timp din diverse motive dar tot mai ataca si fac ceva ! Si cei activi care ataca mereu si cresc si una alta, dar nu din pomeni !

Din cate vad tribul BURN inca mai exista ;) Ca s-a plecat ca sunt in alt trib ! Tot spiritul burn in au in ei ! Pentru ca ei au inceput si au ridicat acel trib !

Si inca ceva daca nu stiti despre ce e vorba ciocu mic si joc de glezne pustii ! Nu va atribuiti merite care in primul rand nu sunt ale voastre si care inca nu exista ! ;)
 

DeletedUser

frate tu chiar visezi!
daca erati tari si ardea flacara in voi nu mai scuipai taciunii stinsi din tine aici si imi rupeai capu si mie si tuturor care sunt inca in tribul in care au inceput razboiul nu ravasiti de teroare si atata stres, gata revinoti iti dau eo' 2 palme? v-ati stins, v-a batut vantul. serios!!!
trebuia sa ajungeti pomanagiiiiiiiiii de jucatori din ec din urma nu sa cadeti de acord sa desfiintati un mare trib, sa suflati akm cu fum pe nari ca sunteti tari da imprastiati de haosul razboiului sa stergeti conturile sau mai stiu io ce.
pur si simplu te ascunzi dupa degete, nu vad faptele, acum citesc vorbele


citeste jos acum, tu faci cum scrie ai fost lovit si acum lovesti da lovesti tarziu si cu ce nu trebuie...
 

stou

member
Scor reacție
0
Fratilor gata Burn e istorie ~EC~ este inca in picioare
Regele a murit traiasca regele gata .Ce tot atat frate s-a terminat fiecare deacuma sa isi vada de propriul trib si sa uite de existenta Burn .Nu mai este ca a fost distrus de Dark sau mai stiu eu cine de acolo SI CE DACA.Nu i-am ales eu .Ei s-au impus in interiorul tribului si au fost urmati de acestia.Daca conducerea Burn a dat gres atunci intregul trib Burn a dat gres pentru ca cei ce conduceau acest trib oglindea si gandirea celorlati membri ai tribului punct.
Alte subiecte !!!!!!
 
Sus