Primul Razboi mondial

DeletedUser

dupa parerea mea nu e nimeni victorios din prima
depinde cum luptam noi si cum lupta si ei
 

DeletedUser

dap ... mult de munca , dar tinand cont de aliantele facute cred k EC PHX si ceilalti au prima sansa ... BURN desi sunt un trib ff. bun nu le dau sanse prea mari de izbanda ptr k n-au aliati prea puternici..:rolleyes:
 

DeletedUser2368

~EC~ cu PHX merg de cand se stiu pe lumea asta mana in mana :) burn face acum aliante sa mai fie cativa cu ei ! iar daca vor fi tradati de vreo noua alianta de asta "minunata" sunt mancati ! :)
 

DeletedUser

Pe aceasta cale Tribul UNITED vrea sa multumeasca unui anumit jucator(am aflat cine e) care datorita legaturilor sale cu inamici nostri ne-a sters forumul.Ii multumim k ne-a ajutat in al restructura.Si ii cerem sa ne trimita vederi de la marginea lumi.
 

DeletedUser

Pe aceasta cale Tribul UNITED vrea sa multumeasca unui anumit jucator(am aflat cine e) care datorita legaturilor sale cu inamici nostri ne-a sters forumul.Ii multumim k ne-a ajutat in al restructura.Si ii cerem sa ne trimita vederi de la marginea lumi.

care i ala?
 

DeletedUser

ca sa va faceti o idee :D
forummapwarpr8.png
 

DeletedUser

Un razboi care se va termina cu un invingator numa.
Voi cn credeti ca va castiga?:rolleyes:
 

DeletedUser3235



am facut si eu o harta , unde i-am adaugat si pe cei din EMPIRE, desi au zis ca nu se vor baga in razboi , imi vine greu sa cred ca nu vor intra si ei atat timp cat fac parte din aceias familie cu BURN.

cei mai buni sa castige !;)
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser994

se pare k ieri am ales tabara victorioasa :p
asta o spun de pe acum chiar dak cred k acest razboi se va prelungi cel putin pana in vara sau poate chiar pana se va termina aceatsa lume :D

=)) tu de unde stii ca o sa ramai in T-U-A ?
 

DeletedUser994

deja serendipity , conducatorul LoW imi bate apropo`uri ca de obicei conducatorii cad primii, se pare ca voi avea ceva treaba cat e razboiul asta :). Oricum bafta familiei adverse! Fie ca cei mai buni sa castige. Am o intrebare pt cei din dacii : Ne aveti trecuti ca si dusmani? Ca sa stim cum modificam diplomatia.
 

DeletedUser

Am tot vazut aici fel si fel de pareri despre asa zisul razboi mondial haideti sa va zic cum sa intamplat totul

acu vreo saptanama Ec cu Phx sau hotarat in final sa isi faca familia de care se vorbea de mult timp

Burn auzind asta a intrat in panica si a inceput sa faca aliante cu o gramada de triburi cu care nu ar fi facut in mod normal

Din asta Noi cei din Ec am tras o concluzie se pregateau de razboi asa ca ne-am facut o academie adica T-U-A si am vb cu United pt ca sunt langa Burn si ei sa intre in Familie

Burn au fost scosi de la PnA si asta a Fost

Am postat asta ca sa nu apara posturi De alta maniera si pt a informa pe cei care nu stiau:D;):eek:
 

DeletedUser

Da pt ce trb sa ia cuiva ? :D Nu si-au exprimat dorinta de aa intra in razboi probabil au alaint acu burn ca vam zis au facut multe aliante :D
 
Sus