Primul Razboi mondial

DeletedUser

Da, united spuneti voi ca e langa noi, dar voi i-ati luat sa mai trageti de timp, ca UNITED e un trib slab cu multi jucatori de unde ai ce sa mananci.
 

DeletedUser

Da, united spuneti voi ca e langa noi, dar voi i-ati luat sa mai trageti de timp, ca UNITED e un trib slab cu multi jucatori de unde ai ce sa mananci.

din cate am vazut azi noapte pe TW Tools nu e chiar asa cum zici
v-au luat si ei sate
 

DeletedUser

sunt putini useri din top 20 care au luat majoritatea satelor prin lupta si nu prin cedare, asea ca topul nush cat ajuta la o apreciere corecta a valorii, si razboiul se duce de userii de la granita nu de cei din interior!
 

DeletedUser

sunt putini useri din top 20 care au luat majoritatea satelor prin lupta si nu prin cedare, asea ca topul nush cat ajuta la o apreciere corecta a valorii, si razboiul se duce de userii de la granita nu de cei din interior!

nu ai inteles ce am vrut sa zic
m-am uitat pe TW Tools la sate luate de united de la voi si invers
intr-adevar le-ati luat mai multe dar v-au luat si ei
asta am vrut sa subliniez
pana acuma PHX-BURN = 11-0 daca nu ma insel
nu stiu daca ei ne-au luat ceva
TW Tools spune tot
 

DeletedUser

cu o floare nu se face primavara, cam asta vroiam sa zic .. nu m`am referit la nici o afirmatie in mod direct , dar cred ca e inutil ca in clipa de fata sa se poata prezice ceva concret.

PS : sper sa nu ma plictisesc de joc pana cand voi da piept cu un adversar "furios"
 

DeletedUser

Salut a spus:
[/u]
Prietene,ia zi nu vrei s avii in BURN?:))Daca intri ,poti satia duci si prietenii:)Razboiul astfel se va termina:)Intrati la noi si gata:)Intyra si crown si tu ,si prietenii vostrii,si suntem cei mai tari:)Nu trb sa mai piarda nimeni sate din UNITED sau BURN.Oricum avem deja multi din UNITED in BURN,deci ai si la noi vechi pieteni.Astapt raspunsul tau:)


le e frica de noi???
 

DeletedUser3235

asa procedeaza si cu membri nostri , trimit msj celor din ~EC~ ca sa mearga la ei.
ps: cu recrutari nu castigi un razboi.
 

DeletedUser

le e frica de noi???

mie unul imi este foarte frica de "voi", si eu as vrea sa stiu cine a scris si cui i`a fost adresata acea invitatie!


PS1 : am numai babe si copii oligofreni si epileptici in satele mele, bravii luptatori s`au ascuns de frica "voastra".
PS2 :daca zic ca nu mie frica ma acuzati de inganfare, iar daca zic ca mie frica imi spuneti ca va iau la misto ... nicicum oare nu e bine?
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

asa procedeaza si cu membri nostri , trimit msj celor din ~EC~ ca sa mearga la ei.
ps: cu recrutari nu castigi un razboi.

Postati va rog toate mesajele in care au fost facute invitatii catre membrii vostri sau rapoartele.
Cred ca problema sta invers. Membrii vostri fac cerere in Burn sau EtC
 

DeletedUser3235

nu am sa va dau acum membri de gol , care trimit msj membrilor mei , probabil ii stiti si voi.
cat despre membri care vor sa vina la voi , ii mai greu de crezut ca avem , noi nu suntem un trib simplu , suntem o echipa , drept urmare refacerea noastra foarte rapida imediat dupa dizolvarea tribului. si cred ca stii si cine a fost , nu am sa spun eu aici , dar probabil ca stii si din ce trib a fost.
daca vreiau sa plece plecau atunci cand sa dizolvat tribul nu acum.
 

DeletedUser

nu incepeti cu rautatile ca la actiunea respectiva .. s`au trimis atacuri pe noi ... si ca baieti buni am scos trupele sa nu`l macelarim pe .... dar in fine .. e o propaganda ieftina daca dati in Burn de dorul lelii ...
 

DeletedUser

astea nu sunt rautati
asa e la razboi si probabil ca aveti experienta si din alte lumi :D
 

DeletedUser

la cate puncte ai nici nu ma mir ca ai timp de forum extern
si la cum esti pozitionat
of doamne ma tot voi vorbiti din BURN care stati bine mersi

faptul ca am putine puncte nu inseamna ca nu am dreptul sa`mi exprim parerea despre un anumit lucru...iar dak sunt bine pozitionat si stau bine mersi NOROcUL meu..ce sa fac..
 
Sus