Primul razboi mondial?

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser6715

scitii stiu sa dea clasa doar cand vor :D bineinteles mai sunt triburi care mai pot da clasa precum DIE. si LR care a evoluat foarte mult in ultimul timp:D
 

DeletedUser

scitii stiu sa dea clasa doar cand vor :D bineinteles mai sunt triburi care mai pot da clasa precum DIE. si LR care a evoluat foarte mult in ultimul timp:D

si pana la urma cu ce te ajuta clasa daca tu pierzi sate in favoarea dusmanului si nu recuperezi teren?
oricum nu cred ca asta se paote numi un razboi mondial inca:)
mai sunt destule triburi care inca nu si-au ales o tabara
 

DeletedUser

Side 1: Die. LR AoF LS-AX

Side 2: Scitii TLB M.T.

Timeframe: Ultimele 48 de ore

Cuceriri totale:

Tabăra 1: 1,024
Tabăra 2: 438
Diferență: 586

image.php


Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 33
Tabăra 2: 31
Diferență: 2

image.php


Numărul total de puncte al cuceririlor:

Tabăra 1: 7,342,957
Tabăra 2: 4,686,541
Diferență: 2,656,416

image.php


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 338,064
Tabăra 2: 328,775
Diferență: 9,289

image.php
 

DeletedUser7458

Side 1: LS-AX Die. LR

Side 2: Scitii M.T. TLB

Timeframe: Ultimele 24 de ore

Cuceriri totale:

Tabăra 1: 394
Tabăra 2: 194
Diferență: 200

image.php


Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 38
Tabăra 2: 4
Diferență: 34

image.php


Numărul total de puncte al cuceririlor:

Tabăra 1: 2,806,750
Tabăra 2: 2,000,649
Diferență: 806,101

image.php


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 408,265
Tabăra 2: 39,904
Diferență: 368,361

image.php
 

DeletedUser8696

chiar asa marele trib M.T. numai rezista singur :eek: cauta sa fuzioneze cu oricine :))...si daca nu merge cu tdk unde se duc in die. :confused:
si acum care e marele razboi mondial...toti contra ls-ax :D va asteptam :D
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

chiar asa marele trib M.T. numai rezista singur :eek: cauta sa fuzioneze cu oricine :))...si daca nu merge cu tdk unde se duc in die. :confused:
si acum care e marele razboi mondial...toti contra ls-ax :D va asteptam :D

:rolleyes:mai rezistam mult si daca noi eram 12 membri activi si voi un trib de 400 si de abia ne luati sate si satele alea le recuperam inapoi...:(
 

DeletedUser8696

:rolleyes:mai rezistam mult si daca noi eram 12 membri activi si voi un trib de 400 si de abia ne luati sate si satele alea le recuperam inapoi...:(

Ma nu cred k toti cei 400 de playeri erau pe langa voi cu cate 20 -30 de sate:D :)))ca sa zici ca te aparai la 400 de playeri. Asa ca si in granitza pe langa cei 12 ai vostri poate erau 10-15 de la ls-ax nu mai mult asa nu mai urla ca voi 12 faceati ce nu fac altii cu sutele...totusi alt motiv la fuziune decat FRICA nu gasesc..voi ce raspuns aveti ? de ce ati facut fuziune cu mt ? poate ca de frica unui trib "mamut " cum ii ziceti voi ...:confused::D
 

DeletedUser

Ma nu cred k toti cei 400 de playeri erau pe langa voi cu cate 20 -30 de sate:D :)))ca sa zici ca te aparai la 400 de playeri. Asa ca si in granitza pe langa cei 12 ai vostri poate erau 10-15 de la ls-ax nu mai mult asa nu mai urla ca voi 12 faceati ce nu fac altii cu sutele...totusi alt motiv la fuziune decat FRICA nu gasesc..voi ce raspuns aveti ? de ce ati facut fuziune cu mt ? poate ca de frica unui trib "mamut " cum ii ziceti voi ...:confused::D

cred ca citind printre randuri vad o urma de ciuda in ceia ce spui tu;)
daca o mana de oameni va tineau in sah nu cumva aveati voi o problema?!
eu au venit alaturi de noi pt ca sunt jucatori buni pe unii cunoscandu-i dinainte de L3. eu zic ca frica nu este un motiv pe care sa-l poti enunta tu, atunci cand vezi ca intr-o anumita formula nu mai este ok schimbi , dar asta se cheama strategie si nu sunt sigur ca vb aceiasi limba
 

DeletedUser8696

strategie zici ...?:-? si santajul la voi e tot o strategie am inteles:confused:...oricum daca incepe razboiul cu tdk va promit ca veti auzii de mine...:D:cool:
 

DeletedUser7458

In lumea 3 este cea mai proasta strategie de joc ... se schimba diplomatiile in fiecare luna!! cei mai mari dusmani devin aliati si aliatii devin dusmani ... se rup fratii pentru interes... Din cat imi aduc aminte MT prieteni buni cu SWAT care a fost tradat de TDK. normal ar fi fost razboi intrei ei nu fuziune.. dar uni sunt prea slabi pentru jocul asta!!


eu ma intreb ce rol va avea scitii in fuziunea MT cu TDK.. Tdk infratiti cu DIE. automat probabil ii si ajuta in marele razboi cu scitii iar Scitii tradati pentru a doua oara de MT, cu fuziunile odata cu ants acum cu tdk...

Adevarul este ca Die. sunt prea puternici pentru orice trib de pe l3!! Felicitari!!
 

DeletedUser

strategie zici ...?:-? si santajul la voi e tot o strategie am inteles:confused:...oricum daca incepe razboiul cu tdk va promit ca veti auzii de mine...:D:cool:

ca sa fiu sincer eu abia acum am auzit de tine si nu a fost o placere sa observ ca exista inca, in matura lume 3, oameni care gandesc atat de subiectiv crede-ma ca este un eufemism cand spun asta
 

DeletedUser

In lumea 3 este cea mai proasta strategie de joc ... se schimba diplomatiile in fiecare luna!! cei mai mari dusmani devin aliati si aliatii devin dusmani ... se rup fratii pentru interes... Din cat imi aduc aminte MT prieteni buni cu SWAT care a fost tradat de TDK. normal ar fi fost razboi intrei ei nu fuziune.. dar uni sunt prea slabi pentru jocul asta!!


eu ma intreb ce rol va avea scitii in fuziunea MT cu TDK.. Tdk infratiti cu DIE. automat probabil ii si ajuta in marele razboi cu scitii iar Scitii tradati pentru a doua oara de MT, cu fuziunile odata cu ants acum cu tdk...

Adevarul este ca Die. sunt prea puternici pentru orice trib de pe l3!! Felicitari!!

esti complet pierdut pt umanitate
cert este ca inca o data dovedesti ca nu sti nimic despre politica lumii trei
 

DeletedUser

In lumea 3 este cea mai proasta strategie de joc ... se schimba diplomatiile in fiecare luna!! cei mai mari dusmani devin aliati si aliatii devin dusmani ... se rup fratii pentru interes... Din cat imi aduc aminte MT prieteni buni cu SWAT care a fost tradat de TDK. normal ar fi fost razboi intrei ei nu fuziune.. dar uni sunt prea slabi pentru jocul asta!!


eu ma intreb ce rol va avea scitii in fuziunea MT cu TDK.. Tdk infratiti cu DIE. automat probabil ii si ajuta in marele razboi cu scitii iar Scitii tradati pentru a doua oara de MT, cu fuziunile odata cu ants acum cu tdk...

Adevarul este ca Die. sunt prea puternici pentru orice trib de pe l3!! Felicitari!!

Domnule esti absolut rupt de realitate..ce elucubratii :D
 

DeletedUser

totusi avea si o parte de adevar in ce a zis :) ultima propozitie in care vorbea despre die. :) era mult adevar in acele cuvinte :D
 

DeletedUser

banuiesc ca daca nu dati afara refugiatii

Refugiati? Ma faci sa rad. N-ati reusit sa scoatei o mana de oameni, asta nu-i face refugiati. Si apropos, bau-bau, parca o lasasei moale cu lumea 3, cel putin asa intelesesem dintr-un post de-ale tale ;)
 

marakesh

member
Scor reacție
0
da.... m-am lasat de lumea 3 ca nu am cu cine sa joc..... care sunt conditiile ca un jucator sa fie declarat refugiat?... atacuri in ultimele 24 de ore?.... hmmm.... deci embrionu & co. sunt refugiati.... => TDK.... trib de refugiati.... qed.
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus