Probabile razboaie

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

Ce razboaie credeti ca se vor purta in urmatoarele saptamani/luni? La ce triburi va asteptati sa poarte razboi, pe fiecare continent?
Pe continentul unde sunt eu, ma astept ca LND sa se lupte cu Arienii, dar pe bucati...caci se vor imparti in 3 parti, de marimi apropiate...
Timpul probabil de izbucnire: 7-10 zile.
Tribul castigator cred ca va fi si cel care isi adjudeca acel continent.
 

DeletedUser9858

mai respira, inca e la inceput pana la adjudecarea continetelor sa pot intampla foarte multe si schimbari de trib si diplomatice e abia inceputul.

parerea mea e ca abia dupa ce o sa fie mai multi jucatori mai devoltati o sa vedem razboie serioase acum doar putin pot lua sate inamice si daca ii varzuiesc armata
 

DeletedUser22307

vine 1 mai vara frumos la mare sa vezi intai cine mai ramane oricum dispar triburi apar altele dureaza
 

Adenauer

member
Scor reacție
105
Vine lumea urmatoare, cu viteza 2, dupa cum s-a anuntat, sa vezi atunci cine mai ramane...:D
 

DeletedUser41131

acum depinde si de satarile lumii 29
daca tot atatea pretentii financiare au,nu cred ca aduni o mana de oameni capabili...
probabil doar cei ce au prea mult timp la dispozitie vor incerca viitoarea lume

____________________________
don't love and cryjust **** and smile
 

DeletedUser42028

mai respira, inca e la inceput pana la adjudecarea continetelor sa pot intampla foarte multe si schimbari de trib si diplomatice e abia inceputul.

parerea mea e ca abia dupa ce o sa fie mai multi jucatori mai devoltati o sa vedem razboie serioase acum doar putin pot lua sate inamice si daca ii varzuiesc armata

După ce ai cutremurat lumea 9,ai venit și aici?Nu de alta dar să știu și eu unde să fug de un mare jucător ca și tine,să nu dăm naștere la vre-un posibil viitor probabil război.Observ că ai rămas același „mare filosof” în prezicerea „probabilelor războaie”.
 

DeletedUser9858

După ce ai cutremurat lumea 9,ai venit și aici?Nu de alta dar să știu și eu unde să fug de un mare jucător ca și tine,să nu dăm naștere la vre-un posibil viitor probabil război.Observ că ai rămas același „mare filosof” în prezicerea „probabilelor războaie”.
zaaaaaaaaat la cusca
 

DeletedUser41807

Vine lumea urmatoare, cu viteza 2, dupa cum s-a anuntat, sa vezi atunci cine mai ramane...:D

28 este o lume naspa :( , un sat la 2 campuri de mine cu nobilul faceam 1 ora si 15 :( iar pe viteza 2 faci maxim 25 :)) , innebunisem cu farmatul si am dat stergere :))

Va astept pe 29 ;)
 

DeletedUser9858

k77 scrie pe tine dacă continui astfel.


:D:D:D:D:D daca esti asa "valabil" cum te lauzi pe aici te astept in zona la mine k57 si stam de ** ca intre player si ferma;),aici no sa mai ai tatici sa te creasca sau sa te ajute ca pe lumea 9.
pana te hotaresti faci ceva mai util decat sa urmaresti forum extern cu postarile mele fa ce tiam recomandat:


zaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaat;)
 

DeletedUser23756

Ce razboaie credeti ca se vor purta in urmatoarele saptamani/luni? La ce triburi va asteptati sa poarte razboi, pe fiecare continent?
Pe continentul unde sunt eu, ma astept ca LND sa se lupte cu Arienii, dar pe bucati...caci se vor imparti in 3 parti, de marimi apropiate...
Timpul probabil de izbucnire: 7-10 zile.
Tribul castigator cred ca va fi si cel care isi adjudeca acel continent.

Stii ca mi-ai dat idei? 10-0 pentru Arieni
 

DeletedUser

In termenul prognozat s-a declansat prigoana Arieni contra LND.
M-am inselat insa cu izbucnirea razboiului, asa e. O parte face plata si alta incaseaza fara viceversa.
Mai fac atunci inca o prognoza: in maxim 10 zile LND pica sub locul 40.
 

DeletedUser22307

analist joci pe l28
fa o prognoza si la tribu in care ma aflu
 

DeletedUser

Mult nu o sa mai stati nici voi, o sa intre o tornada si o sa va mute. :D
 

DeletedUser

arienii au inceput sa se-ncaiere cu lycanii sau sunt doar schimburi de sate?
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus