Program anti bot

  • Autor subiect DeletedUser5970
  • Data de început

DeletedUser5970

Va salut,

Avem un mic scenariu: am atacuri de trimis sau intampinat, stim cu totii ca secundele fac legea in acest joc, se apropie timpul sa apas butonul de atac/sprijin, tic tac tica tac... e momentul, vreau sa dau click pe buton si-mi apar numerele si un chenar in care sa le introduc, ce pofta mai am eu de joc in cazul asta ?
O fi util dar cu defectele lui, era mai rapida faza cu apasa pe cercul intrerupt si erau doar doua pline.

Asigura sau nu o mai buna placere a clientului de a juca jocul ?
 

DeletedUser24788

eu vreau sa se scoata de tot porcaria asta ... dai cu bot fara bot nu conteaza daca e s pierzi satul tot il pierziiar daca dai cu bot se face usor un prtsc se trimite la admini si il rezolva pe cel ce a dat cu boturi de asta
 

DeletedUser5970

Lasa.. avem boti, bonus care incepe la 2 si se termina la 10, sunt singuru care are impresia ca jocul asta o ia la vale ?
 

Deleted User - 213220

Da si le pasa lor?Oricum bani vin dc i-ar durea?Macar dadeau un anunt ca sa nu mai atacam degeaba dar nu avem cu cine , asa administratori asa joc.
 

DeletedUser5970

Nu stiu de ce dar am impresia ca o sa se scumpeasca din nou premium, trebuie luata in calcul dubla impozitare la duzina de boti si intretinerea serverelor pentru a evita astfel de neplaceri cauzate... pentru binele nostru, da da da
 

DeletedUser5151

Gabby, gandeste-te ca ei acuma isi fac acel videoclip, si o sa il difuzeze la televizor, si o sa plateasca bani grei la PROTV sa bage reclama imediat dupa stiri, si costa treburi de-astea.. Inno, sectiunea triburile o sa dea faliment in maxim 2-3 ani daca nu se face nimic, de a imbunatati calitatea jocului.. cand ai multe sate si dai scroll apare bara aia de jos si aia de sus aiurea..
 

DeletedUser5970

Videoclipul meu o sa fie inspirat din realitate, intuneric la 10 dimineata ca sa fie in concordanta cu bonusul de noapte iar de pe treptele ce duc la birourile superiorilor, o sa coboare, de sus, atat de sus incat te doare gatu de la atata privit, o luminita, reprezentand pe doamna congres, care coboara pana la poarta, unde-i sarmanul de mine si-i spun:

"avem un gandacel, definit in termeni tehnici ca bug"

si primesc raspunsul ce ma inveleste cu caldura si speranta:"am luat la cunostinta"

POC!! (tresar) poarta a fost inchisa, trantita, nu mai poti raspunde.

...ok, asteptam

A doua zi, dimineata, ciripesc pasarelele, zburda gazelele iar fluturii fac tumbe... deschid ochii, ora 10, bezna totala :eek: bonusul de noapte activ :mad:

Sa-mi rup iar gatul asteptand speranta de sus ?? NU! in clip tre sa facem reclama si la forumul extern al jucatorilor, trebuie sa defilam cu tot ce avem... si ca sa dea bine pe utube, postez aici.

Regizor eu, inspirat din trista realitate, multumesc mamei care mi-a platit contul premium, acum nu mai e nevoie, 7000 pp la mine... zi tu lordule ca nu o sa ma votezi
 

DeletedUser5970

Si am uitat de linia melodica...ceva tandru...ca la scufundarea titanicului..nu pt faptul ca se scufunda ceva, ci pentru ca nu se scufunda singuri
 

DeletedUser

Gabi, ai speranta sa castigi? avand in vedere cate se intampla te-ar mira ca daca tu esti pe 1 (inainte de finalizarea votarii) nu n voturi; cel de pe 2 are m voturi sa apara subit n-m+1 voturi celui de pe 2? (povestea ar continua pana te-ar scoate din clasament de tot)... asta doar pt a nu se face antipropaganda :))
 

DeletedUser

votati GabbY-Ghost premier in locu lui Boc!!!*
Asa, serverere romanesti nu vor mai face POC!!!

*Campanie pentru trezirea cucului la 8 dimineata (nu cucu lui gabby, nebunilor, ca doar la prostii va sta gandu de cand nu mai merge nimic ca lumea pe joc) si implementarea unui nou sistem, precum cel de tikete, in care sa putem sa transmitem urarile de sanatate echipei ce se ocupa de "buna" functionare a serverelor (Atentie!!! injuraturile permise, ca altceva nu se poate scrie intr-un astfel de tiket).

Votati GabbY-Ghost si va promitem ca va scapam de toti bootii!!!!
 

DeletedUser

votati GabbY-Ghost premier in locu lui Boc!!!*
Asa, serverere romanesti nu vor mai face POC!!!

*Campanie pentru trezirea cucului la 8 dimineata (nu cucu lui gabby, nebunilor, ca doar la prostii va sta gandu de cand nu mai merge nimic ca lumea pe joc) si implementarea unui nou sistem, precum cel de tikete, in care sa putem sa transmitem urarile de sanatate echipei ce se ocupa de "buna" functionare a serverelor (Atentie!!! injuraturile permise, ca altceva nu se poate scrie intr-un astfel de tiket).

Votati GabbY-Ghost si va promitem ca va scapam de toti bootii!!!!

Catalina... cine te opreste? :))
Am incercat for fun sa avd optiunile de la tickete... si surpriza?! Avem lumea 24 in sistemul de supporc... :-o scoatem lumile ca pe benzi rulante :))

InnoGames support
Te rog verifică detaliile

Pentru aţi putea răspunde cât mai repede la mesaj, te rog mai verifică odată dacă ai ales lumea corectă şi tipul de mesaj corect.Lumea: Lumea 24
Tipul: Altele


Te rog alege acest tip de mesaj numai pentru alte probleme care nu se încadrează în celelalte categorii de mesaje.
 

DeletedUser

Catalina... cine te opreste? :))
InnoGames support
Te rog verifică detaliile

Pentru aţi putea răspunde cât mai repede la mesaj, te rog mai verifică odată dacă ai ales lumea corectă şi tipul de mesaj corect.Lumea: Lumea 24
Tipul: Altele

zi-le si tu sa mai consulte un dex inainte sa mai puna mana pe butoane
 

DeletedUser

Tocmai le-am zis... acum sa vedem cine imi deschide ticketul de pe L24 :p
 

DeletedUser

cred ca de-aia se si raspunde greu la tikete, ca trebuie sa se bage pe google translatoru sa le traduca din romana in romana :|
 

DeletedUser5970

Iti zic eu, congres :D e ca pojarul tipa
Si nu uitati sa ma votati, va iau cu mine in excursie pe insula... aaaa, nu asta e premiul ? brelocul la anka, tricoul cu tribal wars la mine.. sa ne arate cum se da jos :p
 

DeletedUser

Iti zic eu, congres :D e ca pojarul tipa
Si nu uitati sa ma votati, va iau cu mine in excursie pe insula... aaaa, nu asta e premiul ? brelocul la anka, tricoul cu tribal wars la mine.. sa ne arate cum se da jos :p

are plastic? si protejeaza? nu vreau sa-mi faci copii daca ma violezi... sunt pudica :))

revin la post, Gabi, s-a introdus captcha? sau stii ceva de? daca ai pus intrebarile cu textul distorsionat
 

DeletedUser17854

am patit si eu de vreo 3-4 ori cu kakcea aia..dar doar pe sitter ... :confused:

sunt curios daca gresesc intentionat codul ala de acolo, ce se intampla? :D :))
 

DeletedUser

Si nu uitati sa ma votati, va iau cu mine in excursie pe insula... aaaa, nu asta e premiul ? brelocul la anka, tricoul cu tribal wars la mine.. sa ne arate cum se da jos :p
tricou n-am :( maieu merge? si... in jos trageam de el :p http://img841.imageshack.us/img841/4752/234567.jpg

are plastic? si protejeaza? nu vreau sa-mi faci copii daca ma violezi... sunt pudica :))

revin la post, Gabi, s-a introdus captcha? sau stii ceva de? daca ai pus intrebarile cu textul distorsionat

bre, au introdus-o... ca cica asa se face... se baga, se scoate, se baga, se scoate... ca am inteles ca a mai fost acum ceva vreme si au renuntat, s-au gandit ca e mai bine fara protectie. acum... pana mea, poate din cauza crizei vor sa fim protejati... dar, daca tot se asigura protectie, mie sa imi trimita logest, ca plastic nu pun decat la cate o eroare de server, cand da cu d-alea cu unknown
 
Sus