Program anti bot

  • Autor subiect DeletedUser5970
  • Data de început

DeletedUser3824

De un timp IAR a inceput. Asta nu inseamna ca m-au uitat de la ultima postare, dar acum iar au inceput mai des.
De azi dimineata de la 9, deja de 3 ori. Si DA e adevarat: cind bag in viteza, apare INTRODUCETI CODUL. De i-ar trazni odata pe toti.
 

DeletedUser

si la mine la fel...cand trimit la farmat imi apare de cate 2 ori
 

DeletedUser3824

12:49
Introducet codul.
Cum bag in viteza sa decolez, cum imi baga frina.
 

DeletedUser24788

oare ce se intampla daca il las acolo codul ... fara sa introduc ... il las acolo sa se schimbe sa faca ce o vrea dar eu tot nu-l introduc ... oare se intampla ceva?:D
 

DeletedUser

astazi am patit urmatoarele .
aveam pe sitter un amic , la aparitia introduceri codului am iesit de pe sitter de iritare . Dupa 2-3 ore de plictiseala am dat ca sa intru din nou la contul amicului prin sitter , mi-a aparut mare pe ecran programul anti bot .
Ahhh am inceput sa imi smulg parul de iritare ...
 

DeletedUser

pai da...daca nu il bagi si iesi iti va reaparea la primul login...valabil si pt men of west asta :))
 

DeletedUser

astazi am patit urmatoarele .
aveam pe sitter un amic , la aparitia introduceri codului am iesit de pe sitter de iritare . Dupa 2-3 ore de plictiseala am dat ca sa intru din nou la contul amicului prin sitter , mi-a aparut mare pe ecran programul anti bot .
Ahhh am inceput sa imi smulg parul de iritare ...

Nu fac deloc pe prostul, plus ca mi se rupe de ironiile voastre de experti in triburi, insa am o intrebare:
Ce a fost atat de grav incat sa postezi pe extern?
Faptul ca ti-a aparut ala antiboot?
Sau faptul ca tu esti un zeu al triburilor si, vezi Doamne, te simti jignit cand apare asa ceva pe monitor, la valoarea ta!

E una din doua! Oricare ar fi, iti recit, cenzurat:
"Privesc" in ochii tai zglobii!
Pace, wankere!
 

DeletedUser

@Carrier: wanker :)) ... vezi sa nu pleci in vacanta..

On-topic: uneori draciile alea de numere nu prea se inteleg. Si nu e de la vederea mea, ci sunt ele neclare.
 

DeletedUser

Se exagereaza cu programul asta anti-bot!
Toti se plang de parca i-ar lovi in cap!
Ce este atat de extraordinar? Apare ala, bagi cele 6 cifre si mergi mai departe!
Nu trebuie de fiecare data cand apare sa dam fuga pe extern sa plangem "Iar mi-a aparut programul, iar mi-a aparut programul!!!"
 

DeletedUser3824

Se exagereaza cu programul asta anti-bot!
Toti se plang de parca i-ar lovi in cap!
Ce este atat de extraordinar? Apare ala, bagi cele 6 cifre si mergi mai departe!
Nu trebuie de fiecare data cand apare sa dam fuga pe extern sa plangem "Iar mi-a aparut programul, iar mi-a aparut programul!!!"

Din toate postarile astea, ai inteles.... ca ION tehnologia extraterestra.
Una la mina: e vorba de faptul ca, (la mine de exemplu mi-a aparut in interval de una ora si de 3(TREI) ori), si pe bune ca nu am vrut sa fur PIB-ul ROMANIEI
Secondo: gindeste-te la anii trecuti cind nu erai deranjat de acest BOT program. Nu era mai bine fara a fi tracasat cu (beep) asta, deci cind postam maruntisurile astea, sint de fapt strigate de disperare, pe linga celelalte beep care s-au petrecut si se petrec in decursul timpului.
Terto:(si asta ia-o ca pe o parere foarte personala): DE UNDE NAIBA ATITA NEINCREDERE IN CEI CARE DE ANI DE ZILE BUTONAM PE TRIBURI, DOAR PENTRU A AVEA O OCUPATIE, umplind buzunarele unora sau altora? Stiati ca pe TRIBALWARS s-a facut ceva de genul, si asta am citit-o la ei pe FORUM, ca au dat la verificat pe toata lumea(cred), iar cei care au raspuns prompt de citeva ori consecutiv AU FOST CONSIDERATI CA FIIND JUCATORI CINSTITI SI LI S-A DAT CREDIT, FIIND DERANJATI FOOOOOOOOOOARTE RAR?
Va intreb pe voi: cind se va face si la noi asa ceva?
Dupa ce se va intimpla si la noi asa ceva, postarile noastre legate de acest inconvenient se vor rari sau vor inceta.
Dar pina atunci: RABDATI-NE, chiar daca sintem marunti si prosti, dar sintem MULTI!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

:)) Prea va agitati. Ce muriti daca bagati un cod? Aveti enspe mii de sate si nu puteti sa bagati un cod de 6 cifre, eu am timp sa-l bagm fara sa strig aici pe forum " Iara mi-a aparuuuuut !!! " . Maturizati-va, tuturor ne apare, depinde de norocul fiecaruia.
 

DeletedUser

cand o sa iti apara in timp ce dai trenulet sau faci dodge [cand totul tine de secunde si nu ai cum sa le recuperezi]...sa vezi ce placere iti creeaza
 

DeletedUser

Da' nu pricep... cand dai trenulet nu se pun 4 pagini la care trebuie doar sa dai OK? E posibil sa-ti apara protectia anti-bot cand dai OK? Mie nu mi s-a intamplat niciodata...
 

DeletedUser

Am dat la trenulete de mi-a venit rau, si nu mi-a aparut anti-bot. Deci nu sunt bot nu? :)
 

DeletedUser

atunci te poti simti norocos ca nu ai pierdut sate din caza minunatului anti.bot
si nu e pe credinta aici ["tu crezi.."] tine de secunde si iti apare minunea asta si pa si pusi
 

Vis Lo Lop

member
Scor reacție
0
Nu cred sa fi fost cineva intrerupt din t-train. Si oricum, fata de e-republik e mic copil captcha triburilor :) ... sa vezi acolo coduri de securitate.
 

DeletedUser

Pe e-republik nu mi s-a intamplat vreodata sa nu inteleg vreun cod, pe Triburile mi se intampla frecvent.

Si, cum am mai zis si eu... nu stiu daca se poate sa-ti apara anti-botul dupa ce dai OK la atac, iar atacul sa nu se trimita. Trenulet nu am mai bagat de un secol, dar atacuri normale da, iar niciodata nu mi-a aparut asa. Nu stiu cum poate un codulet sa intrerupa un atac... sau poate ca sunt eu mai norocos.
 
Ultima editare de un moderator:
Sus