Program anti bot

  • Autor subiect DeletedUser5970
  • Data de început

DeletedUser3824

Azi , ora 11:05, a doua verificare cu BOT programe.
Are cineva idee despre ce e vorba si de ce se intimpla?
 

DeletedUser

las ca pe l24 imi apare si anti botul ( cam rarut ce e drept ) dar in schimb in fiecare zi de 2 ori imi apare sesiune depasita desi sunt activ pe cont
 

DeletedUser30593

deja ma oftica :| programu astA:| nu pot sa trimit atacuri la secunda ca apare asta:| e a 10 oara creca :
 

DeletedUser8140

E de-a dreptul o prostie, nu mai suport, ratez atacuri sau sprijinuri din cauza acestui rahat, anti bot...Mi s-au dat explicatii de la admini ca cica inainte sa dau la secunda atacuri sa dau un log out ca sa nu mai apara protectia...ce vorbesti, dau login si imi apare direct aia, am patit-o de vreo 5 ori pana acum iar la sitteri o patesc de cel putin 2 ori pe zi, dau login si jap, anti bot...e o tampenie, scoateti-o
 

DeletedUser5970

sau macar sa fie altfel afisate numerele incat sa le putem lua cu copy-paste, ne miscam si noi mai repede.
Mai trebuiau scrise invers si strambe... era vis
 

DeletedUser3824

Am scris tichet, dupa sfatul unora si mi s-a raspuns ca treaba asta cu botul se face aleatoriu de catre un calculator, dar se va imbunatati programul si ...etc.
 

DeletedUser3824

Azi, ora 10:51, INTRODUCETI CODUL !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
 

DeletedUser5970

Eu cred ca ai suparat pe cineva sus pus :D au ceva cu tine mai mult ca sigur
 

DeletedUser3824

Pe cine dracu sa supar? Cica se face aleatoriu, de catre server verificarea asta.
Oare sa stie serverul ca eu stiu cine l-a ucis pe JFK????????????????????
 

DeletedUser5970

Nu cred ca e aleatoriu, mie imi apare cand dau multe click-uri pe pagina...
 

Gabyy89

Clone Wars
Scor reacție
38
Da ai dreptate. Cand te loghezi si incepi sa clickuiesti puternic atunci apare si kakcea aia :D
 
Sus