Propunere: regi noi

DeletedUser

Salutare dragi soparle,

In primul rand,vreau sa va urez un binemeritat bine ati venit intr-o organizare sociala mai dezvoltata decat celei cu care erati obisnuiti..!...:D...felicitari sincere!

In al doilea rand,va rugam umil,pentru a nu va faceti de ras in continuare,schimbati-va liderul.....:rolleyes: ..da,regele dumneavoastra nu stie altceva decat sa faca flaming,sa copie tot ce vede,si sa va faca de ras non-stop printr-un comportament neadecvat unei primate...deci automat dintr-o organizare sociala nu atat de evoluata ......:rolleyes:
Probabil daca treceti la alegeri de pe akum veti avea o sansa in plus pentru a supravietui acestei lumi crude,si de a iesi din penibilismul care-l caracterizeaza si pe maritul dumneavoastra lider,care nu poate intelege ca nu dicteaza el ce sa faca anumiti oameni....:D...va asteptam cu anticipatele !!!

Va multumim!


(acest post este un pamflet si va rugam tratati-l ca atare...nu este adresat nimanui...orice asemanare cu persoane reale este pur o coincidenta)
 

DeletedUser

am citit,dar cred ca e dreptul meu sa cer explicatii atunci cand se vb despre mine(chiar daca indirect)
 

DeletedUser

stai linistit,nu iti este adresat tie...pentru ca...nu este adresat nimanui....:rolleyes:
 

DeletedUser

Lasa-neeeee Lasa-neee ca ne-ai omoraaaat

Rog ADMINII SA IA ATITUDINE

pamflet :eek: :eek: esti patetic, si crezi ca poti scapa de pedepse cu vrajeala asta??

---------------------------------------
Size-ul mai mic, vedem si noi ce scrii.
Atitudine? Pentru ce anume?
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Rog ADMINII SA IA ATITUDINE

pamflet :eek: :eek: esti patetic, si crezi ca poti scapa de pedepse cu vrajeala asta??

pedepse...pentru ce?...:eek:
esti zuper patetic...nici nu stii ce e aia un pamflet...hahahahahahahahahah
:)))))))))))))))))))))))))))
 

DeletedUser

Dave, who's shouting?

Salutare dragi soparle,

In primul rand,vreau sa va urez un binemeritat bine ati venit intr-o organizare sociala mai dezvoltata decat celei cu care erati obisnuiti..!...:D...felicitari sincere!

In al doilea rand,va rugam umil,pentru a nu va faceti de ras in continuare,schimbati-va liderul.....:rolleyes: ..da,regele dumneavoastra nu stie altceva decat sa faca flaming,sa copie tot ce vede,si sa va faca de ras non-stop printr-un comportament neadecvat unei primate...deci automat dintr-o organizare sociala nu atat de evoluata ......:rolleyes:
Probabil daca treceti la alegeri de pe akum veti avea o sansa in plus pentru a supravietui acestei lumi crude,si de a iesi din penibilismul care-l caracterizeaza si pe maritul dumneavoastra lider,care nu poate intelege ca nu dicteaza el ce sa faca anumiti oameni....:D...va asteptam cu anticipatele !!!

Va multumim!


(acest post este un pamflet si va rugam tratati-l ca atare...nu este adresat nimanui...orice asemanare cu persoane reale este pur o coincidenta)


Cum sa nu stiu, acesta este un pamflet desigur. =))
hahahahhaahades :D
 

DeletedUser

Dave, who's shouting

Te rog nu ma mai insulta raule :(
AHAHAHAHHAHAHAHAHAHAdes :D :D
 

DeletedUser1284

Hades....

CIND VREI SA TE SINUCIZI sa NU UITI SI DE MIRCEABERZOVAN....STIU UN LOC MARFA....ETAJUL 14<5*****> LA MINE LA MUNCA S.MUNICIPAL
 

DeletedUser

bla bla bla

ce coincidenta...si eu tot in sanatate activez....:D
ma rog,sa nu o luam off topic...life is beautifull,nu-ti face iluzii ca o sa ma sinucid vreodata!
:D
 

DeletedUser

CIND VREI SA TE SINUCIZI sa NU UITI SI DE MIRCEABERZOVAN....STIU UN LOC MARFA....ETAJUL 14<5*****> LA MINE LA MUNCA S.MUNICIPAL

esti sigur ca nu este la tine acasa ???si ca nu ai incurcat spitalele ?? municipalul cu bagdasarul???:rolleyes: pe acolo iti faci deci veacul copilash mic si rau....:D :D :D


@zuper tata dar mult tupeu iti mai trebuie...rogi sa se ia atitudine si dupa jignesti????chiar ai nevoie de educatie si sa mai cresti un pic ca ti se vede varsta si cosurile cred ca incepe in curnad sa iti creasca barba...scuze o ai pe aia de la minciuni.....
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

eu tot n-am inteles...dak acest topic nu se adreseaza nimanui atunci dc a mai fost facut?:confused:
 

DeletedUser1284

MARFA...hai sa vb de bolnavi la cap!!!

Ce zici MIRCEA se mai poate face bine?Serios cred ca sufera de personalitate multipla.Apare dintr-un K in altul....cum e gata sa piarda lupta CL 1k...cum hop apare si el.Mai trimite si amenintari...etc...ma rog nesmnificative.Cred ca a luat bjocul asta prea in serios...are o problema mintala.Eu ai scriu direct pe forumul GD...ca citeste si acolo...asa de maniac e.Poate gasim un remediu inpreuna!!Ce zici te bagi?:confused:
 

DeletedUser

Ce zici MIRCEA se mai poate face bine?Serios cred ca sufera de personalitate multipla.Apare dintr-un K in altul....cum e gata sa piarda lupta CL 1k...cum hop apare si el.Mai trimite si amenintari...etc...ma rog nesmnificative.Cred ca a luat bjocul asta prea in serios...are o problema mintala.Eu ai scriu direct pe forumul GD...ca citeste si acolo...asa de maniac e.Poate gasim un remediu inpreuna!!Ce zici te bagi?:confused:

omule ai probeleme grave,,,,vezi ca daca nici o femeie nu te vrea intotdeauna gasesti matasariul liber.....acolo poate iti vei gasi implinirea viselor;)ca vad ca deja nici nu iti mai dai seama ce scrii o faci automatic fara sa gandesti si este evdent stresul tau.....no offence..dar sunt si femeile bune la ceva.....
 

DeletedUser

eu tot n-am inteles...dak acest topic nu se adreseaza nimanui atunci dc a mai fost facut?:confused:

pentru ca este un pamflet...care se simte intelege ce si cum
:)
pentru mai multe detalii citeste in "General"

mircea,nu mai baga in seama toti nubii dornici de afirmatie...:)
 

DeletedUser1284

Ce DRACU SA MAI VB CU TINE MIRCEA??

TU ESTI ATOTSTIUTOR...APROPO FOLOSESTI O GAURA NEAGRA...CIND TE MUTI DIN k in k?Hades deci nu vrei sa-l facem bine pe om...vezi ca ai depus un juramint...daca esti medic,si nu e in regula:D
 

DeletedUser

pai e diferenta intre tine si hades... chiar daca zice el ca lucrati in acelasi domeniu!

o sa incer sa fac lumina: tu esti in halat alb cu manecile libere, el (hades) le are legate la spate! ;)
 

DeletedUser

chiar dak nu-l simptatizez pe hades..n-ar trebui sa facem acesemenea acuzatii...
 
Sus