Propunere: regi noi

DeletedUser

acest post este un nou dar totodata vechi mod de a va certa...foarte tare, dar ce vina am eu care intru in speranta de a citi ceva cat de cat inteligent si bine ticluit, si vad numai aberatii pseudo-filosofice, (aceleasi de fiecare data),...faceti un post de genul" cine doreste cearta, insulte, jigniri,bla bla, sa intre aici si le poate avea gratis, ba mai mult, cado, cado 2 injuraturi noi nutze)...
Intrebare cand va maturizati?

nu te obliga nimeni draga sa citesti asta....:D
si cu atat mai putin sa postezi off-topic...deci "hai pa"!
dupa cum ar spune un vechi "amic"...;)
 

DeletedUser

lol

asta da topic:D :D :D :D
@ vertook : probably never :p dar daca ar fi maturi, ce boring ar fi tot forumul asta:confused:
 

DeletedUser

(acest post este un pamflet si va rugam tratati-l ca atare...nu este adresat nimanui...orice asemanare cu persoane reale este pur o coincidenta)

aha si atunci cand zuper a facut un post asemanator tot pamflet te-ai suparat foc :D:D... dak iti ceri scuze akm poti iesi curat :p
 

DeletedUser

hmm sorry
nu imi amintesc despre asa ceva...desigur imi poti aminti tu daca vrei...:)
 

DeletedUser

Hades, stai calm ca nu mai sta mult aquilla la conducere. Zuper ii vineaza locul. Nu-i asa zuperica? :D Ia spune si tu in fata la tot forumul ce ti-am propus eu si ai acceptat? Si pentru ca eu nu am mai fost interesat de soarta ta te-ai hotarat sa ma desfiintezi... Urat... Urat rau de tot... Dar daca atat poti, atat faci...
 

DeletedUser

"hadesnoob" si ce a postat zuper nu reprezinta un pamflet....din moment ce a folosit cuv. "hades" logik imi era adresat mie
de aia si-a luat si ban/warn...:D...smart one...mai incearca
 

DeletedUser

si "celebrity deathmatch" si "south park" sunt pamfleturi unde s-au folosit nume adevarate si fapte reale si nimeni nu s-a suparat si nu au incalcat nici o regula... deci sa fim seriosi...
 

DeletedUser

PAMFLÉT, pamflete, s.n. Specie literarã (în versuri sau în prozã) cu caracter satiric, în care scriitorul înfiereazã anumite tare morale, concepþii politice, aspecte negative ale realitãþii sociale, trãsãturi de caracter ale unei persoane etc. - Din fr. pamphlet.

Deci pamfletul are intotdeauna o tinta. Hades1234, nu te mai ascunde dupa deget cum ca nu te-ai referit la nimeni anume. Macar nu fi ipocrit si asuma-ti declaratiile :)
 

DeletedUser

da si?...:

"(acest post este un pamflet si va rugam tratati-l ca atare...nu este adresat nimanui...orice asemanare cu persoane reale este pur o coincidenta)"

eu am decis sa nu adresez acest pamflet nimanui declarat pe fata...tutusi din continutul sau reiese usor tinta...daca esti destept iti dai seama..:D
ce e asa greu?
ori voi chiar urmariti sa ma enervati?!...va avertizez in cazul asta,sunt un om foarte calm......:D
 

DeletedUser

Mutat

eu tot n-am inteles...dak acest topic nu se adreseaza nimanui atunci dc a mai fost facut?:confused:
Tinand cont ca e un pamflet cum zice hades, il mutam la General, ca doar n-are ce cauta la Propaganda, nu?
PS. La ce turnura o ia threadul, nu cumva sa fie si inchis.

este propaganda...
Nu, nu este. Chiar tu ai zis-o. Cand spui ca e doar ceva fictiv ('orice asemanare cu persoane reale este pur intamplatoare') atunci nu vad ce treaba are cu propaganda.
 

DeletedUser816

hmm sorry
nu imi amintesc despre asa ceva...desigur imi poti aminti tu daca vrei...:)
Sa nu-mi spui ca nu e acelasi lucru...
Uitati ce am vorbit eu pe mess cu un amic hadesnoob, e doar un amic nu vreau sa faceti referiri la cineva :-"

hadesnoob@yahoo.com: Sunt un om care nu are viata
hadesnoob@yahoo.com: Cer adminilor sa ia atitudine
hadesnoob@yahoo.com: pentru niste copy-paste
hadesnoob@yahoo.com: Care nu poate nici mama sa verifice daca sunt adevarate
zuper: mda esti penibil ce sa zic
hadesnoob@yahoo.com: pai e modul meu de viata
hadesnoob@yahoo.com: Nu am ce sa fac
hadesnoob@yahoo.com: Daca m-ar lasa mama as sta toata ziua pe forum
hadesnoob@yahoo.com: Forumul este viatza mea
zuper: am observat, tu cu mircea cel Imbatranit de atatea posturi
hadesnoob@yahoo.com: m-am indragostit de el
hadesnoob@yahoo.com: Are aceasi mentalitate ca si mine
hadesnoob@yahoo.com: Ai vazut faza cu adminii. Zi tu ca nu ai vrea sa intrii in TLD
zuper: E tentanta oferta, dar nu prea aveti viata
hadesnoob@yahoo.com: Forum forum forum :X
hadesnoob@yahoo.com: Sunt un mic filozof la coltz de strada
zuper: bne hai ca te-am lasat
hadesnoob@yahoo.com: O sa ne mai auzim pe forum
zuper: logic, esti ca un mic virus
hadesnoob@yahoo.com: Bft, te las ca am de raspuns la 5678 de posturi cu care nu am treaba da vreau sa ma bag in seama
zuper: bne succes :rolleyes:
 

DeletedUser

deci ala nu era pamflet
:D
daca ai nevoioe de definitii ti le dau eu,nu e nevoie sa-mi ceri
a fost o jignire directa,ieftina de altfel,pentru care respectivul a platit
:D
daca aduci in discutie din nou acest lucru(pentru care repet respectivul a platit!) nu demonstrezi decat ca un singur lucru:

"O vaca pastea asfalt pe autostrada...un submarin vine in viteza si o loveste..Morala:nu mancati fructe nespalate"

;)
 

DeletedUser

ti s-a mai dat o data deff unui pamflet....fii si tu mai atent te rog...;)
 

DeletedUser

bodu, "pamfletul" postat de tine chiar e o porcarie plictisitoare (desi nu gasesc nimic interesant nici la pamfletul lui hades.:rolleyes: )
 
Sus