Propunere: regi noi

DeletedUser

nu il acuza nimeni... yoy, departe de mine gandul asta!

eu am fost invatat sa-i tolerez si pe cei mai putini norocosi.

@GUAWAR: doctore, ii scoatem o reteta, ceva? :)
 

DeletedUser

poate nu m-am facut inteles...sa-i zici omului ca-i nebun...chiar dak ai spus-o pe ocolite nu mi se pare ceva ff frumos...oricare ar fi adevarul
 

DeletedUser611

Eu unul nu vad nici o problema atata timp cat este specificat ca este vorba despre un pamflet si ca nu are legatura cu ceva anume.
Din moment ce functioneaza in viata reala fara nici o problema cred ca ar fi absurd sa fie luate anumite masuri aici ...
 

DeletedUser

Wtf?

se pare ca regele soparla s-a cam atacat.....:D...ca un copil...auzi legat cu mainile la spate...hehehehehehe
:D...pei hai daca tot dai in culmile penibilului da si un diagnostic

si tu GUWawararra ce treaba are posibilu juramant cu ce se petrece aici?...0_o
has no point?...:eek:
 

DeletedUser

Dave, who's shouting??

@zuper tata dar mult tupeu iti mai trebuie...rogi sa se ia atitudine si dupa jignesti????chiar ai nevoie de educatie si sa mai cresti un pic ca ti se vede varsta si cosurile cred ca incepe in curnad sa iti creasca barba...scuze o ai pe aia de la minciuni.....

Pai Bre Mircea, eu mi-am luat bann cand am jignit, da hahahahahahades cred ca are bonus (inca un post, inca un loc peste limita la ferma)

Acesta este un pamflet, faptul ca numele coincid cu ale lui Mircea Radu si Hades zeul mortii este pur intamplatoare :D
 

DeletedUser816

On topic: Mda..un nou episod din Pacala 2007 Reloaded - azi episodul Pacala si pamfletul sau Unii o sa trebuie sa ajunge gunoier

(acest post este un pamflet si va rugam tratati-l ca atare...nu este adresat nimanui...orice asemanare cu persoane reale este pur o coincidenta)

Off Topic: ce cauta postul asta la acesta sectiune?
 

DeletedUser

este propaganda...te deranjeaza?...shoot ureself sau nu mai citi daca nu iti place
:D
 

DeletedUser

Depasiti orice limita. Citesc in fiecare zi acelasi injurii si banalitati de la aceeasi oameni.
Ca mari membrii de trib ce sunte-ti ar trebui sa debitati ceva mai inteligent.
Ma gandesc la un incepator care deschide forumul principal si in loc sa citeasca ceva folositor de la cei ca voi mai experimentati citeste "POVESTE FARA SFARSIT" scrisa de ADORMITZII COPIL"U.

Mai bina sa va luptati in arme decat in vorbe.

Bafta si zile racoroase. :( :( :(
 

DeletedUser

este propaganda...te deranjeaza?...

cu permisiunea voastra, pentru mine, care-s mai incet la minte, daca topicul tot e in sectiunea Politicã ºi propagandã L1, propaganda pentru sau contra cui?
P.S. Scuzati indrazneala-mi
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

ce-i care s-au simtit au postat deja
cititi atent posturile va rog
;)

va multumesc
 

DeletedUser

o ultima intrebare:Acest topic este adresat tribului Regii sau e pus dmp...
 

DeletedUser

titlul este "Propunere: regi noi"...iar aici extras din DEX:

"RÉGE, regi, s.m. 1. Suveranul unui regat, persoanã care deþine puterea supremã într-un regat; monarh. 2. Fig. Cel care are poziþia cea mai însemnatã într-un domeniu oarecare, prin puterea, prin importanþa, prin competenþa sa. 3. Numele piesei principale de la jocul de ºah, a cãrei pierdere aduce înfrângerea jucãtorului. ♦ Numele uneia dintre cãrþile de joc, care are desenat pe ea un cap de rege (1); popã, rigã. – Din lat. rex, -gis."

citeste ATENT continutul primului post si o sa intelegi....apropos ce inseamna "dmp" ala?
:D

nu de alta,dar unii dintre noi nu sunt obisnuiti cu termeni din astia de maidan....
 

DeletedUser

da domnu' hades... dar cate triburi pe L1 contin in denumirea lor "regi"?
 

DeletedUser

mah voi incercati sa ma enervati sau ce?....lol..:D
oricat m-ati enerva nu ma dau de gol

CARE ARE OCHI SA PRICEAPA!!!

restul puteti bate apa in piua pana dimineata...ca nu ma intereseaza....repet cititi atent continutul primului post...:D

si @wassaby acesta nu era monolog,daca stii ce e aia....dar ma rog,nu ma astept sa stii diferenta dintre un pamflet si un monolog.....;)
 

DeletedUser

mda... prea subtil... LizardKing.. .nu-i mumos cher hades...
BTW.. stii de la ce vine Lizard King? vezi poeziile & muzica semnata Jim Morrison (mare om, mare caracter... pacat ca a murit - The Doors - respect!...
 

DeletedUser219

Scump domle !

Adica tu faci pamflete si monoloage cu "REGII" . Cerem drept de autor atunci :D
 

DeletedUser

mah voi incercati sa ma enervati sau ce?....lol..:D
oricat m-ati enerva nu ma dau de gol

CARE ARE OCHI SA PRICEAPA!!!

restul puteti bate apa in piua pana dimineata...ca nu ma intereseaza....repet cititi atent continutul primului post...:D

si @wassaby acesta nu era monolog,daca stii ce e aia....dar ma rog,nu ma astept sa stii diferenta dintre un pamflet si un monolog.....;)

Stiu sa fac diferenta dintre o pupaza si o ciocanitoare. Ia cauta in text sa vezi stii cine e pupaza si cine e ciocanitoarea?

"FILOZOFULE":)
 

DeletedUser964

acest post este un nou dar totodata vechi mod de a va certa...foarte tare, dar ce vina am eu care intru in speranta de a citi ceva cat de cat inteligent si bine ticluit, si vad numai aberatii pseudo-filosofice, (aceleasi de fiecare data),...faceti un post de genul" cine doreste cearta, insulte, jigniri,bla bla, sa intre aici si le poate avea gratis, ba mai mult, cado, cado 2 injuraturi noi nutze)...
Intrebare cand va maturizati?
 
Sus