Propunere setari L99

Scor reacție
0
Asta e spiritu uacere , vorbesti mult , prost si fara rost . Ti-as zice sa nu fii un dicsi da' stiu ca l-ai depasit demult . Spor la pp-uri :)

Vorbesti prea mult, vezi cand intri la joc sa nu vezi iar pe mikezilla langa tine ca deja te ia cu contractii anale la cat te a violat. PS: intelege ca ce faci tu si cate unii de pe acolo cu 100k pp, eu fac cu 10k, iar rezultatele sunt mereu aceleasi, cu tine in sectiunea de arhive. Hai succes
 

Vndhl

member
Scor reacție
2
Vorbesti prea mult, vezi cand intri la joc sa nu vezi iar pe mikezilla langa tine ca deja te ia cu contractii anale la cat te a violat. PS: intelege ca ce faci tu si cate unii de pe acolo cu 100k pp, eu fac cu 10k, iar rezultatele sunt mereu aceleasi, cu tine in sectiunea de arhive. Hai succes
Când ti-am zis că ai fost pr0$t când ai fost mic , ai început sa razi a paguba . Iar cu Mikezila a fost un joc frumos , pe harta , cu sate pierdute si de o parte și de alta ... ceea ce cred ca îți poate confirma si el , dar stiu ca nu prea are rost pt ca tu oricum intelegi ce vrei .
Ps: În "arhiva" ajungem toți odată cu încheierea lumii respective ;) , doar pr0sti@ ta rămâne infinita . :)
 

stou

member
Scor reacție
0
Am batut la voi pe unde am apucat in ultimu timp..pe mine ma mira ca inca va etalati p aici…mna, eu oricum sunt la pensie tribala, dar nu stiu cum apareti ca ciupercile si eu unu m am saturat sa bat aceiasi lakei pe fiecare lume..aduceti alti adversari..astia vechi au devenit fani.

Oooo super vedeto unde pnm ai batut tu la noi in ultimul timp ma ??? Ca daca l ai citat pe mihatza si vorbesti la plural te referi la S.T.
Ba mai lasa drq minciunile ca te o mai crede cineva :)))
Ultima oara S.T. a jucat pe 91 si acolo ai fost fix dicsie gen ai cerut setari te ai certat ai aruncat cu arogante ca dupa 3 zile de la inceputul lumii sa te cari pe urmatoarea lume gen 92 :))))
Daca te referi strict la Vndhl cu in ,,ultimul timp "ar fi trebuit sa il bati macar 2 lumi consecutive dar da cu virgula si aici
Iar a aduce numele altor jucatori in posturile tale doar ca sa ai bagare in seama stai usor ca ma prapadesc de ras .
Pana una alta faci doar prezenta pe extern in sperantza ca poate printr o minune mai uneste cineva serverul si poti juca si tu.

Hai ciocu mic joc de glezne si spor la pp uri
 
Scor reacție
0
Oooo super vedeto unde pnm ai batut tu la noi in ultimul timp ma ??? Ca daca l ai citat pe mihatza si vorbesti la plural te referi la S.T.
Nu e vina mea ca va schimbati numele dupa ce luati bataie, dar vorbeam de vndhl si mehaitza, nu ti mai da atata importanta intemeietorule, ca tu pe harta nu existi si n ai existat niciodata
Daca te referi strict la Vndhl cu in ,,ultimul timp "ar fi trebuit sa il bati macar 2 lumi consecutive dar da cu virgula si aici

85 si 92 au fost consecutive.. nu stiu ce ti da cu virgula, dar acum inteleg de ce va incurcati in calcule cand e vorba de cabane.
 
Ultima editare:
Scor reacție
0
Când ti-am zis că ai fost pr0$t când ai fost mic , ai început sa razi a paguba . Iar cu Mikezila a fost un joc frumos , pe harta , cu sate pierdute si de o parte și de alta ... ceea ce cred ca îți poate confirma si el , dar stiu ca nu prea are rost pt ca tu oricum intelegi ce vrei .
Ps: În "arhiva" ajungem toți odată cu încheierea lumii respective ;) , doar pr0sti@ ta rămâne infinita . :)
Ultima oara cand am vorbit cu mike a zis ca ii e mila de tine ca te a batut de 2 ori si te a frustrat..vandalizat mic, stie tot serveru ca esti un frustrat.
 

Vndhl

member
Scor reacție
2
Ultima oara cand am vorbit cu mike a zis ca ii e mila de tine ca te a batut de 2 ori si te a frustrat..vandalizat mic, stie tot serveru ca esti un frustrat.
Nu am de ce sa fiu frustrat ...poate doar cand văd câtă prostie debitezi . Nu știu de ce vorbești în numele lui dar în fine , poate vrei și tu să te lauzi cu realizările altuia . Poate pentru el au fost 2 lumi consecutive dar pentru mine nu au fost ...între 85 și 92 am vreo 2 lumi câștigate ( 88-aici te-am internat și 91 - aici ai fost un dicsi și ai fugit de lupta) .
Pe 92 nu prea pot zice că am apucat sa joc prea mult , cred ca am mai multe pp-uri făcute decât consumate . Pe 94 deși aveam chef de făcut pp-uri , se pare ca a trebuit sa joc și sa îți bat , din nou , tribul de pe 88 (sau nah fostul trib ..ca iar ai fost un mic dicsi și nu ai ieșit la bătaie) .
PS : Tu mi-ai zis ca sunt un jucător bun , eu nu pot zice asta despre tine ,indiferent cât de mult încerci sa te încorzi pe extern sau să te lauzi cu ce fac alții deci sa fii cărat în spate de ei și sa primești și tu un loc în tribul final poate din mila pentru spamul de pe extern sau de pe confele voastre .

Pss : dacă chiar eram frustrat sau supărat pe Mikezila , nu ii "usuram joaca pe 91 , sa facă pp-uri liniștit" și deși mi- a zis ca îmi lasa satul , am preferat sa îl las altui coleg ,când mai vorbești cu el, întreabă-l , îți poate confirma . ;)

PSS : Hai ca am facut destul spam pe aici , sa bag unu ca tine in seama ,din nou .
 
Ultima editare:
Scor reacție
1
Sa sara n aer forumul!!!
 

Atașamente

  • Spice Adams Hiding Behind a Tree 5765.jpg
    Spice Adams Hiding Behind a Tree 5765.jpg
    90,6 KB · Vizualizări: 40

stou

member
Scor reacție
0
Lasal ma sa delireze incontinuare asta e genul de jucator care a jucat doar unde a castigat, unde a luat o in barba le a sters din memorie sau a fost prea ocupat sa poata juca ,gen era la cules de porumb cand ii batea in geam
Nu stie decat sa iasa pe extern si sa se ia de altii sa arunce cu arogante evident pe burta goala :)))) si dupa se plange de mihaitza gen :)))))
Si amu ca tot ai adus vorba de mikezile e complet diferit ce zice el fata de ce zici tu
Deci care dintre voi e mancator de kkt tu sau el :))) ???? Nu prea este cale de mijloc :)))
 
Scor reacție
0
Nu am de ce sa fiu frustrat ...poate doar cand văd câtă prostie debitezi . Nu știu de ce vorbești în numele lui dar în fine , poate vrei și tu să te lauzi cu realizările altuia . Poate pentru el au fost 2 lumi consecutive dar pentru mine nu au fost ...între 85 și 92 am vreo 2 lumi câștigate ( 88-aici te-am internat și 91 - aici ai fost un dicsi și ai fugit de lupta) .
Pe 92 nu prea pot zice că am apucat sa joc prea mult , cred ca am mai multe pp-uri făcute decât consumate . Pe 94 deși aveam chef de făcut pp-uri , se pare ca a trebuit sa joc și sa îți bat , din nou , tribul de pe 88 (sau nah fostul trib ..ca iar ai fost un mic dicsi și nu ai ieșit la bătaie) .
Ai sintetizat bine diferentele..daca tu te lauzi cu lumi in care ati dat backstab intern ca sa castigati, pt ca la un moment eram in acelasi trib, eu ma laud cu lumi jucate pe harta..
Iar partea 2, evident mai intru si sa fac pp , nu pot juca toate lumile, am si alte lucruri mai bune de facut..din nou arati ca esti un lakeu..
Si daca te am batut , inseamna c am fost mai bun, iar mie nu mi place sa joc cu adversari slabi, asa ca nu te umfla in pene atata, ca daca iei bataie de la unu mai bun, e clar ca esti frustrat si zici ca e mai slab.si gata ca prea te crezi important
 
Ultima editare:

Deleted User - 743794397

Vorbesti prea mult, vezi cand intri la joc sa nu vezi iar pe mikezilla langa tine ca deja te ia cu contractii anale la cat te a violat. PS: intelege ca ce faci tu si cate unii de pe acolo cu 100k pp, eu fac cu 10k, iar rezultatele sunt mereu aceleasi, cu tine in sectiunea de arhive. Hai succes
Si uite asa faci puscarie nevinovat. Ma intalnesc acum pe strada cu vndhl si stou si imi iau mare capac pt ca m-a bagat watcher la inaintare.
Cu saraki aia din NG am tot jucat, am reusit sa creez si niste prietenii frumoase acolo, in Jderii am jucat (nu stiu nici eu cum, dar am jucat). Si uite ca mereu cand dau cate un mesaj imi vine Samy in minte. Samy despre care am auzit o gramada de rautati de la unu si altul, cand am jucat cu el l-am cunoscut cu adevarat. Un adevarat conducator, a condus echipa spre victorie, a stiut sa tina echipa focusata si unita, nu s-ar fi dat batut si nu s-ar fi plans nici daca ii dadea Rakanishu 15 ban-uri. Bravo lui.
Am mai auzit rautati si despre Tesla USA, pe 85 am avut ocazia ca sa il cunosc si pe el, pai Tesla nu are nici un gram de rautate in el. Nu inteleg cum poate cineva sa il vorbeasca de rau. Jucator adevarat, baiat de gasca, de caterinca si super de treaba.
Asadar si prin urmare urmatoarea lumea as fi vrut sa joc cu DK, ca tot am auzit multe si despre ei, experienta m-a invatat ca jucand cu ei in echipa ii cunosti cu adevarat, ii cunosti tu insuti. Nu sa iti spuna unu si altul. Cu toate ca eu deja m-am inteles bine cu Stou. Chiar mi-a cedat satul pe lumea 92 cand absolut toata lumea a spus ca ma duce de nas. Omu’ a zis ca imi da satul si s-a tinut de cuvant. Asta spune multe despre un om, mai ales cand auzi foarte multe rautati despre el. Cu vndhl nu pot sa spun ca am fost chiar prieten, are obiceiul sa ma blocheze dupa ce ii scriu primul mesaj. Dar da, a fost destul de enervant pe lumea 85, am dormit iepureste nenumarate nopti, si tot imi mai fura cate un sat. Din fericire pt mine, am si castigat lumea aia.
Si sa revin acum la faptul ca as fi vrut sa joc si cu DK, acum m-a bagat pe teava fratele meu Watcher si sa dus si sansa mea de a juca cu Dk.

Sincer mi-as mai dori o lume cu Jderii, mi-a placut professionalism-ul de acolo. Dar cand spui Jderii, spui Samy. Iar Samy din cate stiu nu vrea sa mai joace. Stiu ca baieti tot incearca sa il mai aduca macar pe o lume. Poate vor reusi sa il convinga si sper sa am din nou loc in echipa Jderii.

Nici nu inteleg de ce va tot contraziceti pe aici, nici macar nu pot sa spun “cel mai bun sa castige” pt ca nu mai exista asa ceva. Sa asigurat fratele meu @Rakanishu ca sa castige cine are buzunarul gros.

@Flavy1 inca astept sa faci si tu un trib, sunt ferm convins ca vei aduna oameni de nedejde.

Asa ca de incheiere hai baieti sa ne apucam de joc ca saptamana viitoare intra alocatia la copii.
 
Ultima editare de un moderator:

Mihaitza84

member
Scor reacție
0
Am batut la voi pe unde am apucat in ultimu timp..pe mine ma mira ca inca va etalati p aici…mna, eu oricum sunt la pensie tribala, dar nu stiu cum apareti ca ciupercile si eu unu m am saturat sa bat aceiasi lakei pe fiecare lume..aduceti alti adversari..astia vechi au devenit fani.
Iar au bagat marfa expirata la tine la tara? Unde ai batut tu la noi, ma pamfletule? Lumea aia pe care zici tu ca ne-ai batut, stai calm ca tu doar ai facut act de prezenta acolo si jucau altii, lasa-i pe ei sa vorbeasca, iar o lume castigata nu inseamna ca ai batut la noi in ultimul timp, ca deja stim cu totii ca atunci cand o iei pe cocoasa, o bagi pe aia cu am intrat la pp-uri, asa ca da-i cu praf de mers si lasa gargara.
 

Mihaitza84

member
Scor reacție
0
Cine acuza se scuza, sau cum era aia? Irelevant, sti tu cum e cu inutilitatea.
Ne-a fost dor de tine, speram ca revii in forta cu postarile, nu de alta, dar s-a simtit lipsa unui mascarici sa anime externul
Stii ce a zis vulpea la arici?!? Apai stai cuminte tu brav conducator de bara de autobuz, ca am jucat impreuna pe o speciala si erai vai steaua ta sau ai uitat ca aveam conferinta pe watss si erai mielusel dus la taiere. Nu iti mai da harfe cu idolii tai, ca nu am timp sa-ti dau autografe.
 

Ariki

member
Scor reacție
0
Stii ce a zis vulpea la arici?!? Apai stai cuminte tu brav conducator de bara de autobuz, ca am jucat impreuna pe o speciala si erai vai steaua ta sau ai uitat ca aveam conferinta pe watss si erai mielusel dus la taiere. Nu iti mai da harfe cu idolii tai, ca nu am timp sa-ti dau autografe.
Mai schimba pastilele, ca iti fac rau! Cand o sa joci mai mult decat debitezi pe extern ma anunti, pana atunci continua treaba buna ce o faci aici, macar la vorba sa te bage si pe tine cineva in seama
 

Deleted User - 743794397

@Rakanishu cred ca ar fi foarte interesant sa organizezi un weekend la cabana, unde sa fie si o cusca din aia ca la RXF. Gen cei care vor sa manace si sa bea sa o poate face dar si cei care se cred mai smardoi decat alti sa intre in cusca, cred ca ai face mult mai multi bani cu treaba asta decat cu PP-urile.
 

Deleted User - 743794397

Eu personal ma inscriu la bautura, ca de bataie sunt satul pentru ca am mai luat.
 
Scor reacție
0
@Rakanishu cred ca ar fi foarte interesant sa organizezi un weekend la cabana, unde sa fie si o cusca din aia ca la RXF. Gen cei care vor sa manace si sa bea sa o poate face dar si cei care se cred mai smardoi decat alti sa intre in cusca, cred ca ai face mult mai multi bani cu treaba asta decat cu PP-urile.
organizeaza baietii din dk, au si experienta
 
Sus