Propuneri.... concursuri

  • Autor subiect DeletedUser8343
  • Data de început

DeletedUser

Nu. :)
The message you have entered is too short. Please lengthen your message to at least 10 characters.
 

DeletedUser8343

si uite cum nu avem nimic...:p

Dar propuneri in loc de spam ai?

Ca sa va raspund propunerilor legate de concursurile de cunostinte. Asa cum s-a spus mai sus, google-search rezolva cam tot si nu este o idee deloc buna genul asta de concurs...pentru ca nu ar demonstra nimeni ce stie de fapt, ar fi cine raspunde mai repede si cine stie sa caute mai repede un raspuns.

Alte idei nu mai aveti? :)
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

A fost in trecut un consurs, Miss Triburile Forum parca. :)
Poate se mai organizeaza iar. :D
 

DeletedUser8343

Tinand cont ca nu mai aveti concurs si nici idei ..eu propun sa se mai faca inca un concurs MISS TRIBURILE si sa participe si din moderatoarele noastre :p
Concursul sa fie jurizat atat de useri cat si de mozi (doar baietii, sac! si fetele pe podium!)
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

App, raka, oratorie in ce sens? "Abureala" in sensul unui text amuzant sau disertatie pe tema?
(mi-era lene sa scriu dincolo) :D
 

Rakanishu

Community Manager
Scor reacție
147
Pai daca tot suntem pe triburile...sa fie ceva legat de joc oarecum, intamplator pe la mesaje amuzante am gasit cativa cu un real talent "aburistic", veniti si voi cu idei pe ce subiect sa se concentreze si il facem :)
 

DeletedUser

Facem concurs "PINOCHIO" - "cel mai mincinos jucator"..
Cea mai mare si mai gogonata minciuna castiga.

Din orice domeniu - poti sa povestesti o zi din viata presarata cu "gogosele", sa te lauzi ca ai facut si ai dres si tu sa fii un noob sadea, orice, oricum, important e sa minti cat mai mult.. :D
 
Sus