propuneri runde viitoare

H I G H M A N

member
Scor reacție
0
Maine e luni. Incepe o noua saptamana, ar fi frumos daca am incepe in forta si ai programa 2 runde. Lasam la alegerea ta Raka.
 

Semhar

member
Scor reacție
0
Salutari si numai bine!


Din ianuarie schimbam putin organizarea, o sa setez rundele in avans pe 2-3 zile, ca sa nu mai apara situatii neprevazute de acest gen.
O sa pastram programarea facuta, singurele diferente fiind asta cu programarea in avans si existenta rundelor si lunea.

Dupa cum ati scris @Rakanishu, EXISTENTA RUNDELOR SI LUNEA .

2 runde e suficient zic... asa ca propun :

16:30

START 207

20:00

START mine 6

MULTUMESC !

PACE SI PROSPERITATE

#STOPWAR
 

Acela e King

member
Scor reacție
0
Conform Bibliei, Dumnezeu a făcut lumea în şase zile, iar în cea de-a şaptea zi „Dumnezeu S-a odihnit de toate lucrurile Sale în ziua a şaptea pe care a sfinţit-o şi a binecuvântat-o.”

Încercați să nu v a mai jigniți !
Pace si prietenie, e doar un joc fratilor!
 

Acela e King

member
Scor reacție
0
Băgați ce runde vreti pana la urma , eu doar am sugerat , nu vreau sa jignesc pe nimeni .

Pe start mine 6 intra maxim 25 de jucători, pe 505 joacă peste 100 aproape tot timpul .

Start mine 6 e pentru profesionisti , jucători de turnee , start 505 e pentru toata lumea . După umila mea parere speed ul ar trebui sa fie pentru toata lumea . Vreau sa mai adaug ca ne ati facut de ras la ultimele turnee , cei care a ti jucat ! V ati tiganit ca la usa cortului , nu ati jucat în semifinale, finale cand nu v a convenit zona , după ati cerut restart la rundă, când nu vi sa dat raspuns favorabil ati înjurat adminii , care au organizat turneele respective .
 

R z N

member
Scor reacție
0
Într-adevăr Laurențiu tu ești mai tânăr.
.
.
.
Dar Black L0rd are o vârstă nu poate sta așa mult în fața calculatorului.
Cum spune și campionul, numărul 1 din România la Triburile lumea Speed "Te radiază să stai mult în fața calculatorului."


fratica ,vezi ca fratele tau a castigat toate turneeele posibile de azi vara

Te ajut cu ceva?
 

Unbroken

member
Scor reacție
0
Băgați ce runde vreti pana la urma , eu doar am sugerat , nu vreau sa jignesc pe nimeni .

Pe start mine 6 intra maxim 25 de jucători, pe 505 joacă peste 100 aproape tot timpul .

Start mine 6 e pentru profesionisti , jucători de turnee , start 505 e pentru toata lumea . După umila mea parere speed ul ar trebui sa fie pentru toata lumea . Vreau sa mai adaug ca ne ati facut de ras la ultimele turnee , cei care a ti jucat ! V ati tiganit ca la usa cortului , nu ati jucat în semifinale, finale cand nu v a convenit zona , după ati cerut restart la rundă, când nu vi sa dat raspuns favorabil ati înjurat adminii , care au organizat turneele respective .

Pai rundele trebuie sa fie diversificate mereu... nu pot fi starturi mari tot timpul.

Inteleg ca voi va credeti buni pe 505puncte si alte starturi mai mari deoarece voi intrati cate 15 :)) Si puneti toti noobi sa atace si sa faca trupe, ca e mai usor. Totusi in ultima vreme nici pe runde mari nu mai aveti sanse.

A dominat QIFSHA de la inceputul anului, 4luni consecutiv? Executati intens?
 

R z N

member
Scor reacție
0
BUNA SEARA LA DOMNUL ADMIN , CU RESPECTELE OBISNUITE VA SALUT :)
O sa va rog foarte mult ,ca duminica seara de acum....sau chiar si in timpul saptamanii (seara) sa fie runda mine 6 :) ,start de turneu ,clasic .

Duminica aceasta ,care a trecut...pe langa ca am avut un start de tot rahatul ,s-au mai gresit si descrierea si setarile rundei ....
Va rog mult ,pe viitor...macar la aceste detalii ..care pentru dvs par "mici" ... sa fiti atenti ,deoarece pentru noi ,jucatorii ...conteaza

Multumesc !
 

Unbroken

member
Scor reacție
0
De acord cu R z N... ar trebuie pe rundele de seara sa se puna start 207, start mine 6 etc... starturi mai mici..

Sa nu stam sa ne uitam la monitor sa ne plictisim, e mai misto ca e concurenta farm..
 

Hostox

Banned
In Vacanta
Scor reacție
0
Buna seara domnule @Rakanishu !

Si eu sunt de parere START MINE 6 e cea mai frumoasa runda <3, si daca se poate pune limita in trib mai mare.

PROPUN PENTRU MAINE :

16:30

START 207

20:00

START mine 6

Multumesc anticipat !

# H O S T O X #
 

Acela e King

member
Scor reacție
0
Nu o sa mai fie mine 6 , cel putin pe runda de seara . Au intrat 100+ oameni aseară pe 505 , pe mine 6 ar fi intrat maxim 40 ( 10 din ele sunt multiconturile jucatorilor carora nu le place zona ).
Sunteti 5-6 care doriti mine 6 , atât . Sunt foarte multi care vor sa joace si nu au acces la forum .
Majoritatea a vorbit , asta nu e jocul vostru , asta nu intelegeti voi si va comportati copilărește.
Rezervați rundă mine 6 ! Va mai face cineva rezervare pe vreo tara ? Ati dat țeapă cu pp uri peste tot, sau nu ati intrat cand ati avut rezervare .
 

R z N

member
Scor reacție
0
Nu o sa mai fie mine 6 , cel putin pe runda de seara . Au intrat 100+ oameni aseară pe 505 , pe mine 6 ar fi intrat maxim 40 ( 10 din ele sunt multiconturile jucatorilor carora nu le place zona ).
Sunteti 5-6 care doriti mine 6 , atât . Sunt foarte multi care vor sa joace si nu au acces la forum .
Majoritatea a vorbit , asta nu e jocul vostru , asta nu intelegeti voi si va comportati copilărește.
Rezervați rundă mine 6 ! Va mai face cineva rezervare pe vreo tara ? Ati dat țeapă cu pp uri peste tot, sau nu ati intrat cand ati avut rezervare .
Băi băiatule, cine ești tu ma ne spui nouă ca nu o sa mai fie seara mine 6 mă? Cum adică sunt jucatori care n-au acces la forum? E pe bani sa-ti faci cont sau ce ? Oprește-te frate din viciile tale , ca nu ajungi bine!
Ai citit comentariul ma , măcar o singura data înainte sa-l postezi ?
nu e jocul nimănui ,dar tu ești total depășit … sincer
Cu părere de rau îți spun , dar toata lumea observa cum starea ta se degradează pe zi ce trece . Nu vreau sa te jignesc, dar dacă in momentul de fata îți zic ca de tine si comentariul tău rad cel putin 10 oameni , ma crezi?

Mic sfat… schimba dealer-ul
 

R z N

member
Scor reacție
0
Ești ceva admin sa ne zici noua ca nu va mai fi mine 6 seara ma ? Ei uite ca deseară , fix mine 6 e
Spor la treaba !
 

La sat

member
Scor reacție
0
Buna ziua, referitor la rundele propuse de jucatori vin si eu cu o parere. Consider ca rundele cu limita la farmare si starturi mari pentru seara sunt plictisitoare si deloc competitionale. Insa sunt mult mai ok rundele cu start mine 6 deoarece jocul este mult mai intens si mai strategic decat cele cu start mare. Asadar, am si eu o rugaminte ca rundele de seara sa fie cu start mine 6, pentru o adevarata strategie. O zi placuta!
 
Ultima editare:

Ins1deWTF

member
Scor reacție
0
Buna ziua,
Referitor la comentariul domnului @
portocala mecanica :
cei 5-6 jucatori despre care spuneti dumneavoastra ( ca doar sunteti un domn si adresarea trebuie sa fie pe masura ) ,sunt acei jucatori care doresc sa se dezvolte pe acest joc si sa nu ramana la nivelul de "noob" ,tinand cont ca start mine 6 este start de mondiale.
Iar despre majoritatea "care a vorbit" cred ca te referi la conferinta ta unde recrutezi jucatori noi ,nu le oferi sprijin ,nu ii inveti nimic si ii pui sa iti faca deff .Iar "dumneavoastra" va prinde toata lumea trupele de atac in sat .

Parerea mea: Start mine 6 fiind un start de mondiale trebuie pus seara (20:00-20:30) pentru ca nu toti au un job care sa le permita sa joace de la 16:00 sau chiar 13:00 .Asta ajuta la cresterea serverului romanesc, le ofera tuturor o sansa sa nu fie atacati dupa protectectie si sa nu inteleaga nimic din joc .
 

La sat

member
Scor reacție
0
Buna ziua, vin si eu cu propuneri pentru azi:). Mi-ar face o mare placere ca azi sa avem parte de 2 runde in care cei mai buni strategi sa castige. Eu propun asa:

Pt: 17:00

start mine 6 sau start 207

Pt: 20:30

START 505

Multumesc anticipat !
 

R z N

member
Scor reacție
0
Va salut cu respect !
In calitate de membru al celei mai bune echipe , care domina autoritar speed-ul românesc la ora actuala … cred ca pot sa vin și eu cu următoarele propuneri :

13:30 - 207, limita 5 trib
17:00- 505, limita 7
Rush/ mine 6
Sănătate multă tuturor! ( psihică mai multă pentru alții ). Va îmbrățișez cu drag ! Slava UKRAINI!!!
 

crystycv9

member
Scor reacție
0
Buna ziua
Propun sa bagati doar o runda pe zi pentru că nu mai este competiție în momentul de față și nu se mai strâng jucători.
Nu cred că merita să puneți trei runde unde sa joace max 4 jucători
Mulțumesc
 

R z N

member
Scor reacție
0
De ce sa se oprească jucătorii din a juca ? Ca iei tu bătaie de luni bune ?
Defapt te am bătut de când te știu
 
Sus