propuneri runde viitoare

R z N

member
Scor reacție
0
O dimineața binecuvântata !

2138 am jucat de 2 ori in ultimele 3 zile :)….

207 -prima 300%barbare , limita 5 trib
Start 9000- inobilare barbare , jucătorul care e scos sa nu mai aibă posibilitate de a reintra in joc .
Clasic , mine 6- de turneu :) . O sa mai intre niște prieteni germani, pentru un meci amical 4fun (toți pro)
Ar cădea bine ultima mine 6.
Mulțumesc , multă sănătate !
 

R z N

member
Scor reacție
0
Propun următoarele runde de Weeekend, sa păstram tradiția dacă se poate
Start 26, producție x2 limita 5 trib
2 - cat team
3 - rush

o duminica excelenta va doresc !
 

Acela e King

member
Scor reacție
0
Te rog frumos sa nu te mai bagi in seama cu mine :)) , suntem din clase sociale diferite , iar cât despre joc , lași de dorit
N-am insultat și n-am jignit pe nimeni , i-am spus decât ca nu prea le are cu mouse-ul
vacanta plăcută!
eu nu inteleg de ce nu a fost banat pana acum acest individ, toate posturile lui sunt atacuri la persoană !
 

ceialacox?

member
Scor reacție
0
Din ianuarie schimbam putin organizarea, o sa setez rundele in avans pe 2-3 zile, ca sa nu mai apara situatii neprevazute de acest gen.
O sa pastram programarea facuta, singurele diferente fiind asta cu programarea in avans si existenta rundelor si lunea.
Am primit ceva nou zilele astea cadou de la Inno si vom putea face schimbarile de mai sus.
Ziua buna ! @Rakanishu , propun pentru azi 2 runde te rog :) ( dupa cum ai spus mai sus, existenta rundelor si lunea ). De la 16:30 prima runda start 26 productie x2 %400 barbare, limita 4 in trib si de la 20:00, startu de mondiale mine 6 . Multumesc!
 

crystycv9

member
Scor reacție
0
Astăzi propun o zi de pauza având în vedere că au fost foarte multe runde și suntem obosiți. Mulțumesc și o zi buna!
 

R z N

member
Scor reacție
0
Buna dimineața ! Cine-i obosit sa stea pe bară!

avand in vedere ca luni n-am avut runde , și la finele anului trecut ni s-a precizat ca vor exista și in aceasta zi frumoasa a săptămânii “rundusoare” , imi permit sa propun următoarele :

- 207 , limita 5
- mine 6 start de turneu , limita 8

pentru oboseala cunosc niște vitamine ok de la farmacie , Salutari !!!
 
Sus