propuneri runde viitoare

ceialacox?

member
Scor reacție
0
Așa ma gândeam și eu
Înainte sa mai postezi ceva , analizează de doua ori :)))))) si haide cu argumente solide
pana atunci , haide cu conturile jude law.. , etc
Oke ? Haide


Razvaneee, nu te mai cobora la nivelu lui frentiu.. serios acuma, ai putina mila te rog eu :*
 

ceialacox?

member
Scor reacție
0
EU oricum iti recomand un psiholog, sincer chiar nu fac misto sau ceva, doamne fereste sa i se intample cuiva ce ti sa intamplat tie, dar ai ramas cu traume si sechele, prietene.
 

crystycv9

member
Scor reacție
0
Rzn, tu cred că vrei sa joci cu noi in echipa pentru că te bagi in seama mereu cu campionii mondiali joker care au câștigat toate campionatele posibile și au dat de pământ cu toată qifsha ta. Noi avem rezultate voi doar papagal. Daca vrei te iau rezerva in echipa mondială sa te bucuri :)))))
 

R z N

member
Scor reacție
0
Rzn, tu cred că vrei sa joci cu noi in echipa pentru că te bagi in seama mereu cu campionii mondiali joker care au câștigat toate campionatele posibile și au dat de pământ cu toată qifsha ta. Noi avem rezultate voi doar papagal. Daca vrei te iau rezerva in echipa mondială sa te bucuri :)))))

Defapt , ai câștigat un singur campionat :)))))))
Am câștigat intr-o vara , turnee câte n-ai câștigat tu in toată viața ta
iar imi ridici la fileu :))))) ba sa mor eu cum te molipsești după frentiu … frate înainte sa tastezi , vezi…”o fi bine , n’o fi bine “:))) “ ma fac de ras , nu ma fac ?” :))))))
 

R z N

member
Scor reacție
0
“Care au câștigat toate campionatele posibile “
Care campionate ma băiatule ? Eu cred ca si tu ești bolnav psihic , sincer
 

crystycv9

member
Scor reacție
0
Defapt , ai câștigat un singur campionat :)))))))
Am câștigat intr-o vara , turnee câte n-ai câștigat tu in toată viața ta
iar imi ridici la fileu :))))) ba sa mor eu cum te molipsești după frentiu … frate înainte sa tastezi , vezi…”o fi bine , n’o fi bine “:))) “ ma fac de ras , nu ma fac ?” :))))))
Mai ai alta replica in afara de asta ai zis o de 10 ori frate
 

crystycv9

member
Scor reacție
0
Defapt , ai câștigat un singur campionat :)))))))
Am câștigat intr-o vara , turnee câte n-ai câștigat tu in toată viața ta
iar imi ridici la fileu :))))) ba sa mor eu cum te molipsești după frentiu … frate înainte sa tastezi , vezi…”o fi bine , n’o fi bine “:))) “ ma fac de ras , nu ma fac ?” :))))))
In vara nu ai câștigat nimic pentru că s a anulat din cauza ta campionatul și pt că ai înjurat adminii:))
 

R z N

member
Scor reacție
0
Mai ai alta replica in afara de asta ai zis o de 10 ori frate

Când te aud ce scoți pe gura :)))) nu faci altceva decât sa ma amuzi copios
Hai să-ți spun eu cum sta treaba cu adevărat
Ai câștigat un singur campionat :))) si ăla târâit… vai de mama lui , așa fair play ai fost … ca atunci când nu am putut juca meciul ,niciunul dintre voi n ați vrut restart la runda
dacă stai prost cu memoria … ti-o pot eu reîmprospăta , nu-i nici un fel de problema
 

R z N

member
Scor reacție
0
Frate , ca tine bat doi odată :)))) și Fără nici un fel de lauda … sunt cât se poate de modest , toată lumea știe adevarul…. Tu ești un jucător mediu, spre slab
Nu ti ajunge ca te bat de atâtea luni continuu?
aseara de ce ai fugit de lângă mine ?/))))
 
Sus