Quit vs S.L+M.E

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

cineva a crezut ca e jucator bun :))..locul 2? ??:O hai la noi :X :)) dar nu a fost asa :D
 

DeletedUser29389

eu .. m-am pierdut, dc l-ati luat in trib ?

care a fost scopul... ( de curiozitate )

*fac referire la cosmarul satelor de barbari

l-au luat pentru a distrage atentia din alte zone, a fost momeala.:)
au procedat la fel ca si noi cu Peter03, numai ca situatia difera putin, Peter a primit ceva sprijin dar atacurile pe el au fost prea din scurt, pe cand Noi-Cosmar a fost pur si simplu carne de tun.
Skin a facut o miscare inteligenta, a sacrificat statistica dar a castigat cateva zile de refacere in alte zone apropiate.
 

DeletedUser

Parte 1:
Triburi: Mânuţa, Quit
Parte 2:
Triburi: SKIN

Timeframe: Ultimele 24 de ore


Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 52
Tabăra 2: 7
Diferență: 45
 

DeletedUser6681

l-au luat pentru a distrage atentia din alte zone, a fost momeala.:)
au procedat la fel ca si noi cu Peter03, numai ca situatia difera putin, Peter a primit ceva sprijin dar atacurile pe el au fost prea din scurt, pe cand Noi-Cosmar a fost pur si simplu carne de tun.
Skin a facut o miscare inteligenta, a sacrificat statistica dar a castigat cateva zile de refacere in alte zone apropiate.

eu cred ca au sacrificat statistica degeaba... oricum se dadea in el.. fie ca era sau nu in skin, daca voiau sa arate o miscare intelingenta il lasau afara.. :) era mai destept asa
 

DeletedUser

Din pacate pentru noi(Manuta), skin are inca un nucleu de jucatori foarte buni, mai ales in sudul lor.
Deocamdata razboiul dintre Manuta si SKIN(fara a implica tribul Quit), se da pe 2 fronturi... pe frontul sudic, castig de cauza din pacate categoric, il au skin. insa statistica generala se echilibreaza in nucleul central, unde momentan dominam.

claie peste gramada, este un razboi care chiar a animat lumea, si s-au gasit de toate in el, incepand de la organizate cu sute de atacuri, toate pierdute(defensiva excelenta), pana la scaderi intentionate de adeziune, incalecari de nobili si altele.

ne ardem noi intre noi prin vorbe, dar adevarul din punctul meu de vedere, este ca acest razboi a scos in evidenta 3 triburi puternice, si a adus dupa sine multe ore nedormite noaptea si alarme din 5 in 5 minute la telefoane :)

jos palaria si in fata SKIN, si in fata Quit!
 

DeletedUser40316

tipic pentru SKIN sa piarda peste tot pe unde joaca .... L14 -> L25 ... inca nu va plictisiti ? :D
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

cred ca trebuia un "nu" intre "inca" si "va`ti"

:)) daca tot intra peste tot..banuiesc ca nu :D
 

DeletedUser

tipic pentru SKIN sa piarda peste tot pe unde joaca .... L14 -> L25 ... inca vati plictisit ? :D

bagator de seama , verifica istoria lumilor de care pomenesti sa vezi pe ce lumi am activat. si poate ca am pierdut da , dar pe fiecare lume am jucat 30-40 de membri versus triburi de cel putin o data ori mari si fara aliati.si am tinut piept destul de bine..pana intervenea plictiseala sau lipsa de timp
lumea asta a fost o greseala in opinia mea, din punctul de vedere al aliantelor si al fuziunilor.eu nu am jucat aici , dar ma gandesc la faptul ca au avut motive intemeiate sa faca aceste aliante/fuziuni.cel mai valabil ar fi faptul ca nu se putea alege directia la inceput de joc.
in concluzie, vezi-ti de jocul tau si nu mai discuta tu de altii , daca nu ii cunosti

@rares , nu au jucat pe toate lumile cum zice domnul bagator de seama.
 

DeletedUser

daca tu zici :) eu te cred.

daca tu zici :) eu te cred.



Parte 1:
Triburi: Quit, Mânuţa
Parte 2:
Triburi: SKIN

Timeframe: Ultimele 48 de ore

Cuceriri totale:

Tabăra 1: 443
Tabăra 2: 245
Diferență: 198

chart


Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 33
Tabăra 2: 15
Diferență: 18

chart


Numărul total de puncte al cuceririlor:

Tabăra 1: 2,826,430
Tabăra 2: 1,539,121
Diferență: 1,287,309

chart


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 281,441
Tabăra 2: 134,564
Diferență: 146,877

chart
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser40316

bagator de seama , verifica istoria lumilor de care pomenesti sa vezi pe ce lumi am activat. si poate ca am pierdut da , dar pe fiecare lume am jucat 30-40 de membri versus triburi de cel putin o data ori mari si fara aliati.si am tinut piept destul de bine..pana intervenea plictiseala sau lipsa de timp
lumea asta a fost o greseala in opinia mea, din punctul de vedere al aliantelor si al fuziunilor.eu nu am jucat aici , dar ma gandesc la faptul ca au avut motive intemeiate sa faca aceste aliante/fuziuni.cel mai valabil ar fi faptul ca nu se putea alege directia la inceput de joc.
in concluzie, vezi-ti de jocul tau si nu mai discuta tu de altii , daca nu ii cunosti

@rares , nu au jucat pe toate lumile cum zice domnul bagator de seama.

calmeazate tinere , doar v-am scos pe 14 ... ca sunt triburi mai mari asta este cine va pune sa va dati la urs fara bata ? si ca jucati fara aliante.. pentru voi ii ceva normal din moment ce nu aveti cuvant si onoare cine sa va ofere aceasta alianta ? din pacate doar pe ypoo care a fost in zona mea si a venit cu mesaje de genu "skin va declara razboi .... va dau termen maxim 1 luna" si ce o ajuns ypoo ?



zori de zi1233 (633|618) K66 9,763 ypoo urssmircea [NoFear] 2009-09-22 02:10:28
zori de zi1211 (638|620) K66 7,421 ypoo urssmircea [NoFear] 2009-09-20 23:22:53
circ043 (638|623) K66 10,222 ypoo urssmircea [NoFear] 2009-09-20 14:17:41
zori de zi1214 (636|621) K66 9,763 ypoo urssmircea [NoFear] 2009-09-19 23:44:29
zori de zi1234 (636|623) K66 9,739 ypoo urssmircea [NoFear] 2009-09-16 18:57:04
024 (630|603) K66 9,854 ypoo [SKIN] urssmircea [NoFear] 2009-08-27 07:10:39

a fost nevoie doar de 1 val de atacuri si 1 singur sat pierdut cat timp era in SKIN dupa care nu ati mai avut timp , ati dizolvat tribu si ati dat stergere... asta fara sa treaca termenul impus de el... de ce voi tot timpu cand pierdeti nu mai aveti timp ? sa inteleg ca de fiecare daca cand pierzi 1 sat si vezi ca nu mai ai nicio sansa in fata unor noobi ca asa eram clasificati , apar problemele si toti renuntati la joc :) JALNIC !!
 

DeletedUser30628

ma ursule...pe zi ce trece tot mai tare ma surprinzi :D:D:D

cred ca ajungi si tu in categoria batman batman :rolleyes::rolleyes::rolleyes:
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus