R.S vs Clasic

  • Autor subiect DeletedUser38860
  • Data de început
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

PRADA

member
Scor reacție
6
:)) Ma ce faceti va luptaţi sau va cântariţi ? :D Joc de glezne si berbeci.. iar tu aDun iDei ar trebui sa te lipesti de vreo înnobilare interna înainte sa participi la razboiul asta, ca la dusmani nu prea cred ca te poti arunca în situatia actuala. Ori stai maxim la cojones si sprijin de la colegi ? Spor, si noapte buna!
 

DeletedUser

:)) Ma ce faceti va luptaţi sau va cântariţi ? :D Joc de glezne si berbeci.. iar tu aDun iDei ar trebui sa te lipesti de vreo înnobilare interna înainte sa participi la razboiul asta, ca la dusmani nu prea cred ca te poti arunca în situatia actuala. Ori stai maxim la cojones si sprijin de la colegi ? Spor, si noapte buna!

îmi revin,e o problemă de timp, îmi recuperez satele pierdute.
 

DeletedUser

vaiii...RS asta e incredibil ..si-o iau pe orice lume..sa va dau un sfat:apucati-va de solitaire si lasati triburile ;) :D =))))))
 

DeletedUser30856

cine e nab ma?utia-te la ralf10 ca joaca pe doua lumi si e in top in acelasi timp , sa iti mai zic de n-am nobili care atunci cand il stiam eu era pe 17 si a ajuns pe 2 fara sa joace la puncte , tullio25 care eu personal il stiu de pe o gramada de lumi ca jucator bun , Psychotic Overlord un jucator excelent , v0lution un jucator de 50 ori mai bun deca tvei fi tu vreodata si multi multi altii..la voi cine e bun?tu?nici nu am auzit vreodata de tine au de vreun membru de acolo.Iar voi aveti mai multe ferme asa ca va puteti descurca pe 2 fronturi + ca aveti si academia cu alte ferme

ps.: daca nici pe cristian ciura octav nu il stii esti praf , joci triburile de 1 luna cred.

Adevarul e ca daca nu-l cuosti pe noob-ul de ciura, nu esti jucator de triburile...asa e...deci, care nu-l cunoasteti, cereti detalii:D pai se poate asa ceva....cum sa nu cunoasteti zeul in persoana?

Inteleg sa nu stii cine a fost eminescu, dar sa nu-l cunosti pe ciura e dezastru..poti sa te sinucizi...:p
 

DeletedUser41545

Adevarul e ca daca nu-l cuosti pe noob-ul de ciura, nu esti jucator de triburile...asa e...deci, care nu-l cunoasteti, cereti detalii:D pai se poate asa ceva....cum sa nu cunoasteti zeul in persoana?

Inteleg sa nu stii cine a fost eminescu, dar sa nu-l cunosti pe ciura e dezastru..poti sa te sinucizi...:p

personal il consider pe ciura mai bun decat tine dar nu despre asta e vorba aici , era vorba ca spunea ca parca il stie pe undeva , atat tu cat si ciura sunteti cunoscuti pe jocul acesta de foarte multa lume , cei care se considera buni , din pacate tie iti place sa abndonezi conturile repede asta e alta treaba..
Iar ciura e mai cunoscut findca folosete acelasi nume , pe cand tu ai jucat cu mai multe.stima pentru amandoi :)

p.s: totul e legat de triburile aici , nu vorbeam de lucrurile exterioare
 

DeletedUser30856

il ador pe ciura asta, cum stie el sa faca pe diplomatul...seamana cu cineva, dar nu pot spune cu cine:D

dupa ce m-a lasat balta cu sporul lui cu tot pe l24, m-am convins de ce e in stare...dar poate asa e mai bine...sa stii la ce sa te astepti pe viitor.

Cat despre cei care tineti partea r.s-ului, va recomand s-o lasati mai moale si sa va pregatiti de l28, ca o sa aiba viteza 1 cu 1.


'sa nu te intreb cum faci diferenta, ca nu stiu ce iese':p
 

DeletedUser24444

Daca nu o sa joacee nimeni ....atunci o sa mareasca viteza,astia de la Inno
 

DeletedUser41545

pai 27 hai ca na merge , dar doua lumi groaznice e deja prea mult
 

DeletedUser24444

las-o draq de lumea......27 e cea mai tampita lume cu cele mai tampite setari....incepe sa se lase lumea....se apuca de clasica :)))))....
 

DeletedUser38860

hai gata ca esti prea neinsemnat sa vorbesti cu un zeu ca mine.

Ma plictisesti deja si aberezi mult. Vrei jucatori buni din R.S ? Ok. Da atacauri pe maliso , pe Odinnido , pe cobra 76 si ti-as mai da o lista lunga. Evolution jucator bun? DA , pacat ca nu joaca el pe cont . Ilusion iti poate spune cine joaca. Tu nu vezi ca habar n-ai despre tribul tau si ziceti de noi. Acum cautati scuze pentru concedierea lui malone. Ma rog statistica sa infloreasca.

P.S: Inca astept pm cu nickul tau sa te bag umpic in seama sa te incalzesc cu cateva fulluri pe ,,NUMEROASELE" sate.

O statistica: Ma rog ar fi mai multe sate in favoarea R.S-ului dar concedierea lui malone exlica totul :
Parte 1:
Triburi: R.S, A.R.S
Parte 2:
Triburi: Clasic, Cls

Timeframe: Ultimele 24 de ore



Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 11
Tabăra 2: 7
Diferență: 4

chart



Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 110,477
Tabăra 2: 47,135
Diferență: 63,342

chart
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser41545

Ma plictisesti deja si aberezi mult. Vrei jucatori buni din R.S ? Ok. Da atacauri pe maliso , pe Odinnido , pe cobra 76 si ti-as mai da o lista lunga. Evolution jucator bun? DA , pacat ca nu joaca el pe cont . Ilusion iti poate spune cine joaca. Tu nu vezi ca habar n-ai despre tribul tau si ziceti de noi. Acum cautati scuze pentru concedierea lui malone. Ma rog statistica sa infloreasca.

P.S: Inca astept pm cu nickul tau sa te bag umpic in seama sa te incalzesc cu cateva fulluri pe ,,NUMEROASELE" sate.

O statistica: Ma rog ar fi mai multe sate in favoarea R.S-ului dar concedierea lui malone exlica totul :
Parte 1:
Triburi: R.S, A.R.S
Parte 2:
Triburi: Clasic, Cls

Timeframe: Ultimele 24 de ore



Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 11
Tabăra 2: 7
Diferență: 4

chart



Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 110,477
Tabăra 2: 47,135
Diferență: 63,342

chart


cu atat va bucurati si voi cu cucerirea inactivilor:)) , cat despre mine , sunt prea bun sa stau de vorba cu neinsemnati.
 

DeletedUser38860

acolo apari in fiecare zi?daca neinsemnat e limbaj de cocalar atunci esti praf si tu..ce sa te astepti de la membrii r.s.:))
Ignora ce scriu , esti un neinsemnat (ingame) mai mic asa ca nu ma ajuti , astet sa vorbesc cu adevaratii jucatori nu cu bufoni(ingame) ca voi.peace!

Bai neica nimeni ciocul mic si joc de glezne.

P.S : Inca astept pm cu nicku tau :)
 

DeletedUser11365

il ador pe ciura asta, cum stie el sa faca pe diplomatul...seamana cu cineva, dar nu pot spune cu cine:D

dupa ce m-a lasat balta cu sporul lui cu tot pe l24, m-am convins de ce e in stare...dar poate asa e mai bine...sa stii la ce sa te astepti pe viitor.

Cat despre cei care tineti partea r.s-ului, va recomand s-o lasati mai moale si sa va pregatiti de l28, ca o sa aiba viteza 1 cu 1.


'sa nu te intreb cum faci diferenta, ca nu stiu ce iese':p

Vad ca-ti place sa te certi..Nu mai raspund de ceva vreme cu aceasi moneda la astfel de manifestatii..ma plictisesc,sincer...cat despre faptul ca vorbesti tu despre mine,ce sa zic..au mai fost sute ca tine..succes la joc,si vezi ca gura bate curu,si tu o ai prea mare..
 

DeletedUser

13 sau nu macar stiu cum sa ma adresez unui om , daca tie ceilalti ti se adreseaza ca unui animal e vina ta nu a mea:)

ce ai copile cu animalele :)) te-au agresat?


P.S. ciura,nu mă aşteptam să te umfli în pene după ce te-a ridicat în slăvi un incompetent ca avangarden
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser34110

In locul tau as tacea bre...nu cred ca esti in masura sa comentezi la adresa lui cristian ciura octav!
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus