R.S vs Clasic

  • Autor subiect DeletedUser38860
  • Data de început
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

1. tu eşti un jucător slab la gândire
2. nu văd ca acest cuvând "mă" să fie jignitor. faptul că sunteţi unii o treaptă alintată şi sensibilă la anumite cuvinte nu mă priveşte. şi chiar dacă ar fi nepoliteţe,nu văd de ce te-aş respecta pe tine personal.
3. masonul nu luase decât un sat,nu două, cred că am spus de vreo 5 ori, nu vreau să fiu răutăcios da matematica de bază nu e grea de învăţat. să revin, acel sat l-am recuperat. deci masonul nu avea nimic.
4. s-au chinuit peste 15 jucători de la voi să îmi luaţi satele,moment în care aveam doar trupele mele în sate, crezi că masonul ar fi trecut ca prin brânză să vină..tocmai la tine? crezi că au o atracţie pentru tine mai aparte?
5. las-o baltă :)) auzi la el, cică conducerea răspunde după 3-4 zile, tu crezi că vorbeşti despre un trib de pe loc 50, care intră o dată pe săotămână să vadă ce se mai întâmplă?

ce ai semnalat tu mă? :) ai spus doar atât, că cică eu rezerv sate pentru masoni :) eşti impertinent.

P.S. nu aveam trupe de atac complete la momentul respectiv, altfel luam acele sate rapid. dar vreau să spun că voi vă lăudaţi ca fiind aliaţi de bază, atunci cum se face că din 7-8 jucători care le-am propus să mă ajute cu o curăţare,toţi s-au dat loviţi la pământ că nu au că au sate def că nu ştiu ce? :) iar când v-am lăsat satele vouă, în 3 ore le-aţi luat? illuzion,mă dezamăgeşti urât.
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser38860

@ Emy : Bine na esti maer jucator esti cel mai tare , ce mai esti ZEUS ! Te simti fericit acum? Ti-am zis in mesaje si analizeaza harta . Ok , fie sa zicem ca R.S dispare complet de pe harta , pierzand razboaiele cu Clasic si MAG . Analizeaza harta cu voi ramanand in S-V si cu Clasicul si MAGul care defapt sunt acelasi trib (mai multi jucatori dintr-un trib au cont in celalalt) - asta o stii si tu, defapt ai si spus-o. Uita-te pe harta si zii ce se va intampla. Iti zic eu : Mason o sa devina istorie , daca o sa devina R.S istorie. Ti-am zis si in mesaje dar vad ca tot nu te trezesti.
@Ilusion: Voi nu sunteti in stare sa duceti 2 razboaie pe 2 granite ! Va era usor sa spuneti ca a tradat R.S-ul dar voi nu stiti ca R.S-ul se impartea pe 2 granite ( intradevar cea cu MAG era mai mare deci era mai importanta) . Scuze , ma corectez . Cu conducerea care o aveti nu sunteti in stare , jucatorii din Clasic daca ar avea un conducator bun nu ar avea probleme.

Emy eu astept raspunsul raspunsul tau sa vad daca te-ai trezit.
 

DeletedUser

lasă-l pe emi,e un visător. el e rakiu în picioare. defapt juma din sate îs de la rakiu,cred ca sa împrimat şi personalitatea
 

DeletedUser38860

lasă-l pe emi,e un visător. el e rakiu în picioare. defapt juma din sate îs de la rakiu,cred ca sa împrimat şi personalitatea

Nu , eu vreau sa se trezeasca ! El crede ca totul o sa fie roz pentru Mason , dar nu isi da seama inca !
 

DeletedUser41545

lasă-l pe emi,e un visător. el e rakiu în picioare. defapt juma din sate îs de la rakiu,cred ca sa împrimat şi personalitatea

prietene am pe 2 sate cate puncte ai tu in total , esti 0 cu ceva in plus.Mi-ar fi si rusine sa mai scriu
 

DeletedUser

lasă-l că dacă pică r.s-u, nici nu mai e nevoie de restul masonului, emy doboară singur clasicul dintr-un foc, în o săptămână ia şi satele de barbari care sunt printre cei din clasic =)))
 

DeletedUser38860

lasă-l că dacă pică r.s-u, nici nu mai e nevoie de restul masonului, emy doboară singur clasicul dintr-un foc, în o săptămână ia şi satele de barbari care sunt printre cei din clasic =)))

Adun lasa-l ma. Vreau sa il trezesc poate reuseste.

@Avangrade. Nu stiu care e nickul tau dar daca ai avea satele intre noi punem pariu ca l-ai ajunge din urma pe adun?
 

DeletedUser

avangarde nici nu ştie ce s-a petrecut,el acum s-a trezit, auzi la el, să las adevăraţii playeri să vorbească :)))
 

DeletedUser41545

Adun lasa-l ma. Vreau sa il trezesc poate reuseste.

@Avangrade. Nu stiu care e nickul tau dar daca ai avea satele intre noi punem pariu ca l-ai ajunge din urma pe adun?

Mama cata gradu de inteligenta...care ar rezista daca ar fi in mijlocul unui trib inamic fara sprijin de la altii?..ciudat ca pe tine nu te stie nimeni..
 

DeletedUser

lasă-l pe emi,e un visător. el e rakiu în picioare. defapt juma din sate îs de la rakiu,cred ca sa împrimat şi personalitatea

tu chiar ca derilezi,au dreptate clasici;)
cica juma din sate is de la rakiu,de la rakiu is 20-30 de sate si eu am 240.bun mai esti la matematica
referitor la ce ai zis tu cu trezirea mea,eu is trezit de mult,vedem in viitor ce va fi
nu e nimic batut in cuie pe jocul asta

Iar eu cat timp imi respect cuvantul/si il respecta si ei,nu prea am ce pati
prietenas probabil acum vorbeste prostia din tine,pentru ca nu sti sa pierzi
in maxim 2-3 zile cand ramai fara sate vei fi istorie;)
 

DeletedUser

uff

Mama cata gradu de inteligenta...care ar rezista daca ar fi in mijlocul unui trib inamic fara sprijin de la altii?..ciudat ca pe tine nu te stie nimeni..

aici cumva te refereai la mine în legătură cu satele?toate satele le-am avut între voi. avangarden, tu nici nu ştii unde sunt pe hartă dar ai tupeul să spui cuvinte grele şi nici măcar nu ştii despre ce e vorba
 

DeletedUser38860

asta e lingusitor numai sa tii cu tribul lui , rusine ba andrei.

Eu incerc sa ii trezesc la realitate. Ilusion se pare ca si ai tai vorbesc cu ,,ba" si ,,ma". Deci uita-te in propria ograda. Plus de asta Avan mie nu mi-e rusine de loc. De ce sa imi fie cand spun adevarul iar pe voi va supara acest adevar?
 

DeletedUser38860

aici cumva te refereai la mine în legătură cu satele?toate satele le-am avut între voi. avangarden, tu nici nu ştii unde sunt pe hartă dar ai tupeul să spui cuvinte grele şi nici măcar nu ştii despre ce e vorba

Se referea la mine. Prietenii ma stiu , emy ma stie :) Nu am un cont propriu , defapt am dar l-am lasat de o parte din cauza lipsei de timp. O data ce un aliat te tradeaza iar colegii fac 20 ore cu sprijin sa iti blindeze satul cum ai vrea sa fie ?
 

DeletedUser

păi exact la mine a fost aşa, aveam satele între ei şi tot def-ul ajungea mult prea târziu,ei făceau 8 min cu nobil. el spune aici multe dar n-are idee cum e să fii între duşmani cu trupele proprii.
 

DeletedUser41545

ce sa zic , cine te-a pus sa le iei intre noi?parca era teritoriu nostru la ce te bagi tu?in fine, n umai da mesaje pe privat hai bafta
 

DeletedUser38860

ce sa zic , cine te-a pus sa le iei intre noi?parca era teritoriu nostru la ce te bagi tu?in fine, n umai da mesaje pe privat hai bafta

Tu unde ai fost copile pe Marte? Adun acolo a avut satele de la inceput :)

P.S: Clasic l-a concediat pe malone ca dadea urat la statistici?
 

DeletedUser

ce sa zic , cine te-a pus sa le iei intre noi?parca era teritoriu nostru la ce te bagi tu?in fine, n umai da mesaje pe privat hai bafta

uită-te la el :)) ăsta abia acum s-a trezit,fix cum i-am şi zis pe privat.


P.S. trk3 ,a trimis spionaj din apropiere,l-am lăsat să vadă ce trupe am,acum a trimis spionaj de pe alt sat mult mai îndepărtat =))).. ce strategie oare are? vreau să o învăţ şi eu :D


P.S.S în clasic sunt câţiva prieteni,restul sunt noi veniţi cu potenţial = carne de tun,deci nu are rost să te miri în privinţa lui Malone :D
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser41545

andrey , tu neavand cont vorbeste gura fara tine , adun sarmale tu nu esti un inamic nici pentru ultimu loc de pe triburile dar gura e mai mare ca a tuturor , dupa ce am vorbit cu un om cu stima , incredere si pricepere am ajuns la concluzia ca nu merita sa ma cobor la nivelul unor invidiosi.ciualess!
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus