Razboaie

  • Autor subiect DeletedUser42160
  • Data de început

PRADA

member
Scor reacție
6
In momentul in care un jucator care este de incredere primeste sitter de la un conducator, si acel jucator incepe sa concedieze jucatori, sa sparga trupele celor la care este sitter si apoi merge in tribul care tocmai ne declarase razboi, mi-am dat seama ca Triburile.ro, a devenit mai mult RO decat Triburile. Suntem romani, si asa suntem noi.

Eu unul, nu cred ca mai ma loghez vreodata pe serverul asta. Am crezut si eu ca mai este o sansa ... dar m-am inselat.
Bafta tuturor.

UN JUCATOR CARE ESTE DE INCREDERE. E doar vina ta, ca ai crezut dar nu era. (: Si un lider, de fapt orice conducator ar trebui sa-si retraga drepturile daca lasa sitter un membru fara drepturi. Nu e vorba doar de încredere, dar vede si forumuri ascunse, vede persoanele sub sitter, inactivii alea-alea. Faptul ca nu stii cine e în spatele unui monitor e valabile pe toate serverele internationale, nu doar pe .ro

Macar de-ati fi jucat pâna la sfârsit ca niste adevarati eroi.. e prea maret numele ala de trib pentru tine de zici ca renunti si nu te mai conectezi.
 

DeletedUser41807

Daca eram nesimtit , ajungeam in tribul tau si aveam si intemeietor , asa ca nu te mai plange ;)
 

PRADA

member
Scor reacție
6
Tribul Challenge Attacks or Suffer a invitat tribul tău să participe la războiul "...." împotriva Legiunea Romana, Biohazard, House of Noldor.
 

DeletedUser20794

In momentul in care un jucator care este de incredere primeste sitter de la un conducator, si acel jucator incepe sa concedieze jucatori, sa sparga trupele celor la care este sitter si apoi merge in tribul care tocmai ne declarase razboi, mi-am dat seama ca Triburile.ro, a devenit mai mult RO decat Triburile. Suntem romani, si asa suntem noi.

Eu unul, nu cred ca mai ma loghez vreodata pe serverul asta. Am crezut si eu ca mai este o sansa ... dar m-am inselat.
Bafta tuturor.

Aveam mai multe asteptari de la tine... Nu stiu de ce. Dar prietene care nu mi-esti prieten... Chestia asta care zici tu ca e "de romani" se facea pe cand tu habar naveai ce-s alea triburi. De cand e Die Stämme.de sau Tribalwars.net se faceau jocurile astea de interior.

Invata sa ai mai putina incredere daca vrei vreodata sa reusesti ceva in jocul asta, mai ales ca si conducator. Now GTFO smartass.
 

DeletedUser20561

Cand esti conducator mai bine lasi contu inactiv decat sa dai sitter cui nu trebuie.
 

DeletedUser38225

Astea sunt povesti, atata atentie pt nimic iesit din comun... Chestiile astea se intampla mult mai des pe .net , numai ca nu prea se intampla in triburile de top ca majoritatea triburilor mari de acolo au conducatori ce isi au oameni de incredere si nu lasa sitter la oricine, in schimb in triburile mici, e foarte comuna aceasta problema. Conducatori neexperimentati sau creduli lasa sitter la oricine, oare acesta sa fie cazul si aici? Mai continuam cu polemica pe un subiect atat de fumat?
 

DeletedUser20561

Pai parerea mea e ca daca ai un trib pui siguranta lui in fata sigurantei contului tau personal.Parerea mea.
 

DeletedUser22307

aici vreau sa vad si eu cine cu cine se mai razboieste bravo pentru sitteru ala e destept a vrut sa vada cum e pentru o zi (rege) sa fi capu capilor :D
nu cunosc pe nici unu din cei inplicati dar sigur a fost sitteru sau ti-ai dat seama ca nu poti conduce acel trib:confused:
 

DeletedUser39591

Eu deja m-am saturat de razboaie...
Deja vreo 3-4 razboaie am avut in trib...
Egalitate: 3 (100%)
Si acum 2 in desfasurare...
Si toate au fost declarate tribului CAOS sau de tribul CAOS...
Iar tribul meu (Avalon) a intrat in razboi...cu alte triburi...

P.s priviti ceva penal...

Alianţă
Challenge Attacks or Suffer
Avalon
Inamic
We Are Nobody
Legiunea Romana


Alianţă
Respect
Avalon
Legiunea Romana
The Matrix
Inamic
Războinicii Soarelui
 
Ultima editare de un moderator:

PRADA

member
Scor reacție
6
Iar tribul meu (Avalon) a intrat in razboi...cu alte triburi...

nubi. Ori va da R.-ul puncte premium sa-i urmati în razboaiele lor ? Stiu ca tipa intemeietorul lor pe toata harta dupa aliante si apoi le cere sa intre-n razboi contra HELiOS-ului. Avalon e al 3lea trib intrat pe felie, aliat cu dusmanul din alt razboi :eek: epic
 

DeletedUser35829

triburile astea nu vor avea nici un fel de continuitate.. ;) inca nu exista nobili suficienti.. veti vedea peste 1 luna maxim 2 ce se va intampla pe harta ;) veti vedea ca multe din triburile mici si nu numai, vor disparea odata cu aparitia ogranizatelor, nobililor...
 

PRADA

member
Scor reacție
6
triburile astea nu vor avea nici un fel de continuitate.. ;) inca nu exista nobili suficienti.. veti vedea peste 1 luna maxim 2 ce se va intampla pe harta ;) veti vedea ca multe din triburile mici si nu numai, vor disparea odata cu aparitia ogranizatelor, nobililor...

Da.. ar fi prima lume când s-ar întâmpla asa! :D Abia astept!
 

DeletedUser20561

Da.. ar fi prima lume când s-ar întâmpla asa! :D Abia astept!



Ar fi prima lume?De cand ?Cred ca pe orice lume dupa o luna au cam disparut triburile cu familii,in general ramane un trib cu o familie mare care dispare si el in timp.Nu am mai jucat pe .ro prea mult,dar eu asa stiu ca a fost pe fiecare lume.
 

DeletedUser35829

nu prea.. :)) niste fleacuri deocamdata...

app - care ati vazut ? avem TSL iar pe harta :p (pt cei care ii cunoasteti) d`aia era portile iadului activ p`aici :)) joaca si el bre :p si open mind.. va fii foarte frumoasa lumea :))
 
Sus