Razboaiele L30

DeletedUser42424

Cum am spus,Tanase a postat statistica,nu s-a batut in piept cu pumnii ca urmeaza sa va ia 'nspemii de sate.Mai intai cucereste-mi 3-5-7 sate,apoi vino pe extern si spune ca ma scoti de pe harta.Nu de alta,dar e posibil sa pierzi credibilitatea cititorilor forumului extern,cat si a propriilor jucatori.Noi deja te cunoastem.
Anonymule,din cate vad, tu mergi pe sistemul " dai cu barbare si interne",dar nici asa nu reusesti nimic.Numele te recomanda.Ma astept sa ai satele pline,din moment ce nu ai atacat niciodata in 4 luni,sau nu ai fost atacat.Astea sunt amenintari gratuite,din moment ce,ma repet,nu ai demonstrat nimic nici tu nici tribul tau.
In schimb,iti pot pune aici muulte exemple (cu rapoarte bineinteles,si mesaje) prin care se vede cat de tari sunteti.

Este posibil sa ma scoateti,dar si mai posibil sa nu ma scoateti.Parca ati mai avut o tentativa,tot cam asa,sa ma curatati de pe k44.Cum a mers?

parca era ultimul tau post:))....

Stai ma calm...m`am pastrat pentru cei ce merita....Nu fi asa mandru ca :"ulciorul nu merge de multe ori la apa"....
Iar de interne vad ca nici tu nu ai dus lipsa....

App, academia voastra daca e asa smechera, dupa ce le`am luat 1-2 sate dc a trimis oferta de pace la razboi?:))=))

Hai ciocu mic si joc de glezne....am demonstrat cu acest lucru ca inca S R si restul pleavei nu au intalnit adevarata forta a WAR ci mai degraba vechiul nucleu al Patriei...deci cu putina rabdare o sa va aratam cum sta treaba! ;)
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser42520

Lasa academia,grosu' este in tribul mare. Na aici statistica:
Parte 1:
Triburi: S R
Parte 2:
Triburi: War, War.1, War.2, War.3, War.4

Timeframe: Ultimele 48 de ore

Cuceriri totale:

Tabăra 1: 33
Tabăra 2: 32
Diferență: 1

chart


Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 14
Tabăra 2: 0
Diferență: 14

chart


Numărul total de puncte al cuceririlor:

Tabăra 1: 192,508
Tabăra 2: 131,063
Diferență: 61,445

chart


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 97,275
Tabăra 2: 0
Diferență: 97,275

chart

Concluzia mea este faptul ca tribul nostru se dezvolta mai bine si mai repede decat toate triburile voastre adunate.
E trist faptul ca jucatori de genul ACESTA (Click!) mai sunt pe harta.
De 5 zile tot asteptam adevarata forta WAR,dar se lasa asteptata.Voi ramaneti cu cuvintele,noi ramanem cu satele.

#edit: Cum vrei sa nu postez,din moment ce va mandriti ca ma scoateti de pe harta? Probabil un exces de testosteron,nimic mai mult.
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser40616

gata ma calmati-va!:)))

adi, war-urile ia-le separat, nu impreuna, ca noi nu am format un war princapal cu academii, deci poti considera 4 triburi aliate, eu nu bag aliatii tai in statistici:) asta pentru viitor pentru ca oricum... da, sunteti mai buni, multumit?:)

eu v-am spus si repet, nu va castiga nimeni cu war un razboi psihologic, adica sa cucereasca 3 jucatori si se destrama, aici trebuie cuceriti toti:) atat:D o seara buna!
 

DeletedUser42424

eu v-am spus si repet, nu va castiga nimeni cu war un razboi psihologic, adica sa cucereasca 3 jucatori si se destrama, aici trebuie cuceriti toti atat o seara buna!

Lu ala poti sa ii spui de 1001 ori ca tot nu intelege.....
 

DeletedUser40616

gata mai!:))

e mai bun Sr-ul, dar nu inseamna ca suntem morti, atat am vrut sa subliniez, nu va mai jigniti!
 

DeletedUser11848

Ca sa va fie iertate pacatele, o sa trec cu nobili pe la voi prin sat !!

Cu Dumnezeu inainte !

Amin!
 

DeletedUser39475

Pai da, orice trib care ramane cu 1 membru, care poate sa aiba si 36 de puncte ( intemeietorul ) nu dispare . Deci da, nu are cum sa dispara War-ul. :)) La asta va tot referiti voi. :D

Update ( de cand s-a rupt PNA-ul ) :

Parte 1:
Triburi: S R, S R-A, S R-Aa, S R-Ab, S R-Ac
Parte 2:
Triburi: War, War.1, War.2, War.3, War.4

Timeframe: 10/11/2012 06:00:00la14/11/2012 18:36:29

Cuceriri totale:

Tabăra 1: 162
Tabăra 2: 81
Diferență: 81

chart


Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 45
Tabăra 2: 9
Diferență: 36

chart


Numărul total de puncte al cuceririlor:

Tabăra 1: 840,810
Tabăra 2: 341,927
Diferență: 498,883

chart


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 292,889
Tabăra 2: 51,222
Diferență: 241,667

chart


PS : Daca tot ii renegati asa tare pe cei din fosta Patria, dati-i mai afara si vedeti-va de treaba fara ei ca din ce ziceti nu sunt ai vostri, desi au numele la triburi War.3 si War.4. :)
Oricum, vina acestui "razboi" este numai a lui Infarct. Nu am nimic cu el, asta a fost decizia lui, astea sunt consecintele. S-a lacomit cu atatea recrutari in zonele nostre. I-am recomandat sa se reorienteze, nu a vrut, era normal sa se intample asta. :)
 

DeletedUser42424

Pai da, orice trib care ramane cu 1 membru, care poate sa aiba si 36 de puncte ( intemeietorul ) nu dispare . Deci da, nu are cum sa dispara War-ul. ) La asta va tot referiti voi.

Imi pare rau sa te dezamagesc insa or sa ramanem mai mult de 1 intr`un trib:))..chiar si cu 26 de pct....deci repet: imi pare rau sa te dezamagesc ;)
 

DeletedUser42520

Cat timp tu te mandresti ca ramaneti mai mult de 1 (chiar si cu 26 de puncte),noi ne mandrim cu satele cucerite de la voi.HIHIHIHIH.
Chiar nu ne dezamagesti,ne asteptam la o asemenea reactie din partea ta(voastra).
 

DeletedUser11848

Tu nu ziceai ma ca e ultimul post al tau aici? Ce tie si cu numaratoarea asta.
 

DeletedUser39475

Daca Infarct se conforma ( concedia ce aveati in k43 ), pe cuvantul meu ca nu se schimba nimic, ramaneam la relatiile anterioare. :)
 

DeletedUser40616

in fine, nu stau sa dezbat criteriile pna-ului nostru pe care l-ati creat oricum temporar;)

ati inceput primii recrutarile in K44, tot aia mi-e, ca dupa ce innobilati actualii war.3, tot in noi dati, nu va permite harta sa alegeti altceva, nu-s tampit!:)
 

DeletedUser40616

cum si Titanii si-o vor lua pe coaja putin mai tarziu de la voi, asta daca au mandria sa ramana asa ca trib, ca daca vor sa intre la voi, probabil multi vor fi primiti:) dar ca trib asa de capul lui, va disparea dupa ce aveti o oarecare siguranta zonala:)
 

DeletedUser39475

Nu ai de unde sa sti toate lucrurile astea. :) Intotdeauna apare ceva neprevazut ce schimba planul initial. Trebuie doar luata decizia cea mai buna, nimic mai mult, indiferent de situatie.
 

DeletedUser40616

stiu, de aceea diplomatia castiga un razboi, recunosc ca noi nu prea suntem vicleni, diplomatic vorbind, dar eu unul sunt corect, daca cineva imi propune ceva, merg pana la capat:D
asta e, pierdem mult din cauza miscarilor astea:)) recunosc suprematia voastra in " a pacali" sau na, sa nu sune ca as spune de rau, in a negocia, e ok?:D
 

DeletedUser42424

Daca Infarct se conforma ( concedia ce aveati in k43 ), pe cuvantul meu ca nu se schimba nimic, ramaneam la relatiile anterioare. :)

Ba du-te ma de aici...si da-ti stergere cont de pe forumul extern ca esti cel mai mare figurant!

Conditii PNA S R a spus:
Lemn Tanase oct 08,2012 20:03
Conditii PNA intre familia de triburi S R si familia de triburi War :

1. Nu se recruteaza sub nicio forma de la un trib la altul fara aprobarea stricta a conducerii ambelor triburi;
2. Orice nelamurire, neintelegere se va rezolva obiectiv, indiferent de membru;
3. Familia S R nu va recruta sau innobila in zona voastra de dezvoltare ( k 44 - zona voastra, neinculzand si k44 - zona tribului Patria );
4. Familia War nu va recruta sau innobila in k34.

Conditia 3 a-ti incalcat-o primii pentru ca a-ti depasit zona Patria....De asemenea unele rezervari pe sate(care nu apartineau membrilor Patria) au fost ignorate de membrii academiei voastre desi aveam planificator comun cu ei...v-am anuntat in legatura cu asta da raspuns ioc..

Iar la noi nu scrie sa nu recrutam in zona Patria...Vezi tu undeva ca scrie??? dupa cum am zis esti cel mai mare figurant de pe forumul asta si de pe joc totodata.
 

DeletedUser40616

da, nu am recrutat in k34, in fine, nu mai conteaza, Anonym, de atacat, tot ne atacau, mai conteaza subterfugiul?:))

asa au zona, daca nu vor sa spuna direct, e treaba lor, pot spune ca ne ataca din cazua ca esti tu tanar, te-ar consola?:))

las-o asa, nu va mai contraziceti, cine e nevoie sa cunoasca situatia o cunoaste:)
 

DeletedUser42424

Nu ai de unde sa sti toate lucrurile astea. :) Intotdeauna apare ceva neprevazut ce schimba planul initial. Trebuie doar luata decizia cea mai buna, nimic mai mult, indiferent de situatie.

Da cum sa nu....Ba taci ca vorbesti mult si prost....miscarile astea de "marketing" cu uite pna`ul nu e pna`ul...cu ruperea aliantelor e veche nu de cand a aparut jocul ci de cand au aparut oamenii...toti au tradat candva, la un moment dat pentru binele lor si pentru propriile interese..... Crezi ca ai venit aici sa ne vinzi "gogosi"? hai las-o drq ca nu sunt copii sa le spui povesti care sa ii adoarma....
 
Sus