Razboaiele L30

DeletedUser42487

Buna dragule :*
Ne distram si noi, cat mai putem, ca vad ca unii ne si vad dati jos de pe harta.
 

DeletedUser42424

Nu stiu de ce tot insisti pe extern,chiar nu pot sa imi dau seama care iti e scopul...
Daca imi permiti,iti voi da un mic sfat:decat sa iti pierzi timpul cu niste copilasi frustrati(parca asa ne-ai caracterizat),mai bine stai frumos pe joc si inveti sa ataci ca un mare jucator(probabil asa te-ai caracteriza)

Noi? sau ma rog, eu? Pai omul tau a venit cu statistica pe extern sa se dea mare dupa 1-2 zile:))=))

Ia dute matale mai inapoi si citeste.....
 

DeletedUser42487

Mai rar pe skype, am mult de munca si pe joc am cam lipsit :|
Dar imi revin, ca altfel cine stie cine ma innobileaza peste noapte si atunci ce fac?
Unde mai stau, ce mai mananc????
 

DeletedUser42505

Nu se poate asa ceva!
Cum sa lipsesti de pe joc,nu ai observat ca mai nou acest server e tratat ca o lupta pe viata si pe moarte?:D:D:D
 

DeletedUser42487

Ba lipsesc... ai mei au uitat ca de mami si nu mai dau nici macar o cafea, ce sa mai zic de dulciuri :(
Cred ca ii bag la interne pe toti.
 

DeletedUser40616

Nu stiu de ce tot insisti pe extern,chiar nu pot sa imi dau seama care iti e scopul...
Daca imi permiti,iti voi da un mic sfat:decat sa iti pierzi timpul cu niste copilasi frustrati(parca asa ne-ai caracterizat),mai bine stai frumos pe joc si inveti sa ataci ca un mare jucator(probabil asa te-ai caracteriza)

insist mai rau ca tine, tii sa ai ultima replica?:)
scopul forumului care e ma? spune tu! daca nu scrisul e, stai sa ma gandesc...privitul?! dar privitul la ce daca nu e scris, ca nu vad poze...
sfatul ti-e primit, o sa invat sa atac, chiar ma gandeam ca pierd oriunde joc:(

Multumesc pentru tot!
 

DeletedUser42520

Inamici invinsi triburi War,War1,War2 (cei considerati de tine "nucleul") -- 19.05 mil (total)
Inamici invinsi trib S R (singur) -- 16.5 mil (total)
Eu zic ca numai din aceasta statistica se vede activitatea fiecarui trib,respectiv colaborarea.
Cat despre faptul ca "doar noi am atacat",tin se mentionez ca in seara in care ati primit voi mesajul cum ca in 12 ore va pica PNA-ul,in acea noapte am avut deja 2 atacuri cu nobil,urmate de inca 4.Noi doar am reactionat la atacurile voastre (nu am fost singurul atacat in acea noapte).
Cat despre faza cu "noobii" de la voi din trib,termen cu care chiar tu i-ai catalogat,tot tu i-ai recrutat,nu noi. Cum spune Cristi,satele sunt sate indiferent daca le iei de la "elita" tribului (care defapt nu e) sau de la jucatorii de umplutura.
Hai sa ne masuram fortele in-game si nu pe extern.
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser40616

se intampla, vad si eu ca 20% din agresivitatea tribului e la mine:))

dar nu inteleg de ce vreti sa va certati cu mine, ca eu nu ma cert cu voi, oricat vrei asta.


am spus eu vreodata ca stam mai bine ca SR pe harta sau ca batem?

intreaba-l pe Lemn, poate el a inteles, am spus doar ca War nu cade:D


s-a pomenit de war, era normal sa scriu, altfel...nu ma intereseaza ce fac altii, nu e frumos sa ma bag, nu eu am fost cel ce s-a trezit pe forum sa scrie despre alte triburi:)
Sper sa fiti deschisi la minte si sa intelegeti ca nu eu sunt "buba" , va certati total aiurea!
 

DeletedUser42520

Eu nu ma cert cu nimeni,ci ma refeream la mesajele agresive ale lui Anonym la adresa lui Cristi,conform carora voi nu ati atacat inca,ca noi am atacat jucatorii de umplutura,etc etc.Scuze,scuze,scuze. Momentan nu ati demonstrat nimic,nu inteleg de ce atata inversunare si agresivitate.Tanase a postat statistica care trebuia postata,deoarece asta este tema acestui subiect,nu s-a batut in piept cu pumnii ca urmeaza sa va lom 'nspemii de sate.
Acesta este ultimul meu post pe aceasta tema,sa nu cream polemici.
 

DeletedUser42424

Eu nu ma cert cu nimeni,ci ma refeream la mesajele agresive ale lui Anonym la adresa lui Cristi,conform carora voi nu ati atacat inca,ca noi am atacat jucatorii de umplutura,etc etc.Scuze,scuze,scuze. Momentan nu ati demonstrat nimic,nu inteleg de ce atata inversunare si agresivitate.Tanase a postat statistica care trebuia postata,deoarece asta este tema acestui subiect,nu s-a batut in piept cu pumnii ca urmeaza sa va lom 'nspemii de sate.
Acesta este ultimul meu post pe aceasta tema,sa nu cream polemici.

Stai calm si bucura`te de priveliste...pe tine te scoatem primul de pe harta!
 

DeletedUser42520

Cum am spus,Tanase a postat statistica,nu s-a batut in piept cu pumnii ca urmeaza sa va ia 'nspemii de sate.Mai intai cucereste-mi 3-5-7 sate,apoi vino pe extern si spune ca ma scoti de pe harta.Nu de alta,dar e posibil sa pierzi credibilitatea cititorilor forumului extern,cat si a propriilor jucatori.Noi deja te cunoastem.
Anonymule,din cate vad, tu mergi pe sistemul " dai cu barbare si interne",dar nici asa nu reusesti nimic.Numele te recomanda.Ma astept sa ai satele pline,din moment ce nu ai atacat niciodata in 4 luni,sau nu ai fost atacat.Astea sunt amenintari gratuite,din moment ce,ma repet,nu ai demonstrat nimic nici tu nici tribul tau.
In schimb,iti pot pune aici muulte exemple (cu rapoarte bineinteles,si mesaje) prin care se vede cat de tari sunteti.

Este posibil sa ma scoateti,dar si mai posibil sa nu ma scoateti.Parca ati mai avut o tentativa,tot cam asa,sa ma curatati de pe k44.Cum a mers?
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser39475

Adi, sti cum e...cainii latra, ursu' merge, dar cateodata se mai opreste si ma face si el ceva. :D
 

DeletedUser11848

Nu mai postati chestii d-astea asa, ca trebuie sa dau replica porcoasa :))))
 
Sus