Razboaiele lumii

  • Autor subiect DeletedUser42199
  • Data de început

DeletedUser3357

voi vorbiti de razboaie cand abia s-a scos ferma 30 pe cate un sat sau doua.
 

DeletedUser42160

Daca nu ai scos-o tu...nu-i baga pe toti in aceiasi oala :)))
 

DeletedUser

B.B si Elf,ar fi un razboi doar pe un singur continent totusi m-as intreba cine ar avea sanse mai mari de a castiga.
 

DeletedUser44079

green.png
03.Lose Yourself! (485|608) K642,436BarbarWiseAssKid [H.V]2013-06-22 22:41:12




Si uite si campionii tai in actiune, precum spuneam , barbare si inobilari interne.



green.png
Buburuza (544|490) K451,997Barbar mangotaru [THOR]
green.png
Gandacel (539|492) K451,758Barbar mangotaru [THOR]2013-06-25 20:44:05





Si dupa cum arata Tw stats si tu omori barbarele

Prietenul meu drag , daca ai avea capacitate ai putea verifica ca acele barbare pe care le-am luat sunt jucatori care odata ce i-am atacat au dat stergere cont . Dar cum spunea si mangotaru , vorbesti doar balarii si chiar nu ai nicio treaba cu jocul asta.

Priveste partea buna de aceea s-a inventat tetris , pentru frustarea unor jucatori care sunt constienti ca niciodata nu pot fi locul 1.

Si cum ar spune mahan ,

Am zis!
 

DeletedUser9858

Pai daca voi aveti asa mare treba cu jocul, de ce pe toate lumile unde jucati voi "expertii" astia de stiu jocul incepti cu barbarii ?
Oare din cauza ca nu riposteaza?

Esti jucator de click clik si tu si mangotarul , pe unde jucati omorati barbarele si inobilarile interne si va dati aere de mari jucatori , si voi nu sunteti in stare sa luati un sat singuri ,fara sustinerea la tot tribul.
Asa ca tineti comenturile pentru alcineva Twstats arata exact dupa ce fugi tu :rolleyes:
 

DeletedUser42487

Acum nu toti suntem la nivelul tau...
Noi astia paraleli cu jocul am ramas la nivelul la care innobilam sate, barbare sau nu, tu ai depasit nivelul asta... ai ramas la 1 sat mereu.
Noi mai avem de invatat inca.
 

DeletedUser9858

Acum nu toti suntem la nivelul tau...
Noi astia paraleli cu jocul am ramas la nivelul la care innobilam sate, barbare sau nu, tu ai depasit nivelul asta... ai ramas la 1 sat mereu.
Noi mai avem de invatat inca.

O da ai invatat sa joci farmvile poate, dar triburile in nici un caz , asa ca Experta triburilor iate de mana cu celat si dati drumu si atacati in continuare barbarele , ca ,alea nu riposteaza :rolleyes: nu?
:D
 

DeletedUser42487

Banuiesc ca tu esti implicat in razboaiele lumii asteia, de faci atata gura.

Nu ca mai poti face si altceva, dar na... fiecare cu ce poate :|
 

DeletedUser42770

Adevarul e ca pana acum Diplomatia H.V + strategia uratilor e excelenta in special ce-a a lui nosugarbaby
Daca continua asa vor face o figura extrem de frumoasa !

Legat de restu care sunteti total pe dinafara abtineti-va si nu o dati in aiureli !
Sa ramanem on-topic si la subiect pentru ca la inceput arata bine topicul !
 

DeletedUser38023

Hai ma baieti.. Ce dracu, asta e politica si propaganda? Astea-s certuri?
Pe bune acum, sunteti prea cuminti, prea decenti si prea cumpatati! Sunteti atat de cuminti, de decenti si de cumpatati, incat pe noi, spectatorii, ne faceti sa ne gandim ca nu e nevoie de moderatori.. Chiar asa?! Dati si voi putin sens functiei de moderator..

Putina originalitate, putin nerv, putina lauda si mai multa antipropaganda.. :D

Adica mey, ce-i cu cliseele si replicile de acum 16 ani? Nie nie nie, "innobilari interne, fuziuni, la la la" ..

Un exemplu:
Smylex: Esti varza la triburile, joaca fa farmville!
Mangotaru: Fiecare cu ce poate!
Smylex: innobilari interne, fuziuni, top, jucati farmville!
Sarmulita: Voi vorbiti de razboaie ma? Cand nici macar nu exista 8 ferme la nivelul 30 pe server?

De cate mii de ori nu am vazut replicile astea? Pe cine credeti ca mai afecteaza replicile astea?
Adica, fratilor, atacati-ma pe mine cu replici de-astea ca de nu va alerg tot forumul de o sa va blestemati ziua inregistrarii..


Suntem mai multi cititori care vrem calitate, cititori pentru care situatia hartii prezinta interes si noi ce concluzii putem sa tragem din ce vorbiti voi aici? Sunt niste muscaturi de fund nedelimitate si plictisitoare.. Mangotaru in ce gasca e? Smylex in ce gasca e? Sarmulita stim cu totii cine e, calaretul singuratic suferind de atentie si originalitate.. Dar ceilalti?
Mangotaru, te supara Smylex? Iesi din tine, fa-i si topic, arde-l cu tot ce stii ca a facut, pune statistici, posteaza mesajele in care iti propunea sa iti ofere puncte premium ca sa nu il obligi sa dea inceput nou ..
Smylex, te supara Mangotaru? De ce nu arati si aici mesajele in care iti compunea poezii de dragoste ca sa ii trimiti fier pe lumea 18?
 

DeletedUser

ASa Rhadokooo zi tu acolo e prea liniste pe lumea asta nu tu cearta,deja ma plictisesc cand vad cat de frumos se vrb aici pe forum:D:D:D:D:D:D
 

DeletedUser3357

Sarmulita: Voi vorbiti de razboaie ma? Cand nici macar nu exista 8 ferme la nivelul 30 pe server?

De cate mii de ori nu am vazut replicile astea? Pe cine credeti ca mai afecteaza replicile astea?
Adica, fratilor, atacati-ma pe mine cu replici de-astea ca de nu va alerg tot forumul de o sa va blestemati ziua inregistrarii..


Sarmulita stim cu totii cine e


replica mea este un cliseu, dar asta nu inseamna ca nu este adevarata. De obicei cliseele sunt adevarate, si cazul de fata nu face exceptie.

Stiu ca sti ca stiuca'i stiuca si mai stiu ca stiuca'i peste.
 

DeletedUser9858

Hai ma baieti.. Ce dracu, asta e politica si propaganda? Astea-s certuri?
Pe bune acum, sunteti prea cuminti, prea decenti si prea cumpatati! Sunteti atat de cuminti, de decenti si de cumpatati, incat pe noi, spectatorii, ne faceti sa ne gandim ca nu e nevoie de moderatori.. Chiar asa?! Dati si voi putin sens functiei de moderator..

Putina originalitate, putin nerv, putina lauda si mai multa antipropaganda.. :D

Adica mey, ce-i cu cliseele si replicile de acum 16 ani? Nie nie nie, "innobilari interne, fuziuni, la la la" ..

Un exemplu:
Smylex: Esti varza la triburile, joaca fa farmville!
Mangotaru: Fiecare cu ce poate!
Smylex: innobilari interne, fuziuni, top, jucati farmville!
Sarmulita: Voi vorbiti de razboaie ma? Cand nici macar nu exista 8 ferme la nivelul 30 pe server?

De cate mii de ori nu am vazut replicile astea? Pe cine credeti ca mai afecteaza replicile astea?
Adica, fratilor, atacati-ma pe mine cu replici de-astea ca de nu va alerg tot forumul de o sa va blestemati ziua inregistrarii..


Suntem mai multi cititori care vrem calitate, cititori pentru care situatia hartii prezinta interes si noi ce concluzii putem sa tragem din ce vorbiti voi aici? Sunt niste muscaturi de fund nedelimitate si plictisitoare.. Mangotaru in ce gasca e? Smylex in ce gasca e? Sarmulita stim cu totii cine e, calaretul singuratic suferind de atentie si originalitate.. Dar ceilalti?
Mangotaru, te supara Smylex? Iesi din tine, fa-i si topic, arde-l cu tot ce stii ca a facut, pune statistici, posteaza mesajele in care iti propunea sa iti ofere puncte premium ca sa nu il obligi sa dea inceput nou ..
Smylex, te supara Mangotaru? De ce nu arati si aici mesajele in care iti compunea poezii de dragoste ca sa ii trimiti fier pe lumea 18?

Pai normal ca sunt cuminti :D, are pile si se foloseste de ele.Si asteapta doar ceva mai "necuminte" ca sa le foloseasca.
 

DeletedUser

B.B si Elf,ar fi un razboi doar pe un singur continent totusi m-as intreba cine ar avea sanse mai mari de a castiga.

Nu suntem in razboi oficial cu nici un trib omule. Si daca am fi in razboi cu E.L.F. tot noi am castiga.
 

DeletedUser38231

Parte 1:
Triburi: MVP s, MVP.S
Parte 2:
Triburi: TRH, ~TRH~, -TRH-, UHF, U-H-F, -UHF-

Timeframe: Dintotdeauna

Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 23
Tabăra 2: 9
Diferență: 14

chart


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 90,122
Tabăra 2: 39,689
Diferență: 50,433

chart
 

Gabyy89

Clone Wars
Scor reacție
38
Hai ma baieti.. Ce dracu, asta e politica si propaganda? Astea-s certuri?
Pe bune acum, sunteti prea cuminti, prea decenti si prea cumpatati! Sunteti atat de cuminti, de decenti si de cumpatati, incat pe noi, spectatorii, ne faceti sa ne gandim ca nu e nevoie de moderatori.. Chiar asa?! Dati si voi putin sens functiei de moderator..

Putina originalitate, putin nerv, putina lauda si mai multa antipropaganda.. :D

Adica mey, ce-i cu cliseele si replicile de acum 16 ani? Nie nie nie, "innobilari interne, fuziuni, la la la" ..

Un exemplu:
Smylex: Esti varza la triburile, joaca fa farmville!
Mangotaru: Fiecare cu ce poate!
Smylex: innobilari interne, fuziuni, top, jucati farmville!
Sarmulita: Voi vorbiti de razboaie ma? Cand nici macar nu exista 8 ferme la nivelul 30 pe server?

De cate mii de ori nu am vazut replicile astea? Pe cine credeti ca mai afecteaza replicile astea?
Adica, fratilor, atacati-ma pe mine cu replici de-astea ca de nu va alerg tot forumul de o sa va blestemati ziua inregistrarii..


Suntem mai multi cititori care vrem calitate, cititori pentru care situatia hartii prezinta interes si noi ce concluzii putem sa tragem din ce vorbiti voi aici? Sunt niste muscaturi de fund nedelimitate si plictisitoare.. Mangotaru in ce gasca e? Smylex in ce gasca e? Sarmulita stim cu totii cine e, calaretul singuratic suferind de atentie si originalitate.. Dar ceilalti?
Mangotaru, te supara Smylex? Iesi din tine, fa-i si topic, arde-l cu tot ce stii ca a facut, pune statistici, posteaza mesajele in care iti propunea sa iti ofere puncte premium ca sa nu il obligi sa dea inceput nou ..
Smylex, te supara Mangotaru? De ce nu arati si aici mesajele in care iti compunea poezii de dragoste ca sa ii trimiti fier pe lumea 18?

Bai Raducule, tu habar n-ai sa joci nici macar farmville , esti degeaba si pe joc si pe forum .. nici macar sate nu stii sa iei, si vii aici cu gura mare si te legi de toata lumea :))
 
Sus