Razboi Cnoobs vs ~RL~

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

Zimi unde am gresit si promit ca nu se va mai intampla! Chiar vreau sa va batem corect!
Si sper sa nu te referi ca iau oameni de la tine din trib?
 

DeletedUser

Recrutatul membriilor nu se poate lua in considerare deoarece am vazut multi aliati care isi "fura" membrii,nu?:rolleyes:
 

DeletedUser17308

re

chiar nu avea rost razboiul asta.. din aliati la dusmani.. dar daca va place asa succes :)
 

DeletedUser

mda ... era de prevazut ca orgoliul unui jucator ca cuka va genera razboaie si controverse
daca initial dorea o alianta cnoobs, wt si b-sea ... lucru ce nu s-a concretizat (oare de ce?!)
apoi au aparut niste neintelegeri intre cnoobs si wt pe care am fost dispus sa le discut si sa cautam niste solutii ... dar nu ai cu cine ... in loc calm si diplomatie ... am primit amenintari ca o sa imi stearga tribul si ca nu il cunosc de ce e in stare (inclusiv lucruri murdare)
apoi simtindu-se amenintat de noi: WT+IMMO+PHX=WIP a incercat sa faca si el o alianta cnoobs & ~RL~ si inca un alt trib ... dar se pare ca iar a dat cu ... in fasole ... mai este vreun jucator sau trib care nu a fost lezat de el?!

intre noi fie vorba ... nu ii mai dau mult de "trait" pentru ca nu are capacitatea de a-si vedea lungul nasului ... nu stie ce e aia diplomatie, inclusiv bun-simt ... nu e in stare sa puna in aplicare o strategie pe termen lung ... in concluzie o sa se zbata ca pestele pe uscat (sau ca pe gratar :D)

sa nu imi ziceti mie rookmaster daca nu o sa fie asa :cool:
 

DeletedUser

Alianta cu Rl s-a facut inca de la primele saptamani ale lumii.NU are legatura alianta cu razboiul WT-Cnoobs, sau cel putin nu avea
 

DeletedUser26998

Si pana la urma ce conteaza? Scopul scuza mijloacele sau ma insel eu? Momentan cred ca este problema CNoobs si mai ales a lui Cuka in ce intra, iar daca voi iesi victoriosi bravo lor.
 

DeletedUser

Alianta cu Rl s-a facut inca de la primele saptamani ale lumii.NU are legatura alianta cu razboiul WT-Cnoobs, sau cel putin nu avea

Cnoobs - 5t1ng în data de 18.07. la ora 18:12 Citat
am putea sa facem si noi o familie intre cele 3 triburi sa ii atacam pe WT si pe aliati lor

vorbesti in necunostinta de cauza? sau vrei sa acoperi zgomotul de fond?

~RL~ - ParaZiiTuL în data de 18.07. la ora 22:23 Citat
Nu cred ca ar fi favorabil un razboi:(.in primul rand, aia din WT is elitisti si ei si ar fi pacat sa ne luam la tranta intre noi in loc sa-i radem pe mamuti intai si acuma un razboi ar fi cam inutil.Cred ca un diplomar bun poate rezolva asta.

din pacate nu au asa ceva ...

Cnoobs - cuka returns în data de 18.07. la ora 23:29 Citat
Tribul Cnoobs si ~RL~ au format o familie pe toata durata jocului nostru!

Vom lupta contra WT un trib de vedete, pe care o sa-i ajute si IMMO.
Asa ca vom mai lua in familie un trib cat de cat bunicel de pe k44!

oare cine este sau trebuia sa fie acest trib bunicel?

~RL~ - Bunica din Cuba în data de 19.07. la ora 17:03 Citat
Nu, nu merge, avand in vedere ca suntem un trib serios dorim sa facem performanta si in orice moment sa dam dovada de fair-play.

Si nu in ultimul rand vreau sa va intreb, voi ati studiat harta ?

Nu o sa mearga nimeni cu atacuri la cateva zeci de ore distanta, iar daca vrei sa-i folosim pe PHX drept carne de tun si sa-i bagam la inaintare eu personal n-as fi de acord ...

Cnoobs - cuka returns în data de 19.07. la ora 17:42 Citat
Bunica daca vreti sa ne ajutati bine daca nu tot bine! nu ai vom pune pe PHX sa atace deoarece WT va ajunge incetu spre noi si vom avea noi grija sa urcam!

mda ... tribul PHX este in familia noastra ... de ce oare?!
oare inspiram mai multa incredere?
sau diplomatii nostrii sunt mai buni decat ai lor? :D
da cnoobs au macar diplomati???
sau cuka joaca toate rolurile ... el dribleaza ... el centreaza ... el da cu capu ... de tavan :eek:
 

DeletedUser

mda ... era de prevazut ca orgoliul unui jucator ca cuka va genera razboaie si controverse
daca initial dorea o alianta cnoobs, wt si b-sea ... lucru ce nu s-a concretizat (oare de ce?!)
apoi au aparut niste neintelegeri intre cnoobs si wt pe care am fost dispus sa le discut si sa cautam niste solutii ... dar nu ai cu cine ... in loc calm si diplomatie ... am primit amenintari ca o sa imi stearga tribul si ca nu il cunosc de ce e in stare (inclusiv lucruri murdare)
apoi simtindu-se amenintat de noi: WT+IMMO+PHX=WIP a incercat sa faca si el o alianta cnoobs & ~RL~ si inca un alt trib ... dar se pare ca iar a dat cu ... in fasole ... mai este vreun jucator sau trib care nu a fost lezat de el?!

intre noi fie vorba ... nu ii mai dau mult de "trait" pentru ca nu are capacitatea de a-si vedea lungul nasului ... nu stie ce e aia diplomatie, inclusiv bun-simt ... nu e in stare sa puna in aplicare o strategie pe termen lung ... in concluzie o sa se zbata ca pestele pe uscat (sau ca pe gratar :D)

sa nu imi ziceti mie rookmaster daca nu o sa fie asa :cool:


Exact rook . Cnoobs a fost un trib promiţător dar se duce în jos din cauza orgoliului ..
Ce să zic , cnoobs-wt , a fost din cauza mea.
Automat dacă avea boală pe mine să mă concedieze sau şterg WT de pe hartă..totuşi!?..
Cukă cred că ar trebui să-şi schimbe mentalitatea că nu va ajunge departe aşa.
 

DeletedUser

Să şti..dar zic pe viitor că pe lumea asta deja a făcut furori!
 

DeletedUser17308

re

eu nu comentez la adresa lu cuka.. e robotu meu preferat.. asa ca urez succes la ambele triburi
 

DeletedUser

Rook, alianta cu RL a fost facuta in prima sau a doua saptamana de joc, cu mentiunea "Sunt prietenii mei de pe lumea x (nu mai tin minte exact care)".
Daca cuka e atat de orgolios incat sa vrea sa se bata cu ei sa fie sanatos, eu prefer sa sterg contul decat sa ii atac pe cei din RL.
 

DeletedUser

Rook, alianta cu RL a fost facuta in prima sau a doua saptamana de joc, cu mentiunea "Sunt prietenii mei de pe lumea x (nu mai tin minte exact care)".
Daca cuka e atat de orgolios incat sa vrea sa se bata cu ei sa fie sanatos, eu prefer sa sterg contul decat sa ii atac pe cei din RL.

in special pe?
 

DeletedUser

Normal.
La altceva nu mă aşteptam de la cukă.
Acum are anumite informaţii despre cei din zonă , mă refer la armată şi dă în cap ca răsplată..ce să zic , sunt dezamăgit de el . La începutul lumii am zis să încerc ceva cu el , dar e în zadar!
 

DeletedUser

Side 1:
Tribes: ~RL~
Players:

Side 2:
Tribes: Cnoobs
Players:

Timeframe: Ultimele 24 de ore

Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 0
Tabăra 2: 1
Diferență: 1

image.php


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 0
Tabăra 2: 2,436
Diferență: 2,436

image.php


Si acum trebuie sa intre si portocala sa mai comenteze!
 

DeletedUser

Veta , mi-ai furat chiuveta! :))


Cukă e urât să mai pui şi aşa ceva după ce-ţi ataci fostii aliaţi ..
bănuiesc că şti ce era pe zonă si deodată eşti zmeu..
slab!
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus