Razboi Mondial !

  • Autor subiect Ak-Orochimaru-Ak
  • Data de început
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser18437

in 10 minute zid de la 8 la 17 ?
in 15min de la 10 la 14 ?

nu sunteti normali .....
 

DeletedUser41545

e vorba de onlyone22 din r.s. cel ce mareste zidul..eu il intrebasem pe master ceva:D

semper ,esti in cel mai tare trib:))
 

DeletedUser41597

E normal ca zidul sa fie marit , doar nu o sa il lase cu portile deschise ! :p
 

DeletedUser

E normal ca zidul sa fie marit , doar nu o sa il lase cu portile deschise ! :p

pt voi care nati jucat pe vreo lume fara injumatatiri va cred :) sunt curios cand o sa fie si pe contu asta exclus din joc ingenios ... pt ppuri ilegale bineinteles... ca voi de aia va lasati pe toate lumile... merge merge pana primiti vreo 2 excludere din joc si restu is cu 3-4000 de ppuri pe minus
 

DeletedUser41597

pt voi care nati jucat pe vreo lume fara injumatatiri va cred :) sunt curios cand o sa fie si pe contu asta exclus din joc ingenios ... pt ppuri ilegale bineinteles... ca voi de aia va lasati pe toate lumile... merge merge pana primiti vreo 2 excludere din joc si restu is cu 3-4000 de ppuri pe minus

Am jucat si pe lumi fara injumatatiri. Eu nu inteleg daca ai ceva cu ingenios te simti bine ca il jignesti si arunci cu noroi in el aici?
 

DeletedUser26763

asta NU E NIMIC! odihno a marit zidu de la 14 la 20 in 10 minute si zidu de la 0 la 19 in 35 de minute ce sa faci cand te scalzi in ppuri (legale domle logic ) :))
 

DeletedUser

stii ca suntem in top 3 servere ca pp cumparat ? suntem amarati , vai mama noastra , nu ? amarati da' fuduli si ...
 

DeletedUser25671

ai inteles tocmai pe dos :( din cauza noastra sunt lumi cu injumatatiri pentru ca suntem atat de batuti in cap si de dragul unui sat irosim zeci/sute de euro

Oare cei care cheltuiesc cei mai multi bani pe injumatatiri,pusi pe o lume gen tribal wars master fara injumatatiri cum s-or descurca ;))???Ar realiza ceva de lunga durata sau dupa un timp ar fi "curatati"?
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus